hmmmmm....

Dakle pitanje je ako baš mora jedno od ova dva, koje?

  • Ja bih da se viđamo češće a da imamo manje para

  • Ja bih da se viđamo ređe al da imamo puno para


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bolje je da imate partnera pored sebe .
Nema tog novca koji Vam to moze nadomjestiti. Evo, mnogo mojih drugova i prijatelja koji su pomorci imaju novac ali nemaju porodicu na pravi nacin. Milim da Vam ne detaljishem, ali u kratkim crtama...on na brodu 6 mjeseci, zena kuci sa puno novca nadje decka, djeca u ocu vide samo izvor novca a ne roditelja...razne trzavice. Muz postaje stranac u kuci. Razvod...
Razmislite malo
 
Moj muž je veterinar i po ceo dan je u pokretu i odnosi su nam postali skoro pa formalni, nikako bre da izdejstvujemo tu promenu mog nicka uslovljenu time što ne bih bila samo Milicina mama, neće od vazduha ništa da mi bude! Ranije, dok nije imao tako raštrkan teren, mnogo više vremena je provodio kući, sad mi jako nedostaje, mislim da bih vrlo lako žrtvovala *ebene pare (mada ni njih nema toliko više nego pre) zarad malo onoga što smo imali ranije.
 
Na zalost...cesto zanemarujemo zelje,zbog moranja.....
Izabrala bih vise rada i para....mislim i ja pocinjem da radim,i radila sam....ostaje nam samo vecernje vidjanje,i nedelja.....al' trudimo se sad dok smo u punoj snazi da stvorimo,i damo maksimum....al' opet vjeruj mi nadjemo za sve vremena.....djeci najvise nedostajemo,al' vecinom razumiju,i opet zato gledamo da nadoknadimo nekim zajednickim putovanjem.....nema nista lako,i ne postoji idealno....
Tesko da bih sada mogla zivjeti sa manjim prihodima.....nemamo mi nista nesto vise od drugih...da ne bude zabune....jednostavno svi znamo koliko je sve danas skupo....djeca moraju imati sve sto je potrebno,u granicama normale...nema preteranog luksuza.....
 
E sad...ne znam kako bi razmisljala,da se podrazumjeva ne vidjanje po nekoliko mjeseci....to ne bi mogla....ma ni on.....i anketa je siromasna....mislim nije u pitanju radis puno i imas puuuno para.......na zalost,danas se radi puno i ima se tek za normal zivot....
 
Nesto Vas citam... i razmisljam. 'bem ti pa ja imam idealan brak. Supruga me ima u svakom trenutku kao i ja nju. Naravno meni niko ne brani ni da svrljam okolo niti bilo sto. Ona ne radi - nije zaposlena, a ja nemam bas bog zna kakvu platu.
Imali smo PAKLENO tezak pocetak braka 1993. godine. U PM! :( i taj pakao je trajao do 2000. godine.
E kada je ona mogla da iskulira sve to i sve te godine, onda ovih 8 godina stvarno zivimo vrlo harmonicno jer nismo robovi novca. Taj novac nam treba SVIMA u mjeri koji je dovoljan za skroman zivot. Sta sad treba, da se prsim (ovo prsim citaj "qrcim") po gradu ili sto znam... a mogao bih.
Hvala bogu eto imam to malo prijatelja i drugova sirom bivse Jugoslavije i svijeta, i to je to...
 
ja sam za odricanje u pocetku i uzivanciju kasnije. mm puno radi, ali za sada je to neophodno jer imamo planove za buducnost koji to zahtevaju. znali smo od pocetka da ce biti tako, slazemo se u tome i sve je ok.
nisam se udavala da bih se razvela - bila sam svesna da ce biti tesko, ali period pocetnog sticanja i stvaranja porodice je tezak svakome, samo neko pocne ranije, neko kasnije. kada mi zasmeta sadasnje stanje - a desi se, pomislim da cemo za deset godina imati sve sto nam je potrebno a i vremena i novca.
 
@ Mimi, ocu ja muza veterinara....moracu mog na neki kurs da bacim....i ono sto sto imali od zivotinja, lose smo vaspitali...:think:

Ne znam sta bih volela....to je sve mac sa dve ostrice...u sustini...cak i da imate para i da je stalno pored tebe, ti bi sigurno izmislila neki treci razlog i bila nezadovoljna i tezila da opet nesto dobijes ili promenis...
 
Zbog prirode njegovog posla ga viđam malo - al imamo puno para.
Može da promeni posao, onda ću ga viđati češće - al ćemo da imamo manje para...
Anketa je tajna, pa ono... Šta bi vi?
Po pricama nekih starijih rodjaka..svi zale za tim 'izgubljenim' godinama kad se juri novac a zapostavlja partner..porodica..ebi ga..kad ces zaraditi ako ne sa 30-40god:think:
 
Ja jos uvek nemam dece tako da je opcija sa vise para pre prihvatljiva ako bi moglo da se bira.Ali,to je jedini ugao iz kog ja mogu da gledam.Takodje,i godine se racunaju,sa 20 nam pare nisu bile vazne,vec sada..sasvim druga prica.
U svakom slucaju,kad budem imala decu volela bih da ona odrastaju pored oba roditelja.

Svaka zivotna odluka nosi sa sobom i neko zrtvovanje.
 
Nesto Vas citam... i razmisljam. 'bem ti pa ja imam idealan brak. Supruga me ima u svakom trenutku kao i ja nju. Naravno meni niko ne brani ni da svrljam okolo niti bilo sto. Ona ne radi - nije zaposlena, a ja nemam bas bog zna kakvu platu.
Imali smo PAKLENO tezak pocetak braka 1993. godine. U PM! :( i taj pakao je trajao do 2000. godine.
E kada je ona mogla da iskulira sve to i sve te godine, onda ovih 8 godina stvarno zivimo vrlo harmonicno jer nismo robovi novca. Taj novac nam treba SVIMA u mjeri koji je dovoljan za skroman zivot. Sta sad treba, da se prsim (ovo prsim citaj "qrcim") po gradu ili sto znam... a mogao bih.
Hvala bogu eto imam to malo prijatelja i drugova sirom bivse Jugoslavije i svijeta, i to je to...

jel je tvoja zena zaposlena sada?
 
da imamo €€€€€€€€€€€€€€€€
nije bitno koliko se vidjamo vec da li je to kvalitetno
a pare otvaraju mnogo mogucnosti za to kvalitetno
za sad se malo vidjamo i nemamo pare :(
:lol:
 
Samo vi imajte puno para, a napravite neki plan da kad skupite dovoljno tako sebi organizujete zivot da se i vidjate cesto. A sad za ovaj period pregrmi nekako, nadji sebi neku zanimaciju.
 

Back
Top