Javljanje partneru?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.571
Mojra mi dade ideju svojim postom na temi Zurka..o tome koliko se cesto javljate svom partneru,u smislu da mu posaljete porucicu,zvrcnete ga,mail,msn,skype i ostali nacini komunikacije..Ustvari pravo putanje je :
Koliko cesto smatrate potrebnim da se javite partneru i da ga cujete i koliko cesto zelite da se on vama javi..Mozete li bez toga..?
 
Čujemo se u toku dana bar 3-4 puta .... ono kao šta ima, šta nema, kako si ..... Volim da znam gde je, šta radi, sa kim je .... nije to nikakva ljubomora, već samo neka vrsta potrebe da znam kako provodi dan. Meni je to cool. Nikada nisam mogla da funkcionišem sa frajerom koji se ne javlja po ceo dan ili dva ..... takvi odnosi su za mene mučenje. Njegov stav je isti takav.
 
Moram priznati jedno je bilo u vezi,pocetku braka,samo tada nije bilo mobilnih.....a drugo je danas...
Mada uopsteno vise on mene zvrcne onako.....dok ja samo kad je stvarno potrebno....ipak vecinom,stalno smo zajedno,nema odvajanja po nekoliko dana....bilo par puta po mjesec,jednom sam bila kod sestre u inostranstvu,jednom on radi posla takodje.....iskreno nije bilo lako....toliko smo se uzeljeli....sto opet mislim da nas je jos vise vezalo.....
Jedno vrijeme me izludjivao...non stop zvrckanje,gdje sam,kad stizem,i sl....vremenom svelo se na normalu....a ja svojim primjerom pokazujem,jer slicno ne radim...ne zelim da opterecujem,al' nemoj ni on mene i suuuuper.....
Ali opet u toku smo svih nasih zbivanja....nema cutanja i sl.....potrebno mi je samo moje vrijeme,kao i njemu njegovo....to postujemo ....i to je to.....:)
 
Zovem i zove samo kad je to neophodno.Isto pravilo važi i sa decom.Malo smo "prerasli" ono: Ćao, ljubavi, šta radiš? Šta ima novo??! "Radim. Nema ništa novo." To ne bih mogla da podnesem- svaki dan da mu dajem isti odgovor. Ili on meni, svejedno...
 
3, 4 puta dnevno. Cujemo se na poslu eventualno jednom ili neka porukica, ali su nam i slusanja kratka, sta radis, sta ima novo i dogovorimo se za vidjanje. Retko kad otegnemo razgovor na duze od 5 minuta, nekako mi je bolje da pricamo uzivo. Ali smo zato na pocetku bili krajnje kriticni, po dva, tri sata dnevno plus vidjanje. Sad mi je to simpaticno kad se setim, ali je sve to ipak bolje u cetiri oka
 
ne volim porukice, smara me da kucam.
I sada sam u problemu, jer, jelte, je on navikao da dobija porukice.
Ne moze da shvati kako neko ne voli da kucka poruke, kao sto ja ne mogu da razumem ... ma, ebote ima da bacim mobilni . Lepo je bilo vreme kada nije bilo mobilnih telefona, pa te nema ceo dan kod kuce , a kada dodjes zateknes poruku na sekretarici... ih milina
Kad nesto bolje razmislim, nemam naviku ni da se javljam bez nekog razloga.
 
Mojra mi dade ideju svojim postom na temi Zurka..o tome koliko se cesto javljate svom partneru,u smislu da mu posaljete porucicu,zvrcnete ga,mail,msn,skype i ostali nacini komunikacije..Ustvari pravo putanje je :
Koliko cesto smatrate potrebnim da se javite partneru i da ga cujete i koliko cesto zelite da se on vama javi..Mozete li bez toga..?

Od pocetka se ne zivkamo previse.
Desi se da se uopste ne cujemo, desi se da posaljemo po neki sms u kome se zezamo, razmenimo neka podyebavanja, pozove ona mene ili ja nju (cesce ona mene), cujemo se kad je nesto stvarno vazno i bitno, ne balavimo na telefonu i zvanje i javljanje nam nije nikakva obaveza koja ako se ne ispuni....onda sledi propa's
 
Mojra mi dade ideju svojim postom na temi Zurka..o tome koliko se cesto javljate svom partneru,u smislu da mu posaljete porucicu,zvrcnete ga,mail,msn,skype i ostali nacini komunikacije..Ustvari pravo putanje je :
Koliko cesto smatrate potrebnim da se javite partneru i da ga cujete i koliko cesto zelite da se on vama javi..Mozete li bez toga..?
Jao jednom sam na 10 dana imala cimerku koja se javljala dečku..... ili se on javljao njoj..... a imala je neizmernu želju da malo švrlja sa drugim, sad nije ni bitno da li je, mislim da nije..... uglavnom, pop*zdela sam od njihovih razgovora, tepanja i raznih zvukova koji su dopirali do mojih ušnih školjki, sad zamislite kako izlazim na terasu, zatvaram je spolja koliko mogu, ali terasa mala i koliko god poklapala uši (a da me ne vidi) opet sve savršeno čujem..... :dash: prestani......... prestani.......... :dash:
 

Back
Top