Strip

Cula jednu pesmu...Ne mogu ni imena da se setim,ali tekst mi se nimalo ne svidja,dok muzika i nije toliko losa:)
Pevacica ima lep glas,mada me isuvise podsecaju na Negativ..Samo malo da su odstupili...
 
Moram da priznam odlican bend. Sve mi se svidja od pevacice i muzike do spotova. Konacno smo posle Negativa dobili jos jedan normalan pro zapadnjacki bend. :super:
 
Zanimljivo. Samo steta sto nema sponzora ili jakih diskografskih kuca koje bi ispratile ovu vrstu muzike. Kod nas su Pink i Grand prdukcija unistile sve ...:sad2:

pozdrav
 
Da ne podizem onu moju cuvenu temu u cemu je problem, ali danas sam bio na koncertu S3P-a na Tasu i bilo je mozda stotinjak ljudi. Bilo je zayebancije tipa "Hvala vam sto ste dosli u tolikom broju"... Znao sam da ce biti ispala kad sam video da su organizatori stavili S3P kao prve na programu, ali i pored toga ne mogu da verujem da je bilo tako malo ljudi. Inace, bili su odlicni, pored Cice imaju jos jednu pevacicu, poceli su sa Razvali zid, onda Stiklom u celo, Lov na vestice, Psihomehanicar.... i na kraju zavrsili sa Lepo mi je kad te bijem...
 
Meni se ne svidjaju....pevacica mi je strashno antipaticna,i ne svidja mi se kako peva prvenstveno....a textovi su glupi do bola:roll:ko shto nodi veli:to shto su extra spotovi ne znaci da muzika valja;)
 
Na koju pevacicu mislis. Na Cicu? Sta joj fali? Ako si slusao albume onda znas da pevaju na prvom Ivana Peters, Ana Milenkovic i Aleksandra Kovac, a na drugom Ivana Peters, Ana Stanic i Cica. A preslusaj malo albume, a ne samo jedan spot. Da li si cuo nekad Duh iz lampe na primer - poslusaj malo kako peva Ivana pa onda reci nesto.
 
Na koju pevacicu mislis. Na Cicu? Sta joj fali? Ako si slusao albume onda znas da pevaju na prvom Ivana Peters, Ana Milenkovic i Aleksandra Kovac, a na drugom Ivana Peters, Ana Stanic i Cica. A preslusaj malo albume, a ne samo jedan spot. Da li si cuo nekad Duh iz lampe na primer - poslusaj malo kako peva Ivana pa onda reci nesto.

verovatno je ta Cica,neznam mnogo o njima,samo par pesama:neutral:nisu mi nishta posebno....i neznam zashto mi je antipaticna....kao i ona iz sajksa ili tako neshto....:whistling:
 
E, a koji su im albumi??

Imaju 2 albuma prvi je iz 2004-2005 i prilicno lepo izgleda za nase uslove - ima knjizicu sa tekstovima i dva diska na jednom je spot Lov na vestice i kako su radjene animacije itd, a na drugom je naravno muzika - 13 pesama - najvise pesama peva Ivana Pavlovic - Peters mada je iz nekog razloga nisu iskoristili ni za jedan spot.

Drugi album je Psihomehanicar - za sada imaju 2 spota sa ovog albuma -
- obe pesme kao i vecinu pesama na drugom albumu peva Cica.
 

Back
Top