Kako postati milioner

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Ne znam verovatno ste culi za ovog lika sto je ukrao 1.5 miliona eura iz Rajfajzen banke u Kragujevcu gde je radio kao blagajnik. I lik je uhapsen u lokalu Trezor kod skupstine u BG-u gde ga je nasla murija mortus pijanog :lol:

Sve u svemu para nema, verovatno ih je on sakrio na sigurno , i sad zbog ovog krivicnog dela moze da dobije maksimum 7-8 godina zatvora sto znaci da ce efektivno da odlezi 4-5. Lik ima 29 godina sto znaci da ce sa nekih 33-34 godine da izadje iz zatvora kao gospodin covek i milioner :mrgreen:

Ko zna sta je uradio parama mozda ih je uplatio na ime neke tetkine sestricine u meridijan banci i orocio na 5 godina sve u svemu pare su na sigurnom cim ih murija nije nasla :lol:

Al sve u svemu u ovoj prici svi izlaze zadovoljni. On kao milioner, Rajfajzen banka dobija pare od osiguranja jer je sav novac u bankama osiguran, jedino ko gubi jeste neke osiguravajuca kuca i to je to :)

I eto to vam je nacin da u Srbiji postanete milioner. Zaposlite se kao blagajnik u nekoj banci, zapalite sa lovom, odrobijate par godina i posle ostatak zivota "uzivate u zivotu" :mrgreen:
 
Ne pratiš vesti Jarry. Pare su nađene u Šumaricama. :lol: Postaće samo robijaš. :lol:

pa ja procitah malopre da je samo uhvacen. nisam video vest da su pare nadjene.

e ako jesu ispao je totalni amater :(

a navijao sam za decka :( . nije greh kad lopov ukrade od lopova tj od banke jer sve te banke kradu od gradjana zahvaljujuci lihvarskim kamatama :rtfm:

trebao je da nadje nekog da mu pare iznese u bosnu, crnu goru ili na kosovo . amater :(
 
može da dobije najviše 10
ali nisam siguran da je to genijalan plan

pa plan je glup jer su mu nasli pare :(

amater :(

inace bio bi mu dobar plan da je sakrio pare na sigurno jer bi odrobijao pravosnazno maksimalno 5 godina za ovo krivicno delo.

mislim to ti je manje vise skoro isto kao da je otisao negde na zapad da radi 5 godina :D

i tamo si na nekoj vrsti robije.... barem vecina ovih nasih gastosa.
 
pa ja procitah malopre da je samo uhvacen. nisam video vest da su pare nadjene.

e ako jesu ispao je totalni amater :(

a navijao sam za decka :( . nije greh kad lopov ukrade od lopova tj od banke jer sve te banke kradu od gradjana zahvaljujuci lihvarskim kamatama :rtfm:

trebao je da nadje nekog da mu pare iznese u bosnu, crnu goru ili na kosovo . amater :(

Nisam navijala za njega, ali poneo se kao kompletan idiot, ili nešto fali u celoj priči. Ukrasti pare, zakopati u Šumaricama, napiti se i doći u kafić u centru grada, gde te uhapse, pa te posle još (pretpostavljam) izmlate da bi izvukli priznanje - stvarno je "genijalno".:lol:
 
Kako da ne...Bash im je robija...Dok sam robijala tamo dve godine zaradjivala sam 150 evra za dva dana..

90% nasih koji rade tamo na zalost rade za stan i hranu i nikad ne ustede neku vecu lovu i zivot im se svodi na posao-spavanje-posao-spavanje. tako da je taj stil zivota opet za mene neka vrsta robije. odvojen si od porodice, prijatelja, zavicaja, rodbine, i zivot ti se svodi samo na posao i spavanje. barem je tako kod vecine preko.
 
pa plan je glup jer su mu nasli pare :(

amater :(

inace bio bi mu dobar plan da je sakrio pare na sigurno jer bi odrobijao pravosnazno maksimalno 5 godina za ovo krivicno delo.

mislim to ti je manje vise skoro isto kao da je otisao negde na zapad da radi 5 godina :D

i tamo si na nekoj vrsti robije.... barem vecina ovih nasih gastosa.

pa on ne bi živ dočekao kraj zatvorske kazne
slomili bi mu svaku kost da saznaju gde je lova
ucene, roditelji...da je ukrao i pobegao iz zemlje, još i nekako
 
Nisam navijala za njega, ali poneo se kao kompletan idiot, ili nešto fali u celoj priči. Ukrasti pare, zakopati u Šumaricama, napiti se i doći u kafić u centru grada, gde te uhapse, pa te posle još (pretpostavljam) izmlate da bi izvukli priznanje - stvarno je "genijalno".:lol:

pa ja sam navijao za njega . kad sam procitao da je uhapsen izgledalo mi je prvo kao da je sakrio pare na sigurno i predao se , tj odlucio da odrobija par godina i da ostatak zivota provede kao "ugledan clan naseg drustva, veliki humanista i filantrop" , nesto kao kragujevacka verzija miskovica :mrgreen:

al ovako sobzirom da su pare nadjene ispao je totalni idiot :(
 
pa plan je glup jer su mu nasli pare :(

amater :(

inace bio bi mu dobar plan da je sakrio pare na sigurno jer bi odrobijao pravosnazno maksimalno 5 godina za ovo krivicno delo.

mislim to ti je manje vise skoro isto kao da je otisao negde na zapad da radi 5 godina :D

i tamo si na nekoj vrsti robije.... barem vecina ovih nasih gastosa.

pa "ima da kažeš gdje su pare, ili te neće biti", neće oni samo tako "odustati" od tih para!

svakodnevno prebijanje i mučenje, dok ne kažeš gdje je vaLo;)
 
pa "ima da kažeš gdje su pare, ili te neće biti", neće oni samo tako "odustati" od tih para!

svakodnevno prebijanje i mučenje, dok ne kažeš gdje je vaLo;)

pa mogao je da odradi kombinaciju bez problema.

recimo da je otvorio offshore bank account u nekoj banci na sejselima ili maldivima , jedan na svoje ime drugi na ime nekog drugara, onda da drugaru lovu da je uplati na svoj racun pa zatim da je prosledi na njegov i kad pare legnu izda instrukcije banci da iste oroce na 5 godina :mrgreen: posle toga moze da prizna komotno sve , nema sta da ga biju svi ce znati gde su pare ali mu nece moci nista niti ce moci da ih uzmu :mrgreen:
 

Back
Top