Clase 406

TEA_93

Domaćin
Poruka
4.146
E ovako, poshto se na temi Rebelde pochelo prichati o seriji Clase 406, a prvenstveno to bi na toj temi bio off topic, ja otvaram temu o ovoj seriji, dakle sve shto zelite da znate o ovoj seriji, svaka slika, naravno moze se postavljati na ovoj temi.....

Eto i ja sam veoma znatizeljna shta se radi u ovoj seriji kakva je radnja, i naravno tu se pojavljuju i glavni glumci veoma popularne serije Rebelde....
 
pAAAAAAA ugushili smo temu Rebelde, mislim ipak su drugachije serije iako su to isti glumci......
Ajde sad, pishite....

Molim te RBD-Neno odgovori mi koliko su tada imali godina nashi junaci???
 
E ovako, poshto se na temi Rebelde pochelo prichati o seriji Clase 406, a prvenstveno to bi na toj temi bio off topic, ja otvaram temu o ovoj seriji, dakle sve shto zelite da znate o ovoj seriji, svaka slika, naravno moze se postavljati na ovoj temi.....

Eto i ja sam veoma znatizeljna shta se radi u ovoj seriji kakva je radnja, i naravno tu se pojavljuju i glavni glumci veoma popularne serije Rebelde....
POSALJI NEKU SLIKU.MOLIM TE
 
E ovako, poshto se na temi Rebelde pochelo prichati o seriji Clase 406, a prvenstveno to bi na toj temi bio off topic, ja otvaram temu o ovoj seriji, dakle sve shto zelite da znate o ovoj seriji, svaka slika, naravno moze se postavljati na ovoj temi.....

Eto i ja sam veoma znatizeljna shta se radi u ovoj seriji kakva je radnja, i naravno tu se pojavljuju i glavni glumci veoma popularne serije Rebelde....
mozes mi poslat neku sliku od njih
 
Hey forum je za druzenje, ne za svadju, ovde smo da se opustimo od svih briga koje nas chekaju, a ne za svadju....I molim vas, prestanite, i evo jedne slike:
th_clase406.jpg


Inache mozesh ih dobiti ako odesh na google, pa izaberesh opciju image, i ukucash clase406
izlaze veoma solidni rezultati....
 
pAAAAAAA ugushili smo temu Rebelde, mislim ipak su drugachije serije iako su to isti glumci......
Ajde sad, pishite....

Molim te RBD-Neno odgovori mi koliko su tada imali godina nashi junaci???


pa serija je snimana 2002

anahi je tad imala 19

ucker 16 on nije bio u clase406

mayte 19 mada ona nije bila u clase406

chris je imao 19

poncho takodje 19

a dul 17
 
Hey forum je za druzenje, ne za svadju, ovde smo da se opustimo od svih briga koje nas chekaju, a ne za svadju....I molim vas, prestanite, i evo jedne slike:
th_clase406.jpg


Inache mozesh ih dobiti ako odesh na google, pa izaberesh opciju image, i ukucash clase406
izlaze veoma solidni rezultati....
uredu nece vise biti svadje bar sa moje strane.mozes li mi reci kako nekom da posaljem sliku.
 
jel bismo mogli da pisemo nekome u ovoj zemlji da nam puste ovu seriju....mozda happy kada se zavrse rebelde.........hm??:think: ali to bi nam ipak bilo malo cudno da odmah posle gledamo tu seriju, jer bi bolje bilo da je isla prvo classa 406 pa rebelde....bilo bi nam cudno...dulce maria onako cuuudna........tesko bismo se navikli.....
ali TEA slazem se sa tobom :ok:
 
jel bismo mogli da pisemo nekome u ovoj zemlji da nam puste ovu seriju....mozda happy kada se zavrse rebelde.........hm??:think: ali to bi nam ipak bilo malo cudno da odmah posle gledamo tu seriju, jer bi bolje bilo da je isla prvo classa 406 pa rebelde....bilo bi nam cudno...dulce maria onako cuuudna........tesko bismo se navikli.....ali TEA slazem se sa tobom :ok:
I ja isto mislim da je cudno<ali navikli bi se:)
 

Back
Top