INETBOX 300 linux

slanina

Početnik
Poruka
7
Inetbox 300 sa novim softverom i novom cenom.
1. adsl i uzivas u svemu na satelitskom nebo djabe do sledece godine.
2. cena po meni prihvatljiva oko 140 evra.
3. dali ga ima ,da u Beogradu.

Probo sam po preporuci,kazu nista nediras samo se prikopcas mreznim kablom i nista ne podesavas i tako bilo a ja uzivo zadnja dva dana i glava me zabolela od programa.
Jedino i dalje malo secka na Skyevima i na 13 stepeni i na 28.2 stepeni.
DiseqMotor odlicno radi.
Jedino nerade Pay wey kanali,ali to je i onako zanemarljivo.
Jedina zamerka sto signal mora da bude preko 60% da bi otvorio zasticene kanale.

Za te pare cudo se dobija.:klap::super:
 
hehe hvala na obavestenju ja taj resiver koristim vec 9 meseci i sto se tice paypal kanala naravno nemozes da ih gledas ukoliko taj koji ti daje nije kupio neki film da bi gledao sto se tice signala nisam bas primetio da je bas ta sigutuacija a sto se tice podesavanja nemoj da se zavaravas imas tu dosta podesavanja sto se tice gledanja
a ako si zainteresovan javi se na pm da vidim sta imas od tih kanala koje gledas
 
HO HO HO,HI HI HI.

Slabo kapiras sta sam napisao.
Sada je djabe sering godinu dana, bez podesavanja,samo ga ukljucic i gledas.
To je napravljeno za vas sa Juga, da vas nebacaju u trosak i da se nemucite,sto je posteno.
Da pojasnim jos jednom,
platis 140 e ukljucis sve, povezes,sednes i gledas godinu dana bez dodatnih obaveza,samo struju moras da platis.
 
HO HO HO,HI HI HI.

Slabo kapiras sta sam napisao.
Sada je djabe sering godinu dana, bez podesavanja,samo ga ukljucic i gledas.
To je napravljeno za vas sa Juga, da vas nebacaju u trosak i da se nemucite,sto je posteno.
Da pojasnim jos jednom,
platis 140 e ukljucis sve, povezes,sednes i gledas godinu dana bez dodatnih obaveza,samo struju moras da platis.

I internet naravno :) a ovo sto si napisao je aktuelno godinama.Taj risiver je apsolutno isti kao dreambox 500s,ubacuje se i isti softver samo mu je maska prednja drugacija i naziv :)
 

Back
Top