Sta raditi kada vas profesor muva???

CeC@

Početnik
Poruka
12
Imam jedan problem i ne znam kako da ga resim.
Student sam prve godine na fakultetu, imam profesora koji je oko 50-tak godina, razveden i ima cerku malo stariju od mene. Uglavnom desilo se to jednom u novembru kada me je sacekao pre predavanja u jednom kabinetu da bi mi rekao kako se on meni divi i sve to,..dok nije poceo da me ljubi i grli. istrgla sam se i z jegovog zagrljaja i ceo taj dan bila izbezumnjena nisam znala sta da radim, javila sam decku da se nadjemo posle predavanja i rekla sam mu sta se desilo. Zamolila sam decka da nepravi probleme, jer ja ipak uskoro imam ispit kod njega (profesora). I kada je doslo vreme ispita namerno me nije pustio nego mi je rekao da dodjem u Ns i tamo da polazem ispit jer ovo nije dovoljno iako me je on namerno zeznuo za pitanje,...ne bi li me srusio.
Molim Vas recite mi sta da radim,..kolege sa faxa mi govore da to iskoristim u svoju korist..ali ja to ne mogu jer mi se covek gadi. Nabavio je i moj broj mob. verovatno od studenske sluzbe.Molim Vas recite mi sta da radim i da li da ga prijavim?!
Danijellaa
 
Ja sam recimo imala profesora pedofila, koji je imao blizu 60 (inace silovao svoju cerku). I dosao tako, sreo me na ulici, uhvatio za ruke, i poceo da prica kako me je sanjao, kako smo se ljubili i ko zna kakva jos bljutava sra*ja...E, ja sam ga lepo oterala u p.m, i posle nedelju dana je doziveo infarkt,BWAH!!!!! O yeah, sada naravno ne radi, jer jadnicak ne sme da se napreze...Uhuu, sto ne crknu, majku mu...A pripretili su mu da ce ga izbaciti iz gimn.to je ono sto sam uspela da uradim, sad ne sme da mi se obrati.
 
Za pocetak... Trudi se da ne budes nikad sama... Da je uvek neko u tvojoj okolini...
Daj mu do znanja to... I slobodno mu pokazi da mnogi znaju za to....
Tako da ce morati da se pazi... Nece smeti nista lose da ti uradi,posumljace se u njega...

Snimi ga... Diktafon i ostalo... I svaki put kad ti pridje,zapreti mu da ce ostati bez posla i da ce svi saznati...

Najvaznije je da mu pokazes da se ne plasis...
 
tamahardi:
Uf,..blago tebi zasto ovaj kreten kod mene ne dozivi infarkt ili slicno...Znaci izgleda da ih bas pali kada ih oteras u P.M.,..samo da prodje ispit u aprilu pa ce se valjda srediti sve na svoje mesto...
Hvala

To P.M. ne pomaze... :? Njega sigurno nije strefila srcka zbog toga...

Rekla sam ti sta da uradis... Glupo je da te obara zbog toga...

Ucenjuj ti njega..
 
Sasha85:
tamahardi:
Uf,..blago tebi zasto ovaj kreten kod mene ne dozivi infarkt ili slicno...Znaci izgleda da ih bas pali kada ih oteras u P.M.,..samo da prodje ispit u aprilu pa ce se valjda srediti sve na svoje mesto...
Hvala

To P.M. ne pomaze... :? Njega sigurno nije strefila srcka zbog toga...

Rekla sam ti sta da uradis... Glupo je da te obara zbog toga...

Ucenjuj ti njega..
batali ti sasu85...ona nema pojma. srednjoskolka. nego ti nafuraj neki minic i samo flertuj...i da vidis kako se prolaze godine uvek sa dva broja vecom ocenom...a on nece nikad skupiti muda da te...ja gledao svoje koleginice... 8)
 
tamahardi:
Imam jedan problem i ne znam kako da ga resim.
Student sam prve godine na fakultetu, imam profesora koji je oko 50-tak godina, razveden i ima cerku malo stariju od mene. Uglavnom desilo se to jednom u novembru kada me je sacekao pre predavanja u jednom kabinetu da bi mi rekao kako se on meni divi i sve to,..dok nije poceo da me ljubi i grli. istrgla sam se i z jegovog zagrljaja i ceo taj dan bila izbezumnjena nisam znala sta da radim, javila sam decku da se nadjemo posle predavanja i rekla sam mu sta se desilo. Zamolila sam decka da nepravi probleme, jer ja ipak uskoro imam ispit kod njega (profesora). I kada je doslo vreme ispita namerno me nije pustio nego mi je rekao da dodjem u Ns i tamo da polazem ispit jer ovo nije dovoljno iako me je on namerno zeznuo za pitanje,...ne bi li me srusio.
Molim Vas recite mi sta da radim,..kolege sa faxa mi govore da to iskoristim u svoju korist..ali ja to ne mogu jer mi se covek gadi. Nabavio je i moj broj mob. verovatno od studenske sluzbe.Molim Vas recite mi sta da radim i da li da ga prijavim?!
Danijellaa



Prijavi st0ku...
 
HVALA puno svima koji su napisali resenja za moj problem i jako mi se dopadaju svi predlozi, pa cak i ono za piva :lol: Hvala i za onaj predlog da treba da skupim bandu za njega ....stvarno hvala puno...a sto se tice filmova...stvarno bih volela da je film u pitanju a ne zivot.Hvala puno dali ste mi mnogo ideja...nadam se da ce STOKA da plati svoje... :twisted:
 

Back
Top