Pomagajte, ja se samo botiram...

choek!!

Početnik
Poruka
2
Cao ljudi!

Ja imam bas veliki problem... Svidja mi se devojka u pm... Znaci strasno mi se svidja, ima tu vec oko dva meseca... Od tada smo se dopisivali nesto malo, onda smo se upoznali, no tada nije bila bas prilika za pricanje.

Problem naime nastaje kada je vidim negde u gradu. Znaci kad je vidim, poblentavim 100%.Zabotiram se i ne mogu ni da se pomerim, sve mi iz glave ispari, kao da sam pao sa najudaljenije planete... Kad bi joj prisao, ne bi znao ni kako se zovem... :dash: Ne znam koji mi je... Jel imao nekada neko slican problem? :)

Sta da radim? Nisam pametan... :)
 
Cao ljudi!

Ja imam bas veliki problem... Svidja mi se devojka u pm... Znaci strasno mi se svidja, ima tu vec oko dva meseca... Od tada smo se dopisivali nesto malo, onda smo se upoznali, no tada nije bila bas prilika za pricanje.

Problem naime nastaje kada je vidim negde u gradu. Znaci kad je vidim, poblentavim 100%.Zabotiram se i ne mogu ni da se pomerim, sve mi iz glave ispari, kao da sam pao sa najudaljenije planete... Kad bi joj prisao, ne bi znao ni kako se zovem... :dash: Ne znam koji mi je... Jel imao nekada neko slican problem? :)

Sta da radim? Nisam pametan... :)

kloni je se...imala ja jednog zablokiranog i samo sam imala problem da shvatim koji mu je q...ispostavilo se da nisam ja problem, ali do tada sam nalupala glavu sta sam pogresila da me se toliko boji....
 
To ti baš i nije trebalo u tolikoj meri, al ajde...

"Zabotiraš se", ili blokiraš...? :lol: Prvi put čujem taj izraz...
Da ti kažem da pokušaš da ostaneš hladnokrvan, ne ide...znam da nećeš...
Jedino da ti kolega opali jedan polagani šamarčić da te prosvesti i vrati u real...:lol:
 
Brate najbolja fora je kad joj pridjes i ako vec nemas sta da pricas sa njom, ti je pitaj kao u fazonu " I STA SAD CE KAO DA CUTIMO" ??!!!
To pali 100%!!!
veruj mi!!

A onda ako i dalje cuti, kreni da izvaljujes neke fazone...neke bilo koje!!!
E ako i dalje cuti, onda je oteraj u pm...
Ali nemoj slucajno ti da cutis, najvaznije je da *****s nesto!!!!

AJ Srecno bro!!!
 

Prilozi

  • 001.jpg
    001.jpg
    33,1 KB · Pregleda: 12
Cao ljudi!

Znaci kad je vidim, poblentavim 100%.Zabotiram se i ne mogu ni da se pomerim, sve mi iz glave ispari, kao da sam pao sa najudaljenije planete...

Nazalost, prepusten si sam sebi; ovakve probleme mozes rijesiti iskljucivo sam. Naravno, alternativa je pomoc strucnog lica, anti-stres terapije, kursevi namijenjeni podizanju nivoa (samo)svijesti i samopouzdanja, kupovina petparacke literature ("Kako za 10 dana postati j.e.b.a.č galaktičkih dimenzija"), ali efekat je neizvjestan. Lako mozes zavrsiti kao suprug morža, otac trinaestoro djece.

Dakle, preostaje ti da se sam izboris sa strahom, tremom, nestabilnim nogama i mucninom u stomaku, samoregulacijom hormona, tecnostima koji izazivaju to neprijatno osjecanje. Vjezbaj!
 
Brate najbolja fora je kad joj pridjes i ako vec nemas sta da pricas sa njom, ti je pitaj kao u fazonu " I STA SAD CE KAO DA CUTIMO" ??!!!
To pali 100%!!!
veruj mi!!

A onda ako i dalje cuti, kreni da izvaljujes neke fazone...neke bilo koje!!!
E ako i dalje cuti, onda je oteraj u pm...
Ali nemoj slucajno ti da cutis, najvaznije je da *****s nesto!!!!

AJ Srecno bro!!!

A ako ni to ne upali, izvuči tojagu i udri...:lol::rotf:
 
moze. ma ja ga razumem. pa imala sam takve situacije. ali sam bila u malo boljoj poziciji. tj. dok se decko trudio da me fascinira pricom, ja sam se uctivo smeskala, "slusala" i pomalo klimala glavom. i bila sam "dobar slusalac" a ni rec nisam cula. jer sam se bila mumificirala od njegove blizine. al srecom nisam morala da ga nesto zabavljam.
 
moze. ma ja ga razumem. pa imala sam takve situacije. ali sam bila u malo boljoj poziciji. tj. dok se decko trudio da me fascinira pricom, ja sam se uctivo smeskala, "slusala" i pomalo klimala glavom. i bila sam "dobar slusalac" a ni rec nisam cula. jer sam se bila mumificirala od njegove blizine. al srecom nisam morala da ga nesto zabavljam.

i sta bi posle?
 
E do kurtza - sad reče čoveku...
Pa nije lud iebiga, nego samo zaljubljen...

manimo se zaljubljenosti...poenta je da on svojim ponasanjem govori da ima problema i nije fer da je uvlaci u njih...ko zna kad ce on opet da zablokira (a najcesce je to u pola posla) i da je od'ebe bez za nju ocitog razloga....:thumbdown:...nije mi simpaticno kad ljudi povredjuju druge zbog svojih frustracija....
 
Cao ljudi!

Ja imam bas veliki problem... Svidja mi se devojka u pm... Znaci strasno mi se svidja, ima tu vec oko dva meseca... Od tada smo se dopisivali nesto malo, onda smo se upoznali, no tada nije bila bas prilika za pricanje.

Problem naime nastaje kada je vidim negde u gradu. Znaci kad je vidim, poblentavim 100%.Zabotiram se i ne mogu ni da se pomerim, sve mi iz glave ispari, kao da sam pao sa najudaljenije planete... Kad bi joj prisao, ne bi znao ni kako se zovem... :dash: Ne znam koji mi je... Jel imao nekada neko slican problem? :)

Sta da radim? Nisam pametan... :)

Sve ovo reci njoj, ako treba - odstampaj, samo izostavi zadnji red, ne mora bash iz taka da misli da si glup. (ovo glup - to je sala, ali ipak izostavi zadnji red)
 

Back
Top