Demokratsko jednoumlje Borisa Tadića

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Prilikom sednice glavnog odbora DS-a Boris Tadic je izdao upute za novi pravac delovanja demokratske stranke , i naredio je prisutnika da moraju gde god mogu praviti koalicije sa SPS-om . A ko ne bude hteo da se tome povinuje , imace problema sa njime , kaze Tadic?

Znaci "Ko ne prihvati da radi kako ja kazem" "imace problema samnom" ? Gde je tu demokratija?
 
Prilikom sednice glavnog odbora DS-a Boris Tadic je izdao upute za novi pravac delovanja demokratske stranke , i naredio je prisutnika da moraju gde god mogu praviti koalicije sa SPS-om . A ko ne bude hteo da se tome povinuje , imace problema sa njime , kaze Tadic?

Znaci "Ko ne prihvati da radi kako ja kazem" "imace problema samnom" ? Gde je tu demokratija?

o čemu ti misliš u 02:30:lol::lol::lol:
 
Prilikom sednice glavnog odbora DS-a Boris Tadic je izdao upute za novi pravac delovanja demokratske stranke , i naredio je prisutnika da moraju gde god mogu praviti koalicije sa SPS-om . A ko ne bude hteo da se tome povinuje , imace problema sa njime , kaze Tadic?

Znaci "Ko ne prihvati da radi kako ja kazem" "imace problema samnom" ? Gde je tu demokratija?

Da si slušao/gledao audio/video zapis znao bi da je to rečeno ironično i uz osmeh.
To je ono što ti nikad nećeš razumeti:mrgreen:
 
Da si slušao/gledao audio/video zapis znao bi da je to rečeno ironično i uz osmeh.
To je ono što ti nikad nećeš razumeti:mrgreen:

pa i jeste lik postao neki komičar,srpski gručo marx:rolleyes:

Dušan Janjić iz Foruma za etničke odnose, smatra da je Tadić "preterao", i ironično ostavlja prostor za nove ponude SPS-u.

- Postoji još mogućnost da Tadić ponudi Miri Marković mesto zamenika predsednika Republike. Ovde se mešaju dva pitanja - formiranje vlade i evropska budućnost Srbije. Demokratska stranka nije smela da napravi ovakav zaokret i poništi razliku u programima ovih partija. Ako je i imala nameru, to je trebalo uraditi pre izbora. Smatram da je opasno za tu vladu da premijer bude iz SPS-a, bez obzira na sve što pričaju strani ambasadori. Neminovno će se obnoviti priča o Miloševiću, o poreklu moći i o razlikama koje postoje. Te razlike se ogledaju u stavu o hapšenju Mladića, u tome šta ko podrazumeva pod ulaskom u EU, i naravno u pogledu na period Miloševića. Za mene je mogućnost da Vuk Drašković nakon svega sedi zajedno sa SPS-om, na ivici fantazije. Tadić greši kada govori o tome da je SPS reformisan, i po meni to je samo podizanje cene toj partiji, a smanjivanje cene DS-u. Sve to bi moglo dovesti do odustajanja glasača od DS-a, a od SPS-a bi ostali samo ministri i Dačić. Opasno je i ovo stavljanje znaka jednakosti između Đinđića i Miloševića. Razumem interese predsednika države, možda Tadić zna nešto što mi ne znamo, ali kao običan građanin, ja sve ovo ne mogu da razumem. Pametnije bi bilo ići na nove izbore. Ne mogu da vidim ništa što liči na evropski program ni kod Palme (JS), ni Krkobabića (PUPS), ni kod Dačića. Smatram, nažalost, da smo sada, nakon osam godina evropske vlade, dalji od Evrope nego 2002. godine - zaključio je Janić.
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Prilikom sednice glavnog odbora DS-a Boris Tadic je izdao upute za novi pravac delovanja demokratske stranke , i naredio je prisutnika da moraju gde god mogu praviti koalicije sa SPS-om . A ko ne bude hteo da se tome povinuje , imace problema sa njime , kaze Tadic?

Znaci "Ko ne prihvati da radi kako ja kazem" "imace problema samnom" ? Gde je tu demokratija?

jao Marko, *ebes sve ostalo, ali montaza ti je naj, naj!!! :lol:
Daj neku vecu fotku, molim te!!! :lol:

Heheeehehee BoTaCoBe :rotf:
 
jao Marko, *ebes sve ostalo, ali montaza ti je naj, naj!!! :lol:
Daj neku vecu fotku, molim te!!! :lol:

Heheeehehee BoTaCoBe :rotf:

tadicsloba.jpg


:mrgreen:
 
U poslednjih nekoliko meseci, ovo je drugu Borisu Tadiću već ko zna koji agresivni ispad. Viđali smo Tadićeve pretnje u različitim formama, a celu predsedničku kampanju su obeležile fotografije našeg druga predsednika, politkomesara Demokomunističke Stranke, u raznim energično-kompulzivno-manijakalnim pozama i istim grimasama (konsultovati Blic, izdanja tokom izborne kampanje). Ovo je svakako izazvalo određenu vrstu zabrinutosti u tok same Revolucije u FDSNR Srbiji u Socijalističkoj Internacionali i Belom Dvoru!

Mislim da je ovo još jedan dokaz koliko Srbiji treba prava, socijalno odgovorna, komunistička vlast na čelu sa strankama SPS i DS i sa premijerom, drugom Ivicom Dačićem. Samo na taj način će psihoaktivni lekovi za regulisanje agresije preći na pozitivnu listu i time postati besplatni i dostupni svim drugovima. Već je dokazano da drug Tadić živi u oskudici (kao podstanar) i verujem da nema novca da kupi lekove kojima bi regulisao svoje psihičko stanje i umanjio agresivnost.

Smatram da bi mi, napredna socijalistička omladina Krstarice, trebalo da udružimo naše napore i da skupimo sredstva solidarnosti koji bi uputili Centralnom Komitetu Demokomunističke Stranke, kako bi se kupili neophodni lekovi predsedniku Tadiću. Sa verom u Borisa i crvenu petokraku, DS je večna!
 
Prilikom sednice glavnog odbora DS-a Boris Tadic je izdao upute za novi pravac delovanja demokratske stranke , i naredio je prisutnika da moraju gde god mogu praviti koalicije sa SPS-om . A ko ne bude hteo da se tome povinuje , imace problema sa njime , kaze Tadic?

Znaci "Ko ne prihvati da radi kako ja kazem" "imace problema samnom" ? Gde je tu demokratija?

to je trebalo da bude kao duhovito.

chitam da je clanovima odbora porucio da treba da se druze sa socijalistima, i ako treba da se zene i udaju za njih. u tom kontextu spominjana bliskost godina dragoljuba micunovica i borke vucic...pise press:grin:
 

Back
Top