Tanja tvrdi da ćemo ući u evropsku uniju 2009!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
Srbija će dobiti status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji 2009. godine, a mere nacionalnog programa za integraciju zemlje trebalo bi da počnu da se primenjuju do kraja ove godine, najavila je direktor vladine Kancelarije za evropske integracije Tanja Miščević.

Nacrt nacionalnog programa za integraciju Srbije u EU, koji je Vlada Srbije usvojila u četvrtak, sadrži jasne korake i mere kojima će država ukinuti monopolske položaje trgovina i proizvođača, ali i omogućiti građanima putovanja bez viza, rekla je Tanja Miščević.
 
Tacan je deo za status kandidata.
Inace, posle statusa kandidata za pridruzivanje EU ide clanstvo u EU.
Znam ;) Samo sam zelio da mi neko odgovori ne radi mene vec da ne bude zabune kod onih koji ne citaju tekstove vec "gutaju zdravo - za gotovo";)
Prvo ide kandidatura a onda proces... koji ce u slucaju Srbije biti znatno skracen ako (conditio sine qua non) bude srece i saradje sa EU.
 
Toliko o principima EU!!! JASNO JE odavno da ko god od Srbalja pokuša da u ime Srbije prizna nezavisnost Kosova zasigurno neće poživjeti dovoljno da se proveseli ulasku Srbije u EU!!! Eto majstori pa nek se sad javi onaj pravi!!! Inače imam neodoljivi utisak da je EU, na ovaj način krpljena, zapravo projekat kratkog daha i da bi nam se vrlo lako moglo desiti da ukoliko nas jednom ipak budu zvali da im pristupimo, biće to onda kad bude gužva na izlazu iz članstva u njoj!!! EVENTUALNO ČLANSTVO U EU JE ZAPRAVO POLITIČKO EKONOMSKO STANJE KOJE JE "OD DANAS DO SUTRA", A OD NAS TRAŽE DA PRIZNAMO PROTIVPRAVNU SECESIJU DIJELA SRBIJE ZA VIJEK VJEKOVA!!! Takve budalaštine nikad nisu bile ozbiljna ponuda!!! Većina članica EU zasigurno imaju razrađene planove i opcije za slučaj da u nekom vremenu dođe do urušavanja ideje o "jedinstvenoj Evropi", a mi treba da dupe prodamo kako bi smo pristupili u nešto što je privremenog karaktera!!! Niko ozbiljan "ne kupuje" priču da je jedinstvena Evropa konačno i nepromjenjivo ekonomsko-političko stanje kontinenta!!!

Jednostavno:
ZBOGOM UNIJO NA **** TE NABIJEM!!!
 
Srbija će dobiti status kandidata za članstvo u Evropskoj uniji 2009. godine, a mere nacionalnog programa za integraciju zemlje trebalo bi da počnu da se primenjuju do kraja ove godine, najavila je direktor vladine Kancelarije za evropske integracije Tanja Miščević.

Nacrt nacionalnog programa za integraciju Srbije u EU, koji je Vlada Srbije usvojila u četvrtak, sadrži jasne korake i mere kojima će država ukinuti monopolske položaje trgovina i proizvođača, ali i omogućiti građanima putovanja bez viza, rekla je Tanja Miščević.
Tanja tvrdi to što tvrdi, da ćemo dobiti status KANDIDATA 2009. Sad, zanemarivši za momenat da li su te tvrdnje zasnovane na nekim realnim stvarima, ili ne, ona NE kaže da ćemo ući u EU 2009, jer, to i ne ide tako brzo. Dakle, ti - debelo LAŽEŠ, izvrćeš vest.
 
Toliko o principima EU!!! JASNO JE odavno da ko god od Srbalja pokuša da u ime Srbije prizna nezavisnost Kosova zasigurno neće poživjeti dovoljno da se proveseli ulasku Srbije u EU!!! Eto majstori pa nek se sad javi onaj pravi!!! Inače imam neodoljivi utisak da je EU, na ovaj način krpljena, zapravo projekat kratkog daha i da bi nam se vrlo lako moglo desiti da ukoliko nas jednom ipak budu zvali da im pristupimo, biće to onda kad bude gužva na izlazu iz članstva u njoj!!! EVENTUALNO ČLANSTVO U EU JE ZAPRAVO POLITIČKO EKONOMSKO STANJE KOJE JE "OD DANAS DO SUTRA", A OD NAS TRAŽE DA PRIZNAMO PROTIVPRAVNU SECESIJU DIJELA SRBIJE ZA VIJEK VJEKOVA!!! Takve budalaštine nikad nisu bile ozbiljna ponuda!!! Većina članica EU zasigurno imaju razrađene planove i opcije za slučaj da u nekom vremenu dođe do urušavanja ideje o "jedinstvenoj Evropi", a mi treba da dupe prodamo kako bi smo pristupili u nešto što je privremenog karaktera!!! Niko ozbiljan "ne kupuje" priču da je jedinstvena Evropa konačno i nepromjenjivo ekonomsko-političko stanje kontinenta!!!

Jednostavno:
ZBOGOM UNIJO NA **** TE NABIJEM!!!
Izvini, a ko ti trazi da priznas bilo sta?
 
evo je milunka.

milunka jesi li spremna izdati kosovo i 250.000 srba koji na njemu zive zarad ulaska u EU?
Evo njega, s čuvenim pitanjima. :roll: Ovo je vrlo tendenciozno, zlonamerno, a baška što predstavlja totalno izgubljenu vezu s političkom realnošću. Neću da objašnjavam podrobnije, jer se već i do sada videlo da tvome ograničenom i pogrešnom shvatanju patriotizma, nacije, države, i drugog ne vredi bilo šta objašnjavati. Tim više šteta, ako iskreno želiš dobro Srbiji, ali šta ti ja mogu, ako se povodiš za lažnim patriotama i slepo im veruješ.
 
pa posteni narod ne mogi ni zezati:rotf::rotf:
a one druge skoro da i nema potrebe:dash:
:ok:

Evo njega, s čuvenim pitanjima. :roll: Ovo je vrlo tendenciozno, zlonamerno, a baška što predstavlja totalno izgubljenu vezu s političkom realnošću. Neću da objašnjavam podrobnije, jer se već i do sada videlo da tvome ograničenom i pogrešnom shvatanju patriotizma, nacije, države, i drugog ne vredi bilo šta objašnjavati. Tim više šteta, ako iskreno želiš dobro Srbiji, ali šta ti ja mogu, ako se povodiš za lažnim patriotama i slepo im veruješ.
Milunka, bas si mu fino objasnila. Cak ni ja nebih mogao bolje jer nemam zivaca da mu objasnjavam.
Nego, tvom odgovoru Drugu Markowcu bih dodao ... al na kraju izlaganja:
"Sedi evo ti 1 - jedinica i dodji na popravni ispit u avgustu" :klap:
 
Evo njega, s čuvenim pitanjima. :roll: Ovo je vrlo tendenciozno, zlonamerno, a baška što predstavlja totalno izgubljenu vezu s političkom realnošću. Neću da objašnjavam podrobnije, jer se već i do sada videlo da tvome ograničenom i pogrešnom shvatanju patriotizma, nacije, države, i drugog ne vredi bilo šta objašnjavati. Tim više šteta, ako iskreno želiš dobro Srbiji, ali šta ti ja mogu, ako se povodiš za lažnim patriotama i slepo im veruješ.

pitanje nije tendenciozno vec je vrlo realno . vodeci evropski politicari nam stavljaju do znanja da srbija ne moze u EU bez da prizna nezavisnost kosova pre toga . e sad sto ti nemas hrabrosti da pokazes svoje pravo lice to je tvoj problem.
 
ucicemo mi u EU do 2020 godine nista se ne sekirajte
rotf.gif
 
Koliko se ja sećam, od 2000. godine na ovamo - svake godine se daju "tačne" prognoze kada Srbija ulazi u EU. Da ne spominjem one ranije, evo samo dve prognoze - od prošle i ove godine (od istog čoveka):


"Srbija će postati punopravna članica Evropske unije na Vidovdan 2014. godine, predvideo (*) je vicepremijer Božidar Đelić.

Objašnjavajući tu svoju „teoriju“, koja će se „najverovatnije primeniti“, Đelić je rekao da bi to, simbolički gledano, bio završetak 20. veka, koji je, posle atentata u Sarajevu, počeo Prvim svetskim ratom. Inače, na Vidovdan 1914. Gavrilo Princip ubio je u Sarajevu austrougarskog prestolonaslednika Franca Ferninanda. A u političkom i ekonomskom smislu, 2014. je početak novog izbornog i budžetskog ciklusa same EU, u kojem bi mogla da učestvuje i Srbija." (6. avgust 2007.)



:lol: :lol: :lol:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top