Zene u dobrim autima, nemaju za pivu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sad zene voze bolje aute od muskaraca, ali i dalje ne placaju pice. Pa me zanima kako joj nije bilo zao dati za auto 10000 eura, a zao joj je platiti "Lav" pivu koju prozdrljivo pije?

I ko zna kakve bi muskarci vozili domudne aute da nisu kojekakvim kobiletinama placali pica.

Ja kad bi prebogatoj/skrtoj curi platio pice, ne bi imao sta izdrkati dva meseca, dovelo bi me do takvog soka da bi i desanku gledao kao sponzorusu.
 
Sad zene voze bolje aute od muskaraca, ali i dalje ne placaju pice. Pa me zanima kako joj nije bilo zao dati za auto 10000 eura, a zao joj je platiti "Lav" pivu koju prozdrljivo pije?

I ko zna kakve bi muskarci vozili domudne aute da nisu kojekakvim kobiletinama placali pica.

Ja kad bi prebogatoj/skrtoj curi platio pice, ne bi imao sta izdrkati dva meseca, dovelo bi me do takvog soka da bi i desanku gledao kao sponzorusu.

Sinnke zaboravio si dodati jos jednu 0... :rtfm:
Eto ja nikad pivo ne placam jer ga i ne pijem... a i kad dodje vreme da se plati ja kazem decku aj plati nije mi ni docega, i ovako se pravim luda...:whistling::whistling::whistling:

Ma salim se... platila bi ja ali kako cu kad je njegov lokal... a i ja sam sponzorusa... :super::super::super:
 
a3yvwm.jpg


Pussy wagon
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top