Gde se kupate leti u Kraljevu?

Mil00rad

Veoma poznat
Poruka
12.892
Nemam pojma što mi po ovako lošem vremenu pade na pamet da otvorim ovu temu ali ajd' sad...Gde coolirate leti?Ja često visim kod Buča blizu Kamenice,tamo je banja a i lik je sada uradio most sa jedne na drugu obalu...Milina brate!Jeste voda malo hladnija ali je čista,može i da se loče(moj brat je popio oko 1l rečne vode nasute sa česme,tek je pri kraju provalio da je nekako žućkasta i ništa mu nije bilo).
 
Nisam neki fan reka, mada se nikad tamo nisam ni kupala....Svejedno povremeno odem na gradski bazen, mada se toliko gadim svega toga, npr. proshle godine zbog prevelike vrucine toliko ljudi je nagrnulo na gradski bazen da nije moglo ni da se udje unutra....
Uglavnom volim da odem na more, najbolja uzivancija.....
 
Nisam nikada bila na Kamenici...tako da uglavnom u kupatilu i na moru:) Inace nikada na Ibru i Moravi. Moravu ne volim, a u Ibru sam se buckala kao klinka...Moze i bazen ponekada ali kao sto je TEA_93 rekla..."mada se toliko gadim svega toga....." zbog prevelike guzve i sto se svakakvi kupaju...
 
Kod Buča nisam bio ima već par godina .... malo mi bilo dosadilo zbog gužve koja se napravi, a na Žičku reku ne idem jel ima više zmija nego ljudi.... Bazen mi nikako nije na spisku mesta koje može da se obidje.... U Ibru zadnji put kada sam ušao, bio sam zelen od mulja i kojekakve prljavštine tako da i ta varijanta otpada .... Znači samo kod Buča u Kamenicu... to mi deluje kao jedino pristojno mesto ako je proširio.... ako ima neko neku sliku kako je sada tamo molio bih da okaci ovde da vidimo našta sada liči...
 
Kod Buča nisam bio ima već par godina .... malo mi bilo dosadilo zbog gužve koja se napravi, a na Žičku reku ne idem jel ima više zmija nego ljudi.... Bazen mi nikako nije na spisku mesta koje može da se obidje.... U Ibru zadnji put kada sam ušao, bio sam zelen od mulja i kojekakve prljavštine tako da i ta varijanta otpada .... Znači samo kod Buča u Kamenicu... to mi deluje kao jedino pristojno mesto ako je proširio.... ako ima neko neku sliku kako je sada tamo molio bih da okaci ovde da vidimo našta sada liči...
Pa isto je kao pre samo što je kod najdubljeg dela stavio dosta širok drveno-metalni most gde će verovatno biti stolovi sa suncobranima.To je extra,komotno pređeš sa jedne na drugu obalu a da se ne okvasiš.
 
otvaram tender za najbolja kupalista u KV...
ljudi, dajte neke ideje, a da nisu samo zenba i Ibar u centru....
planiram da idem na Moravu, al me nesto smara da pesacim do tamo....

stvaaaaarno brate, znaci bio sam danas na Ibru ono jeste topla voda i sve ali nisam se usudio da udjem :neutral:
a bazen pun ali pun znaci kako li ce biti u julu, avgustu... ne znam
sad me ortak zvao da dodjem na moravu da se kupam, kazu da je topla voda samo tako, ali je prljavo kao i u ibru.. :cry::roll:
pa znachi samo do tog mora da odem ove godine pa jao, zavrsicu sa kupanjem :D
viliki zop-aaaa jeaaaa
 
ne kupam se nigde u KV ali sam cuo da je Morava dobra,ima neki stari most sa koga se skace

Ako mislis na most u Cacku, to je brana. Odatle su vise njih skakali ali koliko se da primetiti to je rizicno jer je bilo i vise nesrecnih slucajeva.
Inace kupaliste na Moravi( na brani, kazu Cacani) nije lose, sredjeno je, ima i kafica okolo za rashladjenje.Nisam se tamo kupala dobrih par godina, al sam proslo leto tamo sedela navece u kaficu.
Moze da se preporuci!
 
Ako mislis na most u Cacku, to je brana. Odatle su vise njih skakali ali koliko se da primetiti to je rizicno jer je bilo i vise nesrecnih slucajeva.
Inace kupaliste na Moravi( na brani, kazu Cacani) nije lose, sredjeno je, ima i kafica okolo za rashladjenje.Nisam se tamo kupala dobrih par godina, al sam proslo leto tamo sedela navece u kaficu.
Moze da se preporuci!

gde ode ti u Cacak ja kazem za Kraljevo,nema samo Cacak stari most...U Kraljevu kod Magnohroma se prolazi pa se ide tamo negde,ne znam gde :D
 

Back
Top