Monteniger država

foliranat1

Domaćin
Poruka
3.680
Od pre dve godine postoji drzava koja se vika montenegro - drzava.
Problem je veliki, jer siptari imaju u planu da neke delove te drzave pripoje
laznoj kosovo republik, a o tome se vec dost toga zna, sto siptari i ne kriju.
Sukob koji ce neminovno nastati vec sledece godine postavlja pitanje pred drzavu Srbiju i Republiku Srpsku, jer mi moramo i jer mi zelimo da branimo tu novu montenegro drzavu.
Da ih pustimo da se sami brane pa sta bude da bude.
Ta drzava nema avijaciju, nema tenkove jer su 61 tenk unistili sami ,a od artiljerije poseduju 4 topa.
 
Od pre dve godine postoji drzava koja se vika montenegro - drzava.
Problem je veliki, jer siptari imaju u planu da neke delove te drzave pripoje
laznoj kosovo republik, a o tome se vec dost toga zna, sto siptari i ne kriju.
Sukob koji ce neminovno nastati vec sledece godine postavlja pitanje pred drzavu Srbiju i Republiku Srpsku, jer mi moramo i jer mi zelimo da branimo tu novu montenegro drzavu.
Da ih pustimo da se sami brane pa sta bude da bude.
Ta drzava nema avijaciju, nema tenkove jer su 61 tenk unistili sami ,a od artiljerije poseduju 4 topa.


kukavna je svaka teritorija koju ste vi patriote branile u zadnjih 20 godina
:worth:
 
A ***, sto su trazili to su i dobili, ili ce tek dobiti.
Sto bi se mi mesali u to?
Nama uvode kvote za gorivo, sokove i hranu kad se ide na more, a jos sad treba da se ratuje zbog njih?
No way Hose.....:whistling:

Ma ja nesto kontam jer i po novinama siptari najavljuju da ce da teritorijalno pripoje delove montenirera laznoj drzavi kosova, pa mozda bi mi trebala da zastitimo SRBE Berance , Kolasince , a Rep.Srpska Pljevljake I Bokelje i da napokon Rep. Srpska izadje na more kod prevlake Herceg Novog.
A ovi sto ostanu monenigeri neka se sami mlate sa siptarima .
 
Ma ja nesto kontam jer i po novinama siptari najavljuju da ce da teritorijalno pripoje delove montenirera laznoj drzavi kosova, pa mozda bi mi trebala da zastitimo SRBE Berance , Kolasince , a Rep.Srpska Pljevljake I Bokelje i da napokon Rep. Srpska izadje na more kod prevlake Herceg Novog.
A ovi sto ostanu monenigeri neka se sami mlate sa siptarima .
Srbija je nezavisna drzava. Crna Gora takodje. Tu mesanja nema.
Mada u svakom slucaju ionako od te price i novih ratovanja nema nista. Zaboravljas da oko nas ima nato vojnika koliko hoces. Novi rat bi bio sprecen dok kazes Herceg Novi.:)
 
Od pre dve godine postoji drzava koja se vika montenegro - drzava.
Problem je veliki, jer siptari imaju u planu da neke delove te drzave pripoje
laznoj kosovo republik, a o tome se vec dost toga zna, sto siptari i ne kriju.
Sukob koji ce neminovno nastati vec sledece godine postavlja pitanje pred drzavu Srbiju i Republiku Srpsku, jer mi moramo i jer mi zelimo da branimo tu novu montenegro drzavu.
Da ih pustimo da se sami brane pa sta bude da bude.
Ta drzava nema avijaciju, nema tenkove jer su 61 tenk unistili sami ,a od artiljerije poseduju 4 topa.

Hvala, ali ne hvala:mrgreen:
 
Izgleda kako se kome prisere dodje odje na krstaricu te istrese svoja debala crijeva jer mu definitivno kucni wc ne funkcionise ili ga uopste nema!!!

Neka hvala Vam lijepo ali nam vasa pomoc nece bit potrebna jer sa siptarima nemamo problema. Pa nijesmo mi cetnici da marginalizujemo, omalovazavamo i ugrozavamo nase nacionalne manjine...
I sto veli ovaj Kenedy iz PZP-a "kukavna je svaka teritorija koju ste vi branili"
 
Ma ja nesto kontam jer i po novinama siptari najavljuju da ce da teritorijalno pripoje delove montenirera laznoj drzavi kosova, pa mozda bi mi trebala da zastitimo SRBE Berance , Kolasince , a Rep.Srpska Pljevljake I Bokelje i da napokon Rep. Srpska izadje na more kod prevlake Herceg Novog.
A ovi sto ostanu monenigeri neka se sami mlate sa siptarima .

Srbi Kolasinci, dje ih iskopa, nesreco:rotf::rotf::rotf:
 
Pa jedan evropejac ne resava probleme kao kolege radikali;)

шиптари причају нон- стоп о неким мапама, и могу да направе пролбем ., а већ су проблематични на балкану.
Грчка има проблем јер стално прелазе границу и праве проблеме јер раде на црно и то за малу лову.
Македонију нико и не сматра за озбиљно ,али Црна Гора је нешто друго.
 
шиптари причају нон- стоп о неким мапама, и могу да направе пролбем ., а већ су проблематични на балкану.
Грчка има проблем јер стално прелазе границу и праве проблеме јер раде на црно и то за малу лову.
Македонију нико и не сматра за озбиљно ,али Црна Гора је нешто друго.

Svjestan sam da svi hoce i ono tudje. Srbi, Albanci, Bosnjaci hoce Sandzak.
Mi necemo jos jednu hiperinflaciju i gubitak ljudkih zivota, a vi branite svoju teritoriju kako znate i umijete, a ja vam tu zelim sve najbolje.
 
Izgleda kako se kome prisere dodje odje na krstaricu te istrese svoja debala crijeva jer mu definitivno kucni wc ne funkcionise ili ga uopste nema!!!

Neka hvala Vam lijepo ali nam vasa pomoc nece bit potrebna jer sa siptarima nemamo problema. Pa nijesmo mi cetnici da marginalizujemo, omalovazavamo i ugrozavamo nase nacionalne manjine...
I sto veli ovaj Kenedy iz PZP-a "kukavna je svaka teritorija koju ste vi branili"

Treba biti imbecil kao Zloba i Seki pa izgubiti teritoriju. Kako vi tezite evropskim integracijama to se nece desiti. Jeste Milo na vlasti 100 godina, ali biti glup kao Sloba nemoguce je
thumbsup2.gif
 

Back
Top