Tajne srpskog DZET-SETA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AnaBg:)

Iskusan
Banovan
Poruka
5.862
Ne znam da li tem postoji,ali ja sam je ppstavila ovde...Posto govori i o politicirama,i sportistima,i pevacima i glumcima itd...Mene zanima ko je citao,i koga ste prepoznali...Ja Dzeja,Draganu Mirkovic,Indiru(valjda),ostalo cu da podelim sa vama...
 
E, to mi je bash knjizevnost...:rotf:
Knjiga - nishta posebno..."Grabljivica" je bolja barem 5 puta...U cemu je poenta naziva knjige, kad moram da nagadjam o kome se radi...? A pri tom dosta povrshno opisano, uz ociglednu zelju da se ostvari umetnicki dojam...A ne uspeva se u tome...
 
Nemam zelju uopste da procitam tako nesto. :D :D :D :D
Napises knjigu o larvama trokrilnih hordata i nazoves je "Ispovesti slavnih licnosti estrade" ,posle 2 meseca u beogradu bi se pricalo samo o hordatima...
dzabe kad su ljudi idioti...


oduševio me komentar...:klap: mada ovde možda ima nekih koji i ne znaju šta su hordate, pa si mogao da nadješ neko drugo poredjenje, al ko razume shvatiće!!!
 
koja paglu tema... :roll:
koga jos boli uvo dal ceca ima celulit i dal je karleushi ispala si..hm...dojka.... na sceni,ili sta vec...
a karleusha je debil...kao chlan je organizacije za zastitu i prava zivotinja i vegetarijanka je a ovamo u ormanu vise samo bunde....
kaze "ovo je bunda od chichile koju mi je buduci muz kupio(ne znam gde),ali eto,meni su chinchile ruzne pa mi ih nije zao..." a pored bunde od chinchile visi bunda od lisice...koja blamara i glupacha,,uzas
 
koja paglu tema... :roll:
koga jos boli uvo dal ceca ima celulit i dal je karleushi ispala si..hm...dojka.... na sceni,ili sta vec...
a karleusha je debil...kao chlan je organizacije za zastitu i prava zivotinja i vegetarijanka je a ovamo u ormanu vise samo bunde....
kaze "ovo je bunda od chichile koju mi je buduci muz kupio(ne znam gde),ali eto,meni su chinchile ruzne pa mi ih nije zao..." a pored bunde od chinchile visi bunda od lisice...koja blamara i glupacha,,uzas

:super: :super: :super: :super: :super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top