Kako zamišljate idealnog partnera????

ms

Aktivan član
Poruka
1.160
E ako je i ova tema bila, onda ste se baš raspričali..ebi ga. :evil: .. :roll:


Idealan, idealna. :lol: ...Pa, kako ih zamišljate? Izgled, karakter, obrazovanje, država, generacija.... :lol: .....virtualizacija ili oskudacija/neoskudacija u djepu... :twisted:

p.s. - ovo od virtualizacije ne čitajte... :oops:

:cry: Nadam se da nisu već otvorili ovakvu temu... :cry:
 
visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)
 
DJ_MaRe:
visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)
E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...
 
lepi dzoni:
DJ_MaRe:
visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)
E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...[Žao mi je ali ja sam srećno udata, a i nisam nimfomanka a ni siromašna/quote]
 
Idealan... ako je fizicki izgled u pitanju, lakse bi mi bilo da kazem sta ne preferiram. Pa recimo, da do sada nikako nisam imala tipove sa plavim ocima.
I uopste, plavusane... da nije preterano visok, a ni preterano nizak :roll: , ni predebeo, ni previse mrsav... ni previse ozbiljan, ni previse zayebant (ovo moze u neogranicenim kolicinama, samo ako zna da se uozbilji kada treba), naravno treba da zna da se nasali i na svoj racun (to mi je nekako posebno simpaticno) :wink: ... ni previse ekstrovertan, ni povucen preterano... da ne preteruje u picu ( :lol: ... mislim pitju), pushenje moze...:p
Shalu nastranu :wink: , treba nekako da ima kicmu, if you know what I mean... fajter... da ne bude nekakav unjkavi patetik opsednut svojim problemima.
Ih, ako nastavim ovako... Mislim, sve je zapravo vrlo jednostavno...
 
Kapris:
Idealan... ako je fizicki izgled u pitanju, lakse bi mi bilo da kazem sta ne preferiram. Pa recimo, da do sada nikako nisam imala tipove sa plavim ocima.
I uopste, plavusane... da nije preterano visok, a ni preterano nizak :roll: , ni predebeo, ni previse mrsav... ni previse ozbiljan, ni previse zayebant (ovo moze u neogranicenim kolicinama, samo ako zna da se uozbilji kada treba), naravno treba da zna da se nasali i na svoj racun (to mi je nekako posebno simpaticno) :wink: ... ni previse ekstrovertan, ni povucen preterano... da ne preteruje u picu ( :lol: ... mislim pitju), pushenje moze...:p
Shalu nastranu :wink: , treba nekako da ima kicmu, if you know what I mean... fajter... da ne bude nekakav unjkavi patetik opsednut svojim problemima.
Ih, ako nastavim ovako... Mislim, sve je zapravo vrlo jednostavno...

a kad ga nadjes......os me upoznas sa njim? :roll:
 
Kapris:
Idealan... ako je fizicki izgled u pitanju, lakse bi mi bilo da kazem sta ne preferiram. Pa recimo, da do sada nikako nisam imala tipove sa plavim ocima.
I uopste, plavusane... da nije preterano visok, a ni preterano nizak :roll: , ni predebeo, ni previse mrsav... ni previse ozbiljan, ni previse zayebant (ovo moze u neogranicenim kolicinama, samo ako zna da se uozbilji kada treba), naravno treba da zna da se nasali i na svoj racun (to mi je nekako posebno simpaticno) :wink: ... ni previse ekstrovertan, ni povucen preterano... da ne preteruje u picu ( :lol: ... mislim pitju), pushenje moze...:p
Shalu nastranu :wink: , treba nekako da ima kicmu, if you know what I mean... fajter... da ne bude nekakav unjkavi patetik opsednut svojim problemima.
Ih, ako nastavim ovako... Mislim, sve je zapravo vrlo jednostavno...
e pa i ti.....neverovatno :shock:
 
d1:
Kapris:
d1:
ma podelicete ga vec :wink: .... a mozda ima i brata blizanaca :shock: 8) :wink:
/me ne deli tak'e stvari...
I bolje se izjasni, nego sto tu dobacujes sa strane.. :P :wink:
napisah jednom... ali na drugom podforumu... pa me Inco isprozivao.... sada ne smem... a ni copy mi ne radi... a paste jos manje :(
Hah... setjam se... nekakav gerilski tip zenske..? :wink:
 
Kapris:
Hah... setjam se... nekakav gerilski tip zenske..? :wink:
:shock: kakav crni gerilski :shock: Bog s' tobom :shock: nemoj me strasiti :shock: sav sam se frapiro :shock: a trebam sad spavati :shock: IJU :shock:

mala vampirka crne kose, lepe gooze i zgodnih nogu iz all I need... 8) ... pa da vodimo ljubav dok ne umremo... 8) ... znaci do kraja sveta.... :) ... eeeehhhhhh :wink:
 
apotekarka:
lepi dzoni:
DJ_MaRe:
visoka do 170 cm, po mogucstvu plavusa (nije obavezno), vece grudi i zgodna gradja, osmeh iz snova i mio glas; duhovita brem upola kao ja, zaljubljena u mene koliko i ja u nju, da voli da izlazi i da je ne mrzi d ponekad sedne i odigra po koju igricu na kompu samnom... da poput mene obozava muziku i mozda najvaznije, da je nimfomanka... dubina njenog dzepa mi je totalno nebitna, mozda bih vise voleo siromasniju... 8)
E, Mare ako ti pretekne neka ovakva, seti me se...[Žao mi je ali ja sam srećno udata, a i nisam nimfomanka a ni siromašna/quote]
nisam ni rekao da MORA siromasna... a ako stvarno odgovaras opisu, onda je tvoj muz vrlo srecn covek! e sad, jedino sto nisi nimfomanka... :wink:
 

Back
Top