Ima veze sa sexom

Joya!

Aktivan član
Poruka
1.041
Joran je moj komsija,studira ODJe, inace poreklo Aruba, ne znam da li ste upoznati sa slucajem. Sretnemo se tu i tamo, simpatican decko, a prva persona non grada u Arubi.

Par verzija:
1.Nema veze sa ubistvom. Kres i ona je osstala na plazi
2.GHB, kres, devojka se overila i on je bacio u more
Ja ne mogu da zamislim da je ono pod dva. Vi?

(nemoj da mi neko kaze dsa zivim u getto-u!:)
 
mein name ist sloooot
mein name ist joran joran von der slooooot
nesto nesto i on ima ein boot

ahahaha nemam pojma o cemu se radi al mi je holandski komican :lol:


(p.s. nadam se da se nije overila i da je ova prva verzija :neutral: )
 
Nestala.
E sad neki kazu da je on njoj dao GHB, da je umrla i on je bacio sa ortakom u more.
On kaze da je ostavio na plazi.
Milion prica.
Ona je amerikanka.
Holandija je podeljena sto se misljenja tice.
Ima puno na youtube da se nadje kad ukucas Joran Van Der Sloot
 
Pa ima i njegof 'full confession na youtube-u'. Šta je u pitanju, ne veruju mu da je kriv?
U stvari sad' vidim da čovek menja priču 100x i priznaje da je bio tu, ali da je ona
umrla od previše alkohola. Ali gde je telo? :roll:
Koje gluposti.
 
Poslednja izmena:
Takve stvari se deshavaju na tone svakog dana...i u nashem komshiluku...samo shto ne vidimo...i nije ovako u egzotichnim uslovima.
Ali...i kad na Ceraku tip pokushava da siluje ribu ili u Vranju neko daje maloletnicama GHB i to je ista ta pricha. Samo zavisi kakav che krajnji ishod biti, da li je dovoljno zanimljivo za shtampu i da li ima nekog koga je briga.
A svi pochinitelji su nechije komshije, prijatelji, poznanici, kolege, bracha i sinovi. I teshko nam je da poverujemo na shta su sposobni.
Devojke moraju biti oprezne....ako se sam ne chuvash....
 
Tacno....nasilne smrti su razlicite...al' podjednako strasne.....pomisljam da l' da cerku cuvam u stakleno zvono...al' stvarno me jeza hvata pri pomisli sta se sve desava.....i sta moze da se desi....
 
A opet kazem....ko mene cuvao....pazila se ja sama....eto govorila sebi....pamet u glavu taska....a kad se sjetim znala sam jednog momka tih fin povucen.....jedva sam pobjegla od njega....necete vjerovati kakav preobrazaj....to nije bio on....vec izbezumljeni manijak....
 
A opet kazem....ko mene cuvao....pazila se ja sama....eto govorila sebi....pamet u glavu taska....a kad se sjetim znala sam jednog momka tih fin povucen.....jedva sam pobjegla od njega....necete vjerovati kakav preobrazaj....to nije bio on....vec izbezumljeni manijak....
ti su najgori sve mislis fin i kulturan,a ono kad se probudi uspavana azdaja qq bezi kud stignes...a nisi ni znao sta mozes da ocekujes...uh sto to ne volim,kad ne znas na cemu si sa nekim :neutral:
 

Back
Top