Kako dobija ovakvu dist (ostala pitanja o "kako dobiti na gitaru takav zvuk").
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Kako dobija ovakvu dist (ostala pitanja o "kako dobiti na gitaru takav zvuk").

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako dobija ovakvu dist (ostala pitanja o "kako dobiti na gitaru takav zvuk").

orzij
    u.

Indexi - Da sam ja netko.
    Onaj gitarista iz Indexa.

Cudi me onaj zvuk, ako je to neka pedala volio bi da znam koja, cime svira, trzalicom ili... itd. koji magneti gitara itd.

Obećava sriverfx (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    32

Podrazumevano Re: Kako dobija ovakvu dist (ostala pitanja o "kako dobiti na gitaru takav zvuk").

Ma procesorom mozes dobiti kakav oces zvuk, mada ja licno nesto i ne volim procesor, interesantan je da se isproba, ali ne i neophodan sem ako hoces da sviras nesto odredjeno. Sto se gitare tice, ovo ti je neka dzezerka, to su ti one sto lice na gibson les paul samo sto imaju "f" otvore, vidis kako gitara ima mekan zvuk.

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako dobija ovakvu dist (ostala pitanja o "kako dobiti na gitaru takav zvuk").

Citat Original postavio sriverfx Pogledaj poruku
    Ma procesorom mozes dobiti kakav oces zvuk, mada ja licno nesto i ne volim procesor, interesantan je da se isproba, ali ne i neophodan sem ako hoces da sviras nesto odredjeno. Sto se gitare tice, ovo ti je neka dzezerka, to su ti one sto lice na gibson les paul samo sto imaju "f" otvore, vidis kako gitara ima mekan zvuk.
    Aj dobi ti ono pa mi snimi il reci kako si dobio ako je lako
    Deo dje svira distorziju nije dzez gitara ja mislim. Aj dobi ti ono sa procesorom pa mi reci kako si dobio ako je tako lako?))

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mislim, nije sve ni u gitari ni procesoru nesto je i u tome kako se svira, zar ne?

Primećen član
    Učlanjen
    07.06.2008.
    Reputaciona moć
    0

evo jel ovo isto ta gitara koja mislis da je tamo?
    http://www.sendspace.com/file/b140xq odllllicno svira al ova je meska cini mi se uporedi sam

Slične teme

1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.05.2008., 18:02
  2. Kako se dobija beli fosfor?
    Autor cvele2 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.10.2006., 14:33
  3. Kako se "prevode" ove "egleske kvote"?
    Autor Macro_ek u forumu Fudbal
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.09.2005., 08:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •