POMOC!!!!!!

Markomozzart

Početnik
Poruka
4
Imam problem. Kad god upalim igru koja ima vise od oko 300mb. meni se komp resetuje.Ranije sam sve mogao da igram a sada skoro nista. Ne mogu da igram cak ni ono sto sam ranije mogao. Komp mi je dosta dobar ali ovo me zivcira. Kad na primer upalim football manager 08 komp mi se posle par sekundi resetuje, i onda kad se resetuje stvori mi se prozor na kome pise: SYSTEM HAS RECOVERED FROM A SERIOUS ERROR. Da li neko moze da mi pomogne?
 
proveri da li ti je radna memorija u redu! ista stvar mi se desavala zbog nje... i nije bitna velicina igre, nego njena zahtevnost (a najcesce su vece igre zahtevnije)...
najbolji (vec standardni) programi za proveru ram-a su goldmemory i memtest... testiranje (sto duze testiras memoriju bez greske, to si sigurniji da je dobra; a trebao bi bar 1-2h da radis testiranje) moze da bude smor , pogotovo ako imas vise memorijskih modula, ali ce ti ustedeti mesece nerviranja, reinstaliranja sistema i drajvera... (ako se utvrdi da je ona kriva)...
i javi na kraju sta je bilo..
 
Imam problem kad hocu da instaliram igricu. Pise: This application has failed to start because SpeedTreeRT.dll was not found. Re-instaling the application may fix this problem. Sta da radim?
 
Imam problem. Kad god upalim igru koja ima vise od oko 300mb. meni se komp resetuje.Ranije sam sve mogao da igram a sada skoro nista. Ne mogu da igram cak ni ono sto sam ranije mogao. Komp mi je dosta dobar ali ovo me zivcira. Kad na primer upalim football manager 08 komp mi se posle par sekundi resetuje, i onda kad se resetuje stvori mi se prozor na kome pise: SYSTEM HAS RECOVERED FROM A SERIOUS ERROR. Da li neko moze da mi pomogne?

probaj da resetujesh WINDOWS ...
 

Back
Top