Dechaci..

dreamgirl

Zainteresovan član
Poruka
158
se sve redje odluchuju na prilaske iz ko zna kojih vishe razloga...:confused:..
nedostatak samopouzdanja...bla..bla...shta god...gledaju,snimaju...hteli bi...ali neshto ipak kochi...
Shta radite u takvim situacijama?Vi stupate na scenu,preuzimate inicijativu ili...?Kako bi vi uchinile taj prvi korak ..ili ako jeste kako je to izgledalo?...
Hajmo ljudi ...predlozi i iskustva :mrgreen:...
 
ne znam za druge,
ali obicno se obracam sa decko/decace samo nezrelim ljudima :confused:
Bravo...sine moj ;)
lnr (22).gif
;)
 
se sve redje odluchuju na prilaske iz ko zna kojih vishe razloga...:confused:..
nedostatak samopouzdanja...bla..bla...shta god...gledaju,snimaju...hteli bi...ali neshto ipak kochi...
Shta radite u takvim situacijama?Vi stupate na scenu,preuzimate inicijativu ili...?Kako bi vi uchinile taj prvi korak ..ili ako jeste kako je to izgledalo?...
Hajmo ljudi ...predlozi i iskustva :mrgreen:...

Preuzmi inicijativu i ne cekaj. ;)
 
se sve redje odluchuju na prilaske iz ko zna kojih vishe razloga...:confused:..
nedostatak samopouzdanja...bla..bla...shta god...gledaju,snimaju...hteli bi...ali neshto ipak kochi...
Shta radite u takvim situacijama?Vi stupate na scenu,preuzimate inicijativu ili...?Kako bi vi uchinile taj prvi korak ..ili ako jeste kako je to izgledalo?...
Hajmo ljudi ...predlozi i iskustva :mrgreen:...

Šta ga znam, kada ja hoću da me neko primeti, taj me primeti! A za prilaženje - lovina se mora izdvojiti iz krda - neće oni da prilaze kad ih gledaju ortaci, pa da ih posle zezaju. Kada su sa ortacima, onda prilaze iz drugačijih razloga, a kada su sami, iz drugačijih. Ima tu raznih caka, svako mora da otkrije svoj način, a i taj način zavisi od osobe i nemere. A da ne spominjem da glavna stvar i nije da priđe, već da ostane tu! Izuzev ako smo se razočarali kad je progovorio.
 
Ovo je bitno...ženama je jako bitno šta i kako muškarac priča,a i boja glasa.

E tu si potpuno u pravu! Uh, kako mogu da padnem na neki dubok, hrapav glas... :rumenko:

Odavno nisam razmišljala o tome kako nekoga privući, još od vremena kad su to stvarno i bili dečaci, jer sam i sama bila devojčica. Ali ženska osoba uvek nađe način. Jedino što se usput malo i izmešaju signali pa ih (signale) primi i neko kome nisu bili namenjeni... Optužili me "ortaci" posle X godina da ni motkom nije moglo da mi se priđe. :whistling:
 
se sve redje odluchuju na prilaske iz ko zna kojih vishe razloga...:confused:..
nedostatak samopouzdanja...bla..bla...shta god...gledaju,snimaju...hteli bi...ali neshto ipak kochi...
Shta radite u takvim situacijama?Vi stupate na scenu,preuzimate inicijativu ili...?Kako bi vi uchinile taj prvi korak ..ili ako jeste kako je to izgledalo?...
Hajmo ljudi ...predlozi i iskustva :mrgreen:...

Jaoooj, koliko puta isto pitanje ! milion tema je bilo o tome.ž

I ima dva odgovora:

1. jednostavno si neprivlačna.

2. sadašnji svet je takav da svi znamo ko je najlepši, najbogatiji, najbrži, najpopularniji....naj-ovo, naj-ono, u gradu, zemlji, na svetu.
Lestvica upoređivanja je jaaako visoka, i zato je veooooma lako u svojoj svesti razviti uniženu sliku sebe kad imamo saznanje o toliko boljih koji negde tamo (ili tu u istom gradu) žive neke sjajne živote u svojim superiornim telima, sa svojim moćnim bogatstvom, a mi nekoj kojoj bi prišli možemo da ponudimo samo par pića i vikend-sex kada roditelji odu na plac.
 
Jaoooj, koliko puta isto pitanje ! milion tema je bilo o tome.ž

I ima dva odgovora:

1. jednostavno si neprivlačna.

2. sadašnji svet je takav da svi znamo ko je najlepši, najbogatiji, najbrži, najpopularniji....naj-ovo, naj-ono, u gradu, zemlji, na svetu.
Lestvica upoređivanja je jaaako visoka, i zato je veooooma lako u svojoj svesti razviti uniženu sliku sebe kad imamo saznanje o toliko boljih koji negde tamo (ili tu u istom gradu) žive neke sjajne živote u svojim superiornim telima, sa svojim moćnim bogatstvom, a mi nekoj kojoj bi prišli možemo da ponudimo samo par pića i vikend-sex kada roditelji odu na plac.

haha....pa ne bih bas rekla..ali "znamo se" 100 god pa ti mozes da sudis o tome koliko sam ja privlachna ili ne ...
ja samo pitam za savet ..kako opustiti tog nekog koji je toliko stegnut i plashljiv...a da ne izgleda previse napadno...

-vidim vecinu vas ne interesuju takvi muskarci ..ali eto mene je jedan zainteresovao :)..
 
se sve redje odluchuju na prilaske iz ko zna kojih vishe razloga...:confused:..
nedostatak samopouzdanja...bla..bla...shta god...gledaju,snimaju...hteli bi...ali neshto ipak kochi...
Shta radite u takvim situacijama?Vi stupate na scenu,preuzimate inicijativu ili...?Kako bi vi uchinile taj prvi korak ..ili ako jeste kako je to izgledalo?...
Hajmo ljudi ...predlozi i iskustva :mrgreen:...

Ебали вас ''приласци''...
Ома замислим ситуацију: седе нaпирлитане цурице и чекају да им неко ''приђе'', за суседним столом седи гомила дечкића и немају храбрости да ''приђу''...а нико се ни са ким не дружи!:roll:

Колико сам схватила данас више не постоје велика мешовита друштва где се клинци зезају, друже, где је лако упасти као нечији другар и упознати се и тако ширити круг познанстава....
Све се свело на кретање у уском кругу истополних пријатеља и на чекање ''прилажења'' или страх од неуспеха у истом...:roll:

Баш сам срећна што немам више 17 година.:lol:
 
Poslednja izmena:
haha....pa ne bih bas rekla..ali "znamo se" 100 god pa ti mozes da sudis o tome koliko sam ja privlachna ili ne ...
ja samo pitam za savet ..kako opustiti tog nekog koji je toliko stegnut i plashljiv...a da ne izgleda previse napadno...

-vidim vecinu vas ne interesuju takvi muskarci ..ali eto mene je jedan zainteresovao :)..

poenta jeste da izgleda napadno. kako ce jadnicak tako "stegnut i plasljiv" da skapira da ti nije do druzenja :lol: sto ga vise isprepadas to ce se vise opustiti :lol: pasce u nesvest i nece vise biti stegnut a ni dovoljno svestan da bi bio plasljiv:mrgreen:

jel dobar savet? samo ne znam sta ce ti tako nesvestan:think: ima rupa u mom planu priznajem:whistling:
 
Ovo je bitno...ženama je jako bitno šta i kako muškarac priča,a i boja glasa.Što sam stariji,više volim ćutanje,MIR.:)

Jako je bitno sta kaze ..kako i na koji nacin..boja glasa moze biti presudna uz sve prethodno..:D
Cutanje nema veze sa starenjem..vec sa bliskoscu partnera..kada sa malo ili bez reci, mozda pogledom, pokretom,se razumeju..po meni je to nirvana i zelim tako nesto..:heart:
Tuzno je ono drugo cutanje..kada jedno drugom nemaju sta da kazu ..:( ili kazu ali se ne razumeju vise..kao gluvi telefoni..
 
poenta jeste da izgleda napadno. kako ce jadnicak tako "stegnut i plasljiv" da skapira da ti nije do druzenja :lol: sto ga vise isprepadas to ce se vise opustiti :lol: pasce u nesvest i nece vise biti stegnut a ni dovoljno svestan da bi bio plasljiv:mrgreen:

jel dobar savet? samo ne znam sta ce ti tako nesvestan:think: ima rupa u mom planu priznajem:whistling:

hehe...pa onda cemo preci na metodu usta na usta..valjda ce se probuditi :)
 

Back
Top