Sta se dogadja sa nasom estradnom scenom???

ne znam sta vas to cudi u ludoj i sasavoj drzavi poput ove srbije??

klinci slusaju tu muziku i super im je. muski deo zamislja da su neki silni mafijasi,vade nozeve jedni na druge zbog poprekog pogleda i ocekuju neku silnu kintu sa neba! i sve to recimo uz hit ''do zore rade klubovi''

sa druge strane,mucenice misle da su extra ribe vec sa nekih 13 godina i uz paradu golih riba i pesmama o tim gacama i brusevima kojih je pun pink cekaju gore pomenute frajere i eventualno njihov ''kabrio porse''... jer boze moj,nece valjda u jugicu :rolleyes:


posto vise nemamo ni normalan rock rado saljem citavu domacu ''estradu'' do djavola,zahvaljujuci bogovima sto nikad u zivotu necu slusati bljuvotine kojima im svakodnevno ispiraju mozak
 
Sa scenom se ne desava nista,samo se vec 15 godina pojavljuju kopije jedni drugih,kojima su glavni atributi-telo,a ne glas.:neutral:

I dalje mi nije jasno kako je do pre samo 20 god.ovom zemljom vladao rok,a sada ovo smece?!:roll:

A to za rok...Koliko mladih bendova ima,koji se trude da se probiju,al nemaju vecu publiku.A i kako bi se probili,kad rok u Srbiji danas nije isplativ,i kad 80% mladih slusa to sto slusa...:dash:

Beda.

A i malo mesta ima gde se moze cuti nesto dugo,sem narodnjaka.
 
Poslednja izmena:
Ne gledajte samo Srbiju kao jedino mesto u kome deluje drustveno zlo zvano turbo-folk , Bosanci vec odavno vode u regionu , Makedonci , Grci , Bugari su tu negde , Slovenci i Hrvati nas polako sustizu .
Da ne pominjem Tursku , Albaniju i ostali orijentalnu boraniju ...
Pravilo je da u svakoj zemlji danas dominira muzika koja najbolje podilazi plitkom ukusu publike . U nekim normalnim zemljama , postoje odredjeni standardi , ipak se nalazi kompromis izmedju umetnickog i komercijalnog , kod nas je ta matrica poodavno izgubljena ...
Tako ponasanje u vihorima najokrutnije medijske indoktrinacije je i donekle razumljivo . Ali , ipak opet Srbija ne bila to što jeste da nije Srbija . Mladi ljudi u ovoj zemlji ne rade (svojom ili tuđom krivicom to je sad najmanje bitno), spavaju do 2 - 3 popodne , kad ustanu odu lepo do kafića na svoj omiljeni sokić , pa onda uveče do 3 - 4 sata bleje po splavovima , diskotekama , kafićima i ostalim kvazi jebarnicima . I tako u krug . Što je najgore , svakog radnog , dana ...
I ja se zaista pitam kako takva jedna osoba može sebe da izgradi kao ličnost ..
 

Back
Top