ISO fajl

Iwan91

Elita
Poruka
15.249
skinuo sam neku igru sa torenta u iso. formatu, e sad kolko sam skapiro to je fajl koji kada se nareze na butabilni cd radi, znaci pokrece se instalacije..posto nemam dvd rezac a ovo je teko oko 2.5 GB preko cega mogu da pokrenem instalaciju a da ne rezem pomenuti fajl na cd?
probao sam sa deamon toolsom da napravim image ali ne ide...
pozZZzz
 
I opet će sve biti za džabe ako ne instaliraš na windows podršku za dvd , u prevodu moraš da nateraš win da pomisli da imaš DVD uređaj.
A veruj mi na reč, jeftinije i lakše ti je da uzmeš dvd rezač.
 
I opet će sve biti za džabe ako ne instaliraš na windows podršku za dvd , u prevodu moraš da nateraš win da pomisli da imaš DVD uređaj.
A veruj mi na reč, jeftinije i lakše ti je da uzmeš dvd rezač.

Au bre..nista onda, stavicu na externi pa cu kod nekog da narezem na dvd...
ok hwala na pomoci, moze da se zakljuca...
 
I opet će sve biti za džabe ako ne instaliraš na windows podršku za dvd , u prevodu moraš da nateraš win da pomisli da imaš DVD uređaj.
A veruj mi na reč, jeftinije i lakše ti je da uzmeš dvd rezač.

Nema potrebe.
Ako ga otpakuje preko winrara dobice sve fajlove u jednom folderu i mocice da instalira jednostavnim klikom na setup.exe
Jedini problem je ako instalacija bas zahteva da se pokrece sa CD/DVD-a ali iz iskustva mogu reci da je to bio slucaj u svega 10% programa ili igara.

image fajlove nikad nisam ni rezao ni snimao, niti mountovao, uvek sam ih jednostavno otpakivao i posle instalirao. A ako bas ne ide onda moze da iskoristi alkohol (ali kao sto rekoh u 90% slucajeva je funkcionisalo besprekorno sa obicnim otpakivanjem, kao sto bi otpakovao svaku arhivu.)
 
Da WinRAR, WinISO, PowerISO... otvori se file i direktan klik na .exe i instalacija kreće. Nikada nisam imao problema da na taj način pokrenem instalaciju!
 
Uzmes Alkohol120% i mountujes taj ISO fajl i dobijes virtualni DVD sa ubacenim DVDom ...dalje radis kao da je pravi, install, crack...itd;)

Mada ti je Zmaj to vec rekao...

Pobogu Ivane jel si opet poceo da pijes:lol:
 
:lol:
ma uspeo sam, samo sam ga raspakovao preko rara i dobio sve u folderu...
neko rece preko demon toolsa, reko sam vec da sam probao i da nije radilo...
usput igra je heroes of might and magic 5 i svaka pohvala za igru...ko je voleo heroje 2 i 3 a mrzi 4 ovo je igra za njega :D
 
Možeš da splituješ (podeliš) taj iso fajl na 4 dela pa da ih narežeš pojedinačno na 4 cd-a . Programi koji to rade su Win Cmd i HJ Split ...

Inače pravo rešenje tvog problema je kupovina DVD rezača , ima ih već od 1500 din
 

Back
Top