Шиптари уводе блокаду?

Pa ako se Shiptari drznu na ovo, imaju ledja, odnosno Ameriku iza njih koja ce reci da je to u redu, legalno itd itd.
A ako Srbija dopusti to, shamar je svoj dosadashnjoj politici, i verovatno konachni gubitak veza sa Kosovom. Sve ovo ne izgleda dobro.... Strashna vest, nikad kraja iskushenjima.
 
Не лупетам. Излаза није било, српска полиција је морала да реагује. Да ли би било која влада оставила такву ситуацију? Мислим да немаш везе са елементарном логиком. Шиптари су ушли уз благослов тадашњег српског премијера.
 
Не лупетам. Излаза није било, српска полиција је морала да реагује. Да ли би било која влада оставила такву ситуацију? Мислим да немаш везе са елементарном логиком. Шиптари су ушли уз благослов тадашњег српског премијера.

E bas tako.
Samo, da su siptari usli sa blagoslovm tadasnjeg premijera situacija bi bila bitno drugacija.
Mislim, da ti nemas veze sa elemetarnim zivotom.

Dakle, pitanje ostaje.

Sta je DRZAVA Srbija uradila tada po pitanju Siptara?

1) Pustila ih da se setkaju
2) Sredila ih

Odgovor je:
 
Одговор је под 1. Привидно су били потиснути Шиптари, али не у потпуности. У прилог томе иде што су некадашњи лидери тадашње опозиције шетали по западним земљама молећи НАТО и САД да бомбардују Србију, а у Србији се полиција обрачунавала са шиптарским терористима. Управо, та резолуција 1244 на коју си се позвао пре неколико постова, јесте дело тадашње опозиције и њихових лидера.
 

Back
Top