Poroci.....

Sta koristite najvise ?

  • Alkohol

  • Duvan

  • Trava

  • Ostalo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ajde koje poroke koristite....Cigarete,pijancite,pijete kaficu(nije to porok,ali nije zdravo),drogirate se(ne zelim da komentarisu oni koji se pucaju u venu i smrcu):mrgreen:...
Kada ste poslednji put pusili,pili...
Ja evo upravo sada pusim cigaru....Pricajte kada ste poslednji put nesto od poroka uradili....Ajeeeeee:mrgreen:

Pijem kafu svakoga dana. Pijem alkohol kada sam u dobrom društvu. Nemam potrebu za tim kada sam sama. Mada, postoji jedno vino koje je malo jače, pa ponekad, kada ga kupim, sipam i pijuckam tu čašu celoga dana, dok radim nešto. Onako lagano. Cigarete ne pušim, mada sam probala. Travu sam pušila ranije, ali i to u društvu i ponekad. Nikada nisam stekla naviku ili potrebu. Par puta godišnje. Sada niko iz društva ne duva više. Prošao nas šiz.
 
Pijem,pusim,drogiram se ,BLAGO MAJCI POPRAVLJAM SE!!!Hahahaha salim se nije bas tako.Pijem skoro svaki vikend,uvijek kazemo da ovaj izlazak necemo ali bolje nam je kada se napijemo-bude extra provod,a tada se zna i zapaliti koja cigareta ali nista ovako ovim danima tako da .......
 
Acid ne moze nikako nikome da bude porok,na srecu :D
Zato sto je nemoguce konstantno ga raditi :D

Tacno je da se fizicka zavisnost ne stice, ali ti od mozga napravi kashu! :)
Pre 2 godine u Parizu...ne ponovilo se! Oko 10 sati me drzalo...za to vreme sam mirisao zvuk, mislio da mi je beton krevet koji je vrlo mekan, svetlo se zalepilo po zgradama a glave mojih prijatelja su bile nekako loptaste :eek:

Iskreno, lepo iskustvo ali vise nikad :thumbdown:
 
Tacno je da se fizicka zavisnost ne stice, ali ti od mozga napravi kashu! :)
Pre 2 godine u Parizu...ne ponovilo se! Oko 10 sati me drzalo...za to vreme sam mirisao zvuk, mislio da mi je beton krevet koji je vrlo mekan, svetlo se zalepilo po zgradama a glave mojih prijatelja su bile nekako loptaste :eek:

Iskreno, lepo iskustvo ali vise nikad :thumbdown:
10 sati?od jedne slike?to znaci da je bilo jako kvalitetna slika...
 
ama bas nista...... jedino slatkisi eheh ja to volim da svrstam u poroke...naucno dokazano cokolada ima supstance koje rade svasta mozgu...droga hehehehe a i stvarno kriziram kad je ne jedem dugo heehhe.....
 
Od Bogote do Kalkute od Manile sve do Lime
Nas kartel najaci na vrhu piramide.
Ti nam kazes sta ti treba,mi ti javimo gde stize
Poroci Beograda,mi smo belji od zime

CIGARE **** IH PAS I KO IH IZMISLI
 
Алкохол не пијем често, понекад, увијек сам тријезан, једино сам мало припит ако је неко веће славље.
Дуван никако. Гушим се од њега. Не подносим га.
Трава - далеко било. Никад
Кафа - једна дневно.
Компјутер - већ дуже вријеме ме врат боли од компјутера. Ево сад вртим главом дако ме мало престане бол
Слаткиши - е од њих сам завистан
 
ne koristim nista od toga

takodje.:D sedim sa drustvom skoro u jednom kaficu, pijem sok, oni svi piju nes, a meni od toga muka. nikad nisam ni imala zelju da pijem bilo kakvu kafu ili alkohol. a porazavajuce je to sto mnogi moji vrsnjaci ili 2,3 godine starije puse. zaista ne znam kako se neko navuce na takvo djubre, svestan da unistava sebe.
a najvise me nervira sto je dozvoljeno pusenje na javnim mestima.:otkacio::otkacio::otkacio:
 
takodje.:D sedim sa drustvom skoro u jednom kaficu, pijem sok, oni svi piju nes, a meni od toga muka. nikad nisam ni imala zelju da pijem bilo kakvu kafu ili alkohol. a porazavajuce je to sto mnogi moji vrsnjaci ili 2,3 godine starije puse. zaista ne znam kako se neko navuce na takvo djubre, svestan da unistava sebe.
a najvise me nervira sto je dozvoljeno pusenje na javnim mestima.:otkacio::otkacio::otkacio:

ne nego treba da se svi pusaci zavuku u rupe i da puse?Mnogo je logicnije da napolju bude dozvoljeno a unutra zabranjeno(u javnim zgradama itd)
 
ne nego treba da se svi pusaci zavuku u rupe i da puse?Mnogo je logicnije da napolju bude dozvoljeno a unutra zabranjeno(u javnim zgradama itd)

u drugim zemljama je pusenje na javnim mestima zabranjeno.
jer pusaci tako narusavaju zdravlje nepusaca.:roll: jednostavno ako neko vec skratio svoj zivot, nemora skracuje tudji.neko zeli da zivi zdravo, a neko da se truje cigarama...
 

Back
Top