Nositi previse dlaka ne znaci i biti musko

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li muskarci ipak nisu za konstantan zivot sa zenom?

I da li su papucari koji su stalno sa zenom u sustini sposobni biti muskarci koji se mogu nositi i sa teskim situacijama, koje nisu svakidasnje, a to su situacije kad treba otici u nepoznato da bi se zaradilo za porodicu, hiljade kilometara od kuce?

Da li su muskarci po svojoj prirodi stvaraoci, i nisu za vaspitanje dece, nego bi trebali nekoj zeni napraviti dete i tu i tamo baciti koju kintu za troskove zivota deteta, nekad naravno i zeni dati?
 
chovek kod koga sam "radio" pre je klasichni papucar ja da prodam mobajl on pita zenu znachi toliko sam bio besan da sam .. . . . i smiro se uvideo da ima svega ,a njemu odgovara sto je papucar i dan danas

zena moze da izdrzava i samu sebe ako joj ja napravim dete ,ne idem sa klosharkama vise ali sa zenom kja je okej mozes oko stosta da se dogovoris: pametna,postena chasna...okej suuuper da kazes, drugar pa mozes i da je zveknes njoj nece sigurno faliti for change kad je uvati minuta 16

ja volim posteno ja sam realista lizem sve radim za osobu do koje mi je stalo i shodno psiho-fizickoj mogucnosti
zena koja trazi blud i zezanje a ima 40 godina a bi da ima 20 pa to je za mene qva sta ce mi takva i papir sa njom bila bi me sramota!
 
Poslednja izmena:
Pravi muškarac je onaj koji živi sa ženom, koji sa njom deli sve poslove oko kuće i dece, koji je njen ljubavnik i prijatelj. Njega nije blam niti strah od života sa ženom koju voli, sa kojom se oženio. Samo oni koji nisu kako valja mogu da se osećaju sputano kada žive sa ženom. Isto važi i za žene. Mi smo stvoreni da bismo živeli zajedno i pomagali jedni drugima, mazili se i voleli. Problem je što mnogi misle da su face ako su sami, a u stvari su samo kukavice i nesposobnjakovići (oni koji imaju osobu sa kojom treba da budu). I žene i muškarci koji imaju dobru osobu kraj sebe, a biraju "slobodu" su potpuni luzeri.
 
Pravi muškarac je onaj koji živi sa ženom, koji sa njom deli sve poslove oko kuće i dece, koji je njen ljubavnik i prijatelj. Njega nije blam niti strah od života sa ženom koju voli, sa kojom se oženio. Samo oni koji nisu kako valja mogu da se osećaju sputano kada žive sa ženom. Isto važi i za žene. Mi smo stvoreni da bismo živeli zajedno i pomagali jedni drugima, mazili se i voleli. Problem je što mnogi misle da su face ako su sami, a u stvari su samo kukavice i nesposobnjakovići (oni koji imaju osobu sa kojom treba da budu). I žene i muškarci koji imaju dobru osobu kraj sebe, a biraju "slobodu" su potpuni luzeri.
Egoisti. :klap:
 
Pravi muškarac je onaj koji živi sa ženom, koji sa njom deli sve poslove oko kuće i dece, koji je njen ljubavnik i prijatelj. Njega nije blam niti strah od života sa ženom koju voli, sa kojom se oženio. Samo oni koji nisu kako valja mogu da se osećaju sputano kada žive sa ženom. Isto važi i za žene. Mi smo stvoreni da bismo živeli zajedno i pomagali jedni drugima, mazili se i voleli. Problem je što mnogi misle da su face ako su sami, a u stvari su samo kukavice i nesposobnjakovići (oni koji imaju osobu sa kojom treba da budu). I žene i muškarci koji imaju dobru osobu kraj sebe, a biraju "slobodu" su potpuni luzeri.

Tebi je hitno da se udas pa tako pricas, ljudi svesni sebe i svojih mogucnosti nemaju strahove kakve ti imas.

Potpis za brak ti nije garancija da neces biti sama, zapamti to jer ces inace ti biti najveci luzer.:ok:
 
Mozda pronadje boljeg ljubavnika...i ljudi koji su u braku imaju ponekad veze sa strane...ukoliko im to odgovara.
Mislim da je ta devojka iskrena, ona trazi nekog koga ce voleti u braku...

Da sve su one iskrene dok ovaj ima kesha, nemoj mi samo reci da pusis te njihove fore.

Ma ja ipak mislim da se ti foliras samo da bi se ocesao kod njih za torbanje, ali moj savet ti je da promenis taktiku, sve ti one vlaze na tipove koji ih ponizavaju u bulju.
 
Da sve su one iskrene dok ovaj ima kesha, nemoj mi samo reci da pusis te njihove fore.

Ma ja ipak mislim da se ti foliras samo da bi se ocesao kod njih za torbanje, ali moj savet ti je da promenis taktiku, sve ti one vlaze na tipove koji ih ponizavaju u bulju.

Aman, Sinke. i kenguri su torbari, pa se ne torbaju!
Zapravo, ostavljaš utisak da si ostao bez kesha. :mrgreen:
 
Sta mislite da li muskarci ipak nisu za konstantan zivot sa zenom?

I da li su papucari koji su stalno sa zenom u sustini sposobni biti muskarci koji se mogu nositi i sa teskim situacijama, koje nisu svakidasnje, a to su situacije kad treba otici u nepoznato da bi se zaradilo za porodicu, hiljade kilometara od kuce?

Da li su muskarci po svojoj prirodi stvaraoci, i nisu za vaspitanje dece, nego bi trebali nekoj zeni napraviti dete i tu i tamo baciti koju kintu za troskove zivota deteta, nekad naravno i zeni dati?

ne znam :dash:
 

Back
Top