Dogovorena Vlada DS - SPS

напокон тај циркус да почне СПС и ДС као у стара добра времена 93ће......

ево ја се добровољно јављам пошто због година нисам могао да будем отпораш 1999-2000 да будем садa

1114be3.jpg


ево мој предлог
 
ivice pa ovo ako odbijes...? Eto imamo novog milosevica "tadica' neki su mislili da je to kostunica ali grdno su se prevarili! evo i danas citam Tadic hoce "SOCIJALNO odgovornu vladu" sve mi je jasno!
 
Poslednja izmena:
Markowac je za opste dobro odlucio da skoci sa mosta.......:rotf:

Pa zar on nije ono nagovarao Tadića da skoči sa mosta, pošto je (jelte) Tadić izgubio na izborima :roll: i pošto će vladu formirati principijelni i pošteni ljudi - radikali, DSS-ci i SPS-ci... :)

A tamo negde pre dvadesetak dana sam mu poručio da se nadam da će se pojaviti na ovom forumu i sredinom juna da prokomentarišemo njegova "predviđanja" ;)
Moraću sada da nađem te postove da ga podsetim... :lol:
 
Pa zar on nije ono nagovarao Tadića da skoči sa mosta, pošto je (jelte) Tadić izgubio na izborima :roll: i pošto će vladu formirati principijelni i pošteni ljudi - radikali, DSS-ci i SPS-ci... :)

A tamo negde pre dvadesetak dana sam mu poručio da se nadam da će se pojaviti na ovom forumu i sredinom juna da prokomentarišemo njegova "predviđanja" ;)
Moraću sada da nađem te postove da ga podsetim... :lol:

А мож' да бИДне и то да ће се Парламент конституисати 11.јуна од када тек почиње да тече рок од 90 дана - дакле мож' да се деси да чекамо до 09.септембра - и да се ондаК распишу нови избори - свашта је могуће о овој земљи чудеса.......
 

Back
Top