ГДЕ ЈЕ МОДЕРАТОР?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mhmh, mozda je neshi dosadio da bude mod. Bio sam i ja i to je najdosadniji i najnepotrebniji posao koji covek moze da ima, jos + besplatno. Mislim, svadjam se, ubedjujem, nabedjujem, banujem, brise, premestam................. besplatno...

mdaj... nesho, ako si dao otkaz, podrzavam te.


koga li ce nam dodeliti sada?!?
 
DLOA je ban vec jednom, s toga ne verujem da ce mu dati :D

Mož' oni da mi daju, al' ja neću...:thumbdown::bye::nono:

Brate, mnogo zaiebancija, da se raspravljam sa budalama, a sve to - for free...neka 'fala, evo neka neko drugi to obavlja...

by the way - banovan sam 2x...:lol:
- i ne verujem da je Neša smenjen... ne znam koliko ga vremena nema, ali evo sinoć ga je bilo... Prema tome, ima vremena, pojaviće se on...budite strpljivi...
 
Poslednja izmena:
Mož' oni da mi daju, al' ja neću...:thumbdown::bye::nono:

Brate, mnogo zaiebancija, da se raspravljam sa budalama, a sve to - for free...neka 'fala, evo neka neko drugi to obavlja...

by the way - banovan sam 2x...:lol:
- i ne verujem da je Neša smenjen... ne znam koliko ga vremena nema, ali evo sinoć ga je bilo... Prema tome, ima vremena, pojaviće se on...budite strpljivi...

mda, klasicno smaranje za Dz.

ne bi smenili neshu, mozda je dao otkaz.
 
Ovih dana sam aktivan na svaštari i na muškim temama... Znači kad bi dobio status, prvo bi otišao tamo da uvedem red...jer to je toliki haos da je to neverovatno... Meni su u jednom od obrazloženja naveli "spam"... To je valjda ono kad pričaš nešto sasvim drugo nego što je tema...šta znam, ne baratam ja baš toliko tim izrazima i ne interesuje me da naučim... Spam kaže... A sinoć oko 21.00 sam otvorio temu sa nazivom "Flert"...:lol: (jako lepa pojava) I u roku od 2,3 sata, topic je već naglavio 5 stranica...:eek: :think:od tih stranica i silnih postova, samo 5,6 postova je bilo vezano za temu... Ma eno proverite...:lol: cirkus... Ne da se spamuje nego brate lom i cirkus... pa bar 20% forumaša tamo bi trebalo ako ne banovbati, izdeliti kartone ili šta već dele modovi...
 
Колико видим Неша је унапређен у супермодератора....


то сам тек сада приметио,хвала Шумахер.
мислио сам да су га сменили као Лорд-а са пдф-политике,онда у реду ако је проглашен за супер-модератора


п.с. а ко ће бити овде модератор?

ако није тајна:D
 
samo da ne dovedu nekog ko nije imao sex 2 godine, ceo dan bulji u PC do 5 ujutru, ljut je na mamu i tatu, i radi za 8 000dinara. Pomalo igram jednu igru i srecem takve moderatore na tone.


npr: jedan padne sa mosta i pogine. Ja mu kazem: Bravo i on me banuje... :Dglup primer :D

имаш предлог ко би могао бити или то одређује неко други?
 
A s obzirom na stanje demokratičnosti moderatora, ne bi me iznenadilo da bane neki novi moderator (ako je Neša dao otkaz - podržavam - jer suviše je častan i ozbiljan čovek da bi se bakćao tim glupostima) i da obriše sve ove postove i zatvori temu s obrazloženjem - imate 16V... Bilo bi u dobrom starom maniru moderatora Krstarice... Bokte...neka pravila k'o u mojoj firmi - zaostala od vremena Staljina...
 
samo da ne dovedu nekog ko nije imao sex 2 godine, ceo dan bulji u PC do 5 ujutru, ljut je na mamu i tatu, i radi za 8 000dinara.


A s obzirom na stanje demokratičnosti moderatora, ne bi me iznenadilo da bane neki novi moderator (ako je Neša dao otkaz - podržavam - jer suviše je častan i ozbiljan čovek da bi se bakćao tim glupostima) i da obriše sve ove postove i zatvori temu s obrazloženjem - imate 16V... Bilo bi u dobrom starom maniru moderatora Krstarice... Bokte...neka pravila k'o u mojoj firmi - zaostala od vremena Staljina...


rekoh ja.
 
ne lupetajte bre o smenjivanju Nese.. boljeg coveka na Krsti nema

i od mene je dobio sve glasove da bude Supermoderator

нико не лупа о смењивању ја сам баш отворио тему јер га нисам видео више као модератора

да је најбољи човек не знам нисам га упознао али има глас и од мене као најбољи модератор и за супер модератора.:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top