muzika i sex - 'fazoni'

longhairchief

Obećava
Poruka
56
Mislite da je tesko da vas uzbudi neko ko slusa muziku koju vi ne podnosite?

Meni je sex uvek bio vezan za pasrtnera u pravom smislu te reci - znaci, preduslov za sex je da smo slicnog senzibiliteta...

Da li neko ima slican problem?


ne uzbudjujte se - ja sam narcisoidan tip - cak volim da moja devijka nosi naocare kao i ja!:lol:
 
Ne mora da sluša muziku koju ja slušam, već muziku koja je, prema mom mišljenju, muška, a da nije od onih koje ja smatram smećem. Ako sluša strahomuziku, ne može da mi se dopadne. Možda ako kriziram, pa sam tolerantna. :p
 
Pa nekako mi jeste vazzno da imam sa chovekom shta da pricham... i da me ne tera da idem na neke koncerte narodnjachke ( ne narodne) muzike...
Kome je vazzna muzika, (kao npr meni) se obichno i kreche u kruguistomishljenika...srechu se po klubovima i koncertima...i onad je i velika verovatnocha da che tu nachi i partnera.

Inache, treba biti tolerantan chak i po pitanju muzike....evo sad slusham Panteru - Walk, a zapravo volim blues...a i Shaban Bajramovich je odlichan muzichar.
 
Mislite da je tesko da vas uzbudi neko ko slusa muziku koju vi ne podnosite?

Meni je sex uvek bio vezan za pasrtnera u pravom smislu te reci - znaci, preduslov za sex je da smo slicnog senzibiliteta...

Da li neko ima slican problem?


ne uzbudjujte se - ja sam narcisoidan tip - cak volim da moja devijka nosi naocare kao i ja!:lol:

zanimljivo, ali nekako sam uvek bila sa osobama koje slusaju istu muziku kao i ja bez da unapred to znamo. i ako vec pominjes senzibilitet vezano za muziku, da znas da ima tu nesto..nesto na polju senzibiliteta, bez da se zna...zanimljivo.
 
ma nemas pojma..sex uz klasiku je..ocaravajuci...:D
ako ti tako kazes, probacu jednom, uz smetanu. da vodimo ljubav dok vltava tece. :)
krenucemo kad se dva izvora spoje u jedan tok, a zavrsnica ce biti kad se vltava ulije u labu. :D
mozda i sa (ceho)-slovakom, da dozivljaj bude potpuniji (kad mi vec ceh nije pri ruci). :lol:
a ako i ne moze bas tako, sta bre izmisljamo mi?
vidis kako georgi ne pravi pitanje. vazno je samo da ima sexa. :lol:
 

Back
Top