da li imate svoj fetis? i koji?

Moj fetish su zenske noge u stiklama . Ovako nekako :arrow: ;) .
happy (6).gif
 
Koji je tvoj fetish, Unsaie ?

Definicija i podjela fetisha, bar meni nije potrebna.

pa, gledaj, fetis je jedna stvar koja ti se svidja
na primjer stikle
i onda biras partnerke iskljucivo po stiklama,
odbacujes sve koje ih nemaju bez obzira na to kakve su zene
a primas sve koje imaju taj tip stikle bez obzira na to kakve su zene (i psihici i fizicki)

eto, to je fetis po definiciji

ako naletis na osobu koja ne poznaje ulicno degradiranje termina, vec samo pravu definiciju
doce do gadne zabune :mrgreen:
 
pa, gledaj, fetis je jedna stvar koja ti se svidja
na primjer stikle
i onda biras partnerke iskljucivo po stiklama,
odbacujes sve koje ih nemaju bez obzira na to kakve su zene
a primas sve koje imaju taj tip stikle bez obzira na to kakve su zene (i psihici i fizicki)

eto, to je fetis po definiciji

ako naletis na osobu koja ne poznaje ulicno degradiranje termina, vec samo pravu definiciju
doce do gadne zabune :mrgreen:
Jako dobro si objasnila.
Evo po toj definiciji ja ipak nisam fetishista, jer moja ljepsa polovina ne voli stikle i nosi ih ne tako cesto . :rumenko: A u stvari , ja obozavam vidjeti elegantnu zensku nogu u stiklama, naravno sto nije primarno.
Tvojoj definiciji bih samo dodao to da fetish ipak dovodi prije svega do SEKSUALNOG UZBUDJENJA.

Nego ne rece, sto je tebi fetish?

Guza, ruke, oci, kosa, noge, stopala, latex, kozxa... ima mali milion fetisha, pa cak i ja budem zatecen u spoznaji novih vrsta fetisha ! :dash:
O tome cu vjerovatno kasnije nesto reci.
 
Jako dobro si objasnila.
Evo po toj definiciji ja ipak nisam fetishista, jer moja ljepsa polovina ne voli stikle i nosi ih ne tako cesto . :rumenko: A u stvari , ja obozavam vidjeti elegantnu zensku nogu u stiklama, naravno sto nije primarno.
Tvojoj definiciji bih samo dodao to da fetish ipak dovodi prije svega do SEKSUALNOG UZBUDJENJA.
[/U]

Guza, ruke, oci, kosa, noge, stopala, latex, kozxa... ima mali milion fetisha, pa cak i ja budem zatecen u spoznaji novih vrsta fetisha ! :dash:
O tome cu vjerovatno kasnije nesto reci.

to za uzbudjenje se ne govori, podrazumjeva se :mrgreen:
heh,
ne mogu da ti ogovorim dok ne kazes na koji pol mislis :p
 
samo sekund - fetis je obicno nesto sto nije deo ljudskog tela, ili deo ljudskog tela koji nema funkciju u sex-u
tatoo, cezmice (haha - izvini:)), krzno , pirsing, latex, vezivanje, bicevanje...

u slucaju da je deo ljudskog tela koji nema funkciju u sex-u - usi, stopala...

kosa, brada, nokti i drugi produkti organizma - tesko da su pravi fetis - pre su sklonost... ali ajde da budu i oni fetis (vidis - obozavam jako duge nokte kod zena!)

noge, grudi, misici, usne itd - pa to je sasvim uobicajeno...
 
samo sekund - fetis je obicno nesto sto nije deo ljudskog tela, ili deo ljudskog tela koji nema funkciju u sex-u
tatoo, cezmice (haha - izvini:)), krzno , pirsing, latex, vezivanje, bicevanje...

u slucaju da je deo ljudskog tela koji nema funkciju u sex-u - usi, stopala...

kosa, brada, nokti i drugi produkti organizma - tesko da su pravi fetis - pre su sklonost... ali ajde da budu i oni fetis (vidis - obozavam jako duge nokte kod zena!)

noge, grudi, misici, usne itd - pa to je sasvim uobicajeno...
Sto se fetisha tice, mogao bih napisati dotorat i to uz nekoliko stotina gigabajta fotografija i filmova :dash:

mrsh! :twisted:

to je bilo nisko... :nono:
Ne... bez aspiracija na L . Ni u snu nisam pomislio :!: :cmok:
 

Back
Top