Da li neko vidi šta radi DINKIĆ,taj manijak rasproda-pokloni sva bogatstva Budućnosti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
doticni gospodin "navodno" poziva namamljiva Mercedes i VW-Volkswagen u Srbiju i to sa ponudom ako Oni uloze 300 miliona € Srbija kao drzava im daje iz Budzeta 75 miliona (25% od ulozenog) na poklon a ako oni uloze 500 miliona drzava im daje 100 miliona€(20% od ulozenog), a nemci cekaju da Srbija podpise sa Rusijom ugovor o tome da je Srbija "OSLOBODJENA placanja carine na sve Automobile i kamione iz Srbije koji se izvoze u Rusiju" znaci RUSI nam IZLAZE U SUSRET KAO NIKOME jer inace samo da se zna bilo ko ko zeli neki auto-kamion da izveze u RUS mora da placa VISOKE TAKSE I CARINE a oni NAS toga oslobadjaju.E sad ja imam jedno PITANJE ? KO DOZVOLJAVA TOM MANJAKU DINKICU da on sklapa i poziva bilo koga,zar nema neko ko to go... kontrolira pa sto se neulozi od drzave 200 miliona€ u FAP u proizvodnju kamiona i nepocnu da se izvoze kamioni u rusiju,nije mi jasno da je bolje pokloniti nase uslove i nas novac da bi neko dosao i pokupio "uslove koji se daju NAMA a ne njima-nemcima-" i kako to da nema nikoga da to kontrolira! A sta treba da bude da se poklone pare i mesto i zemlja i dzabe radnicka snaga,zar mi stvarno nemamo nekoga ko ima .... nego stigao nam Dinkic koji je posiso znanje pa ce sve da rasproda-pokloni samo pitam se za koliko da nije samo za stan i auto koji poseduje!
Nemci sami pisu u novinama i sami ne mogu da poveruju koji su im uslovi ponudjeni ha ha ha... i jos mogucnost saradnje-izvoza besplatnog za rusiju-


http://www.ftd.de/unternehmen/industrie/:Serbien Autobauer/364670.html


Takve kao Dinkic treba po kr*atkom.....
 
doticni gospodin "navodno" poziva namamljiva Mercedes i VW-Volkswagen u Srbiju i to sa ponudom ako Oni uloze 300 miliona € Srbija kao drzava im daje iz Budzeta 75 miliona (25% od ulozenog) na poklon a ako oni uloze 500 miliona drzava im daje 100 miliona€(20% od ulozenog), a nemci cekaju da Srbija podpise sa Rusijom ugovor o tome da je Srbija "OSLOBODJENA placanja carine na sve Automobile i kamione iz Srbije koji se izvoze u Rusiju" znaci RUSI nam IZLAZE U SUSRET KAO NIKOME jer inace samo da se zna bilo ko ko zeli neki auto-kamion da izveze u RUS mora da placa VISOKE TAKSE I CARINE a oni NAS toga oslobadjaju.E sad ja imam jedno PITANJE ? KO DOZVOLJAVA TOM MANJAKU DINKICU da on sklapa i poziva bilo koga,zar nema neko ko to go... kontrolira pa sto se neulozi od drzave 200 miliona€ u FAP u proizvodnju kamiona i nepocnu da se izvoze kamioni u rusiju,nije mi jasno da je bolje pokloniti nase uslove i nas novac da bi neko dosao i pokupio "uslove koji se daju NAMA a ne njima-nemcima-" i kako to da nema nikoga da to kontrolira! A sta treba da bude da se poklone pare i mesto i zemlja i dzabe radnicka snaga,zar mi stvarno nemamo nekoga ko ima .... nego stigao nam Dinkic koji je posiso znanje pa ce sve da rasproda-pokloni samo pitam se za koliko da nije samo za stan i auto koji poseduje!
Nemci sami pisu u novinama i sami ne mogu da poveruju koji su im uslovi ponudjeni ha ha ha... i jos mogucnost saradnje-izvoza besplatnog za rusiju-


http://www.ftd.de/unternehmen/industrie/:Serbien Autobauer/364670.html


Takve kao Dinkic treba po kr*atkom.....

Što reče Djordje Vukadinović (stručnjak DSS-a za TV dnevnicu i kolenicu sa kupusom) -
"Mož' da bidne, ne mora da znači"
 
mislim nije mi nekako ta racunica cista,u Srbiji toliko Dizajnera eto ima onaj momak sto je bio na specializaciji u Milanu a sto je osvojio prvu nagradu i dizajnirao "pezo" a ima takvih jos,pa zar da se neiskoriste mladi kapaciteti i pocne da se malo radi kako treba,drzava koja kako nam pripoveda "jelasic-ujkic" da imamo nekih 10-12 miliardi rezervi pa zar nemoze da se ulozi nekih 1milijardu u FAP pa da se zaposle nove radne snage uz sada postojece da se dizajnira na ISKUSTVU FAP-a neki novi Kamion i da se plasira na Rusko trziste,gde veceg uspeha nego besplatan izvoz u RUSIJU,razvitah firme,nesto raditi na sistemu CISTERNI za gas i naftu jer ako ce Rusi ovo praviti a imaju nameru omoguciti im a dizajnirati neke FAP-ove sa nekim cisternama nesto novo... pa zar je to toliko tesko povezati....
 
doticni gospodin "navodno" poziva namamljiva Mercedes i VW-Volkswagen u Srbiju i to sa ponudom ako Oni uloze 300 miliona € Srbija kao drzava im daje iz Budzeta 75 miliona (25% od ulozenog) na poklon a ako oni uloze 500 miliona drzava im daje 100 miliona€(20% od ulozenog), a nemci cekaju da Srbija podpise sa Rusijom ugovor o tome da je Srbija "OSLOBODJENA placanja carine na sve Automobile i kamione iz Srbije koji se izvoze u Rusiju" znaci RUSI nam IZLAZE U SUSRET KAO NIKOME jer inace samo da se zna bilo ko ko zeli neki auto-kamion da izveze u RUS mora da placa VISOKE TAKSE I CARINE a oni NAS toga oslobadjaju.E sad ja imam jedno PITANJE ? KO DOZVOLJAVA TOM MANJAKU DINKICU da on sklapa i poziva bilo koga,zar nema neko ko to go... kontrolira pa sto se neulozi od drzave 200 miliona€ u FAP u proizvodnju kamiona i nepocnu da se izvoze kamioni u rusiju,nije mi jasno da je bolje pokloniti nase uslove i nas novac da bi neko dosao i pokupio "uslove koji se daju NAMA a ne njima-nemcima-" i kako to da nema nikoga da to kontrolira! A sta treba da bude da se poklone pare i mesto i zemlja i dzabe radnicka snaga,zar mi stvarno nemamo nekoga ko ima .... nego stigao nam Dinkic koji je posiso znanje pa ce sve da rasproda-pokloni samo pitam se za koliko da nije samo za stan i auto koji poseduje!
Nemci sami pisu u novinama i sami ne mogu da poveruju koji su im uslovi ponudjeni ha ha ha... i jos mogucnost saradnje-izvoza besplatnog za rusiju-


http://www.ftd.de/unternehmen/industrie/:Serbien Autobauer/364670.html


Takve kao Dinkic treba po kr*atkom.....

A šta si im'o iz srpskog, 'leba ti?:mrgreen:
 
PA zbog vakvih glasaca


slika3a.JPG

Jal' zbog 'vakih? :mrgreen:
 
del-klinjo oces ti malo setati mislim bilo bi ti bolje ako nemas sta pametno reci!!!???
Svi oni koji nemaju sta pametno da napisu na TEMU neka mi se skinu sa ***
Klinci,nemoj vaspitne da delim!

Kome ti da deliš vaspitne?:mrgreen:
Prvo nauči da pišeš jer je ovo što si napisao tuga od neznanja.
Umeš da pljuješ po svemu, da tupiš o izvozu-uvozu, a nisi se opismenio kako valja:lol:
Što bi rek'o mitke: Sikter bre!:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top