Јесте ли се запитали некад?!?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
1.058
уместо што се сви међусовно пљују ко је издајник а ко није, умсто тих форица из вртића са патриЈотама и патриотма, јесте се запитали ко су људи због којих се свађате.

Ајде ако нисте да вам помогнем

1. Упао је у Народну банку са хеклером и месец дана боравио у трезору___________
2. Обио трафику____________
3. Украли му 4 тенка__________
4. Има завршену само средњу школу_______________
5. Извештај да се Србима ваде органи и продају, читао само летимично___________
6. Нема дана радног стажа, а има странку_________________
7. Од кауча до 11 000 000 евра__________________
8. Изјавио да Хрватска треба да буде све до Земуна__________________

9. дописујте сами даље, ја сам само започео..............
 
уместо што се сви међусовно пљују ко је издајник а ко није, умсто тих форица из вртића са патриЈотама и патриотма, јесте се запитали ко су људи због којих се свађате.

Ајде ако нисте да вам помогнем

1. Упао је у Народну банку са хеклером и месец дана боравио у трезору___________
2. Обио трафику____________
3. Украли му 4 тенка__________
4. Има завршену само средњу школу_______________
5. Извештај да се Србима ваде органи и продају, читао само летимично___________
6. Нема дана радног стажа, а има странку_________________
7. Од кауча до 11 000 000 евра__________________
8. Изјавио да Хрватска треба да буде све до Земуна__________________

9. дописујте сами даље, ја сам само започео..............

samo si citirao ono sto jedni pricaju o drugima, bez ikakvih cinjenica, takoreci podlegao si njihovoj propagandi i sad mi treba da popunjavamo ono sto je neki radikal izjavio o nekome?

pod 1. kakvi hekleri i gluposti 5 otobar je bila mini revolucija i milicija je pucala na demostrante,ne znam da li je upadao sa nekima iz obezbedjenja koji je imao naoruzanje ali sobzirom da su isli na naoruzane ljude koji su imali naredbu da brane i pucaju i pucali su ne bi im zamerio, to je prica koju su radikali pominjali, dobra prica da radikalske birace
pod 2. je istina i dokazano je.
pod 3. kome su to ukrali 4 tenka. jer je on bio zaduzen za strazu? jer on vodi kasarnu ili sta vec? opet radikalska propaganda...
pod 4. ima ih vise ne znam na koga mislis lako proveriti.
pod 5. opet zvuci kao propaganda patriJota, ne znam na koga aludiras.
pod 6. mislis na vucica?
pod 7. to radikali pricaju a jer dokazano? opet radikalska prica o 11 miliona samo se razbacuju milionim a i da ima covek je zavrsio neke skole radio i zaradjivao van ove jadne zemlje za razliku od nekih.
pod 8. opet radikalsko tumacenje namenjeno svojim biracima.
pod 9. tema cista glupost
 
Poslednja izmena:
уместо што се сви међусовно пљују ко је издајник а ко није, умсто тих форица из вртића са патриЈотама и патриотма, јесте се запитали ко су људи због којих се свађате.

Ајде ако нисте да вам помогнем

1. Упао је у Народну банку са хеклером и месец дана боравио у трезору___________
2. Обио трафику____________
3. Украли му 4 тенка__________
4. Има завршену само средњу школу_______________
5. Извештај да се Србима ваде органи и продају, читао само летимично___________
6. Нема дана радног стажа, а има странку_________________
7. Од кауча до 11 000 000 евра__________________
8. Изјавио да Хрватска треба да буде све до Земуна__________________

9. дописујте сами даље, ја сам само започео..............


Dzaba ti tema mladicu . Vidis da je ovde gomila retarda koja u principu oslikava kakvo je i stanje generalno u Srbiji. Umesto da se zapitaju ko vodi politiku ove zemlje na osnovu ovog tvog posta oni kao pogadjaju koji su politicari u pitanju i opet ismevaju protivnicku stranu
 
Zemljo Lombardijo i polupismeni mudraci i 'leba i masti :dash:

to mi se cesto desi:

jel = da li
jer = zato sto

samo sto ja ne ispravljam tudje greske a ima ih koliko oces, nisam toliko maliciozan da se bavim greskama u pisanju koje su nastale ne iz ne znanja vec is brzine, za razliku od tebe ja vidim sustinu necijeg teksta ne bavim se zarezima tackama velikim slovima,:tajna:
 
Poslednja izmena:
Dzaba ti tema mladicu . Vidis da je ovde gomila retarda koja u principu oslikava kakvo je i stanje generalno u Srbiji. Umesto da se zapitaju ko vodi politiku ove zemlje na osnovu ovog tvog posta oni kao pogadjaju koji su politicari u pitanju i opet ismevaju protivnicku stranu


da znash..tuga..dokle bre..
sFi_slapface.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top