Sex na jedno vece?

Da, definitivno. U cemu bi bio problem?
Pozelis nekog ali ne zelis da provodis dane sa njim/njom jer niste kompatibilni ali se ipak hemijski privucete. To ne bi trebao da bude nacin zivljenja ali nemam nista protiv da se s vremena na vreme dogodi.
 
probala.
nije mi bilo ni najmanje zabavno.
nije kao da ne odobravam...
nego samo meni nije leglo...

zapravo, prvi put kad se kresnesh sa nekim, svakako necesh moci biti onako opushten, kao shto bi mogao da budesh deseti put...
u stvari, to je moj problem.
valjda je logichno da ce te misao da tog nekog verovatno vishe nikad necesh videti opustiti, pa cesh biti razuzdan i lud.
ali ne i mene...
tako da sam shvatila da nisu sve stvari za sve ljude.
eto.
 
nisam imala nikad seks na jedno vece. al ne znaci da mislim nesto lose o tome. ko oce nek se seksa i za pola veceri, sta ja imam s tim.
al ja, ja sam romanticna hm...dobro, nisam bas al se ne seksam za jedno vece.
 
meni ni jedan nije bio dobar
al sam načelno za
mislim, to se obično i desi ako su male šanse da tu drugu osobu ponovo vidiš
(letovanja, seminari)
ili npr kao test? jbga, sa sam sve moje van-najt-stendove viđala ponovo do u nedogled
al smo se vrlo uspešno pravili ludi
 
Sex na jedno vece? Da ili ne? U mom okruzenju su misljenja podeljena...

Sto da ne ako devojka lepo izgleda i ima dobro telo i ako je prijatna za biti pored nje. To su potrebni preduslovi. ;)

Kapiram ja to sve da devojka treba da nesto dozivi i prozivi u zivotu. Kapiram i da je tesko naci normalnog ili dobrog frajera danas. Kapiram i da naravno devojke koje nisu spremne za ozbiljne veze moraju da zive i da uzivaju u zivotu. Kapiram i da ima horde devojaka koje napune 30 god a nisu imale 3 tipa u zivotu. Tako da po meni to je ok. Mada u principu nikad ne praktikujem na jedno vece jer nam se obicno svidi pa ja takve varijante nazivam na povremeno. ;)

Bezveze je na jednom i nikad vise. Jedan sex mi bas nista ne znaci, a obicno i prvi sex moze da bude ne bas savrsen jer se ne poznajete dovoljno i moguce je da imate i neku tremu i tako, najbolji sex dolazi tek posle 2og 3ceg puta. Takodje ne volim devojke kojima je sex na jedno vece stil zivota ali ako je to iz gore navedenih razloga onda moze da bude i ok.
 
Poslednja izmena:

Back
Top