Fotke made in Uzice ...

domacin_uzice

Domaćin
Poruka
3.645
Ukoliko imate tu naviku da nosite aparat sa sobom ( kao npr devojke ogledalo ), i da skljocate evo vam prilike da postavite koju lepu slikicu.... VErujem da je ima !!!

Mali predlog: Neka budu maximalnjo u formatu 640x480 radi bolje preglednosti i brzeg otvaranja slika... :super::super::super:

Unapred hvalla !!! Evo pocecu ja prvi: Cesma Opancarskog esnafa

 
Poslednja izmena:
Gostilje...
 

Prilozi

  • Picture 020.jpg
    Picture 020.jpg
    33,4 KB · Pregleda: 16
Svaka cast za ovo!!! Odlican nacin da pokazemo da je Uzice jedan lep grad i da oni koji ga do sad nisu posetili treba to sto pre da urade!!! Ma realno,imamo najlepsu okolinu! Priroda je fenomenalna,a na dohvat ruke. A i sam polozaj grada je zanimljiv... Jeste da je u rupi ali je fenomenalan pogled sa zlatiborskog puta (kad nema smoga i magle) ::super:
 
Eto kad smo vec kod bioskopa posedujem dosta slicica. Evo nekih: ...

__

Bioskop je radjen po evropskim standardima. Otuda i dve sale ( crvena - 1 i plava - 2 ) jel se islo na opciju manje sale a vise projekcija. Mislim da je to zaista i uspelo. Guzve se mogu primetiti na salterima kada je dobra stvar na repertoaru !

_
 
Poslednja izmena:
Како је могуће да на нету не може да се нађе ни једна слика плаже док траје сезона купања. Летос сам пар пута носио апарат на плажу, али нисам сликао ништа...
 
Pravo da ti kazem ovoga leta sam malo boravio na plazi. Prvo more posle malo turneja tako da i nisam bio nesto specijalno na njoj.

Malo ljudi ima koji zaista idu slikaju i postave slike. Mogu se samo naci mozda sa nekih turnira ( vaterpolo, akokovi, odbojka i sl. ) dok mozda i to niko nije postavio !
 
Pravo da ti kazem ovoga leta sam malo boravio na plazi. Prvo more posle malo turneja tako da i nisam bio nesto specijalno na njoj.

Malo ljudi ima koji zaista idu slikaju i postave slike. Mogu se samo naci mozda sa nekih turnira ( vaterpolo, akokovi, odbojka i sl. ) dok mozda i to niko nije postavio !


Стварно је мало чудно што нигде нема слика плаже за време сезоне купања. Показивао сам слике неким људима из иностранства, одушевили су се плажом. Баш бих волео да им покажем слике док траје купање, да виде како плажа тада изгледа...

Какав ти је то аватар? :D
 

Back
Top