Coldplay koncert-Budimpesta-septembar 2008

Lelacp

Početnik
Poruka
14
E,ljudi pretpostavljam da znate da ce Coldplay odrzati koncert u Budimpesti 23. septembra.
Cena karata se krecu od 30-70 evra.

Moja ideja je da se na ovom forumu povezu ljdi koji su fanovi i koji bi isli na koncert.Stupila sam u kontakt sa nekim agencijama koje su poznate po organizovanju koncerata,ali se one jos uvek promisljaju.
Pretpostavljam da ce neka izaci sa ponudom.A, cena?To cemo tek da vidimo.
Ali ,licno za mene sopstvena rezija je primaljivija.E, kako to moze biti skuplje kad ide samo dvoje ljudi,pa mozda se i neko usudi sam,dosla sam na ideju.
Pretpostavljam da vas ima koji ste fanovi i koji bi isli ali nemate sa kim ili vam je skupo da idete samo sa jednom osobom.
Istrazivajuci cene prenocista u hostelima u Budimpesti,zaista nije jeftino.Minum 0d 30-40 evra po osobi ako ide dvoje.Poenta da sto vise osoba u sobi ,manja cena.Na taj nacin moze se naci prenociste i za 15 evra po osobi.
Ideja mi je da:
1. prvo pruzimo informacije jedni drugima,
2.ako zaista ima ljudi koji zele da odu na koncert,nesto i organizujemo zajedno.

Sto znaci da se mozemo obratiti nekoj agenciji,ako neka ne iznese ponudu, ili u sopstvnoj reziji.Uglavnom su ovo pocetne ideje.Svacija je inovacija i informacija vise nego dobrodosla i pozeljna.

E,mozda se i niko ne pojavi na ovom forumu ili ako procita i prokomentarise lude li zene, nema veze.Pokusala sam jer imam humanisticku ideju i cilj .Ja svakako idem na koncert.

Veliki pozdrav svima koji ce posetiti ovaj topic!

E,ovo vam je sajt gde se vrsi online prodaja karata http://www.ticketpro.hu/

cp_layout_large.jpg
http://www.ticketpro.hu/
 
E,ko god prati ovu temu mogu reci samo razocarenje!!!!!!!!!!!!

I tako se u svim drzavama zapadnog Balkana,sem nase, organizuje odlazak na koncert . Poslala sam brdo mail-ova povecem broju agencija,od kojih neke uzvratise da ne organizuju, a neke se nisu ni oglasile. Moj predlog je da i vi reagujute!!!!!!!
Razlog: Madjarska je u Sengen zoni !!!!!!!!!!!!!! :sad2:
Tesko da mozemo da odemo u vecem broju bez posredstva neke agencije!!!
Mislim da su najvece sanse kod agencije Belvi travel jer se ona bavi organizovanjem koncerata.Ja sam i ovoj agenciji poslala mail ali nista mi nije odgovorila.

Predlog je da i vi pocnete da saljete mail-ove,sto veci broj to bolje.:super:

Ulaznice su skupe,u poredjenju sa prosekom,pa prevoz otprilike oko 40 evra, pa viza 35 evra!
Ko ih voli,ovo nije prepreka, zato MOLIM VAS uradite i vi nesto!!!!!!!!!
Pozdrav!
:bye:
 
Ljudi, mislim da kod agencije Belvi travel ima najvise sansi.
Ona se bavi organizovanjem koncerata i trenutno je u ponudi: Santana, Iron Maiden i Metallica.
Predlog je da saljete mail-e agenciji, cisto da vide da ima zaintresovanih pa , ako se neke sile smiluju, organizuju odlazak.Imajte na umu da je Madjarska u Sengen zoni i tesko da moze da se ode bez posredstva neke agencije,sem ako nemate nekoga da vam posalje garantno pismo.
Pozdrav!I
Hvala svima na podrsci i kooperaciji!
 
Alo Metalika tisina, idem i ja na koncert u Sofiju pa se ne pravim pametan.
Evo nas 4 iz Herceg Novog(studiramo u BG-u) bi isli na Coldplay u Pestu. Isao sam vec sa Belvi travel-om na koncerte i skroz su OK...Raspitacu se malo i kod njih da vidim sta kazu, ali reci mi sta bi mogli da uradimo oko prevoza. Da li kombi prevoz ili voz, ili nesto trece?
Jel ima jos ona fora sa vozom da sto je vise ljudi u grupi to je jeftinija karta? Jel mislis na smjestaj u hostelu?
Cujemo se jos...
 
IDEM I JAAAAAAA!!!!!!!!
cao...
malopre sam saznala da ima i ove godine neki dobar koncer u Budimpesti..
:super:

tako da me ne zaboravite :p

Verujem da ce Ivan Moric da organizuje nesto..on radi za Inex turs..mada saradjuje sa Belvi travelom..isla sam preko Belvi travela dva puta..ali cu sledeci put da idem preko Inex tursa.
Imam telefon Ivana Morica,pa cu ga pozvati...
Tako sam happy sad :)))))))
pozdrav
 

Back
Top