Rastrojstvo cula

Jednom sam poremetio sa svim mogucim culima. Totalno sam bio off.
Sa djevojkom sam proveo 12 sati u krevetu, logicno bilo sexa do padanja.
I nedje oko podna taman ja krenuo da uvaljujem, kad ona veli : "Ne u tu rupu - promasio si".
 
Jeste li doziveli nesto sto se moze opisati kao rastrojstvo cula? Ma sta god to za vas znacilo. :P

......uhhhh kako nisam ,dok sam bio zaljubljen u jednu malu prso sam totalno u mozgu ,pomeshali mi se svi osecaji u glavi ,ono kao jedem cevape a mirishu mi na gulash ,gledam cvece a mozak razmishlja o moru ,chackam nos a svrbe me tabani ,mislim strashno ...........:dash::roll:
 
......uhhhh kako nisam ,dok sam bio zaljubljen u jednu malu prso sam totalno u mozgu ,pomeshali mi se svi osecaji u glavi ,ono kao jedem cevape a mirishu mi na gulash ,gledam cvece a mozak razmishlja o moru ,chackam nos a svrbe me tabani ,mislim strashno ...........:dash::roll:

Sto bi se reklo sinestezija na delu.
Ovako nesto, ljudi. Sedi pet. :P
 
Јел се ту рачуна и оно кад сам се 2. или 3. пут препарирао са Дурбан Поизон па сам осећао сваки молекул свог тела, честице ваздуха како улазе у плућа, чуо сам кроз затворена врата и како комшика са 3. спрата хрче... а да ви'ш што је коитус после тога био... распаметио ме.
А после коитуса спавање какво нисам имао још од малена, када попијем боцу млека а пре млека туру батина ;)
 

Back
Top