Najbolje kafanske pesme

OmlBrgd

Obećava
Poruka
65
Nema pravog uzivanja i provoda bez kafane i kafanskih pesama!

evo nekih uz koje se ja opijam:

tozovac: prazne case na mom stolu, ti si me cekala, uzmi sve sto ti zivot pruza..
toma zdravkovic: kafana je moja istina, ej branka branka..
haris: i tebe sam sit kafano, pusti me, nek mi bude zadnja casa..
sinan: pijem na eks, hej tudjino hej sudbino, ja ne volim recima vec srcem...
aca matic - krcmarice
halid: hej zoro ne svani...
seki turkovic - poslednji boem
miroslav ilic : polomicu case, pozdravi je pozdravi, luckasta si ti
marko bulat: prijatelji braco kumovi, eno dole u kafani, kad sam decak bio
zeljko samardzic - kafanska pevacica

iii tako dalje moze ovako do sutra.. ako neka dobra kafanska padne vama na pamet dodajte je ovom spisku!

JA VOLIM ZIVOT, KAFANE I ZENE,
POSLEDNJI BOEM TAKO ZOVU MENE!!
 
Nema pravog uzivanja i provoda bez kafane i kafanskih pesama!

evo nekih uz koje se ja opijam:

tozovac: prazne case na mom stolu, ti si me cekala, uzmi sve sto ti zivot pruza..
toma zdravkovic: kafana je moja istina, ej branka branka..
haris: i tebe sam sit kafano, pusti me, nek mi bude zadnja casa..
sinan: pijem na eks, hej tudjino hej sudbino, ja ne volim recima vec srcem...
aca matic - krcmarice
halid: hej zoro ne svani...
seki turkovic - poslednji boem
miroslav ilic : polomicu case, pozdravi je pozdravi, luckasta si ti
marko bulat: prijatelji braco kumovi, eno dole u kafani, kad sam decak bio
zeljko samardzic - kafanska pevacica

iii tako dalje moze ovako do sutra.. ako neka dobra kafanska padne vama na pamet dodajte je ovom spisku!

JA VOLIM ZIVOT, KAFANE I ZENE,
POSLEDNJI BOEM TAKO ZOVU MENE!!

pa rekao si skorom sve umesto mene ima jos pesma ali moram da se setim....a najbolje su od marka bulata....;)
 
zato sto svaki normalan tinejdzer treba da ode u kafanu i da se opije kad vidi ovu temu i cuje te pesme.
ako to ne shvatis jednog dana kad malo porastes zivot ti je uzaludan upucaj se

O ne, jos nikad u zivotu se nisam napila ... Zato sto mi je nesto najgore da vidim mlade, a posebno devojke, kojima treba alkohol da bi se zabavili...:thumbdown:
Zaboga, procitala sam cak i temu, a opet ne shvatam zasto mi je zbog gore navedenog zivot uzaludan...Bice, ko sto si rekao, da nisam normalna...
U pravu si, idem evo, iz ovih stopa da se upucam...
Jer ti si mi jaako bitan faktor...
 
O ne, jos nikad u zivotu se nisam napila ... Zato sto mi je nesto najgore da vidim mlade, a posebno devojke, kojima treba alkohol da bi se zabavili...:thumbdown:
Zaboga, procitala sam cak i temu, a opet ne shvatam zasto mi je zbog gore navedenog zivot uzaludan...Bice, ko sto si rekao, da nisam normalna...
U pravu si, idem evo, iz ovih stopa da se upucam...
Jer ti si mi jaako bitan faktor...

Ej bre, nemorash ti iz tuge da pijesh... to je banalna glupost.. ja kad pijem uwek pijem da se zezam....nishat mi ne fali, radujem se, troshim pare i pewam na saw glas...:D :pivce:
 
@ tema: najbolja tema do sad...pored moe...:D pa ima ih mng.... ali dobre su mi: Halid beshic beogradjanka nnecu dijamante, i waljda se zowe okuj me care... matko bulat: swanulo je swanulo pa shta... toma, kafana je moa sudbina, dal je moguce, ispod palme na obali mora... i narawno nowica zdrawkocic: nawiko sam ja na nocni ziwot....:DDDD
 

Back
Top