Ru Tube

Pa sta ima veze ako nije rec o youtube??? I retube radi na isti nacin kao i youtube.Cak i ako ima neke razlike to su samo nijanse...
Dakle,imas milion tema o fu*in youtube pa probaj nesto od toga.
Dobra varijanta je FF i addon DownloadHelper.Kad odgledas video ne treba ponovo da ga skidas vec samo sacuvas...Jednostavno.A sa addonom FlashGot mozes link da posaljes u FleshGet pa da skines kasnije.
 
molim vas pomazite,krenuo ja da skidam malo duzi video,a imam spor internet i ono doslo blizu kraja,nakon 2 sata skidanja i pise kao da je skinuto a tamo na video nije sve popunjeno.krenem da otvorim to sto je skinuto,ono nemoze,izbaci poruku sa don t send.
do cega je???????????????????????????????????????????????????????????????
ili dajte neki drugi nacin skidanja,samo da mirno mogu skinut video.
 
Ako skidas preko flash get-a to ti je tako.Ako skidas preko FF mozes gledati video iako nije skinut do kraja.Flash get ti je koristan ako nagomilas mnogo linkova pa da kasnije odradi.Ako je samo jedan onda je prakticnije preko FF. Desni klik na ikonicu DH pa preferences i izabres download mode ;)
Takvi serveri ne podrzavaju resume,tako da ti je FlashGet koristan samo da napravis listu pa kasnije da skidas. ;)
 
Eeeee ti bas nikako da mucnes glavom... :D
FF je FireFox
Video skidas tako sto otvoris stranicu gde je i onda na ikonicu DownloadHelpar-a (malo desno na strelicu kliknes) izaberes video (ako ih ima vise na toj stranici) i to je to.FlashGot Selection ne radi u ovom slucaju.Da radi ne bi ti trebao DH ;)

Brate stvar je krajnje prosta.FF plus addon komada 2 i zavrsio si posao.Ako znas da pustis muziku u winampu znas i ovo sigurno ;)
 
ma znam ja kako se skida sa DH i skidao.
ali sinoc sam skidao jedan video i ono pise starting...i tamo se ono za video popunjava i ono doslo blizu kraja a ovamo vec pise done,kao da je zavrseno,ja krenem da otvorim ono nemoze i pise 0 bytes.
kao da ga je nesto prekinulo,a ovamo za video se jos uvek popunjava.
 
Mozes da probas i sa Real player gold 11. Nadji ga na netu (besplatan je) i instaliraj (instalaciju koju skines je 350kB, ali on posle skida dodatne MB koji su mu potrebni) i u podesavanjima kasnije imas da izaberes gde da ti cuva fajlove i da cekiras da ti iznad svakog videa na bilo kojoj stranici da se nadjes on ponudi da skine taj video, Ja koristim njega i skinuo sam sve sto sam zeleo bez ikakvih problema ili bilo kakvih kocenja ili ne skidanja fajla do kraja. Ako ne mozes da nadjes instalaciju pusti mi pm i ja cu da ti je posaljem :super:
 

Back
Top