PARALIJA

Da li neko zna nazive pesama koje se svako veče po nekoliko puta pustaju u Omilosu - u prvoj pesmi se u refrenu stalno ponavlja na na na na na na na, a u drugoj cus, cus, cus?
Eeee! Svi su se zalepili za tu pesmu. Mojoj drugarici se isto jako svidela,pa sam ja lepo iskusno otisla do dj-a da ga pitam kako se ta pesma zove i postedim sebe traganja na netu.... I dobila sam cd sa svim grckim pesmam koje pustaju ovog leta... :D:D:D

Giorgos Alkaios-To 'ksera (Na, na, na)
Costi Ionita Alberto-Ca la Amsterdam

Imam jos dosta pesama,pa ako nekome jos treba nesto-neka pise! :):):)
 
Ma same gluposti pricate. Idem u Paraliu vec duzi niz godina... I stvarno je cool mesto. Evo i ove godine od 21.08. Ako hocete cool provod onda je ovo mesto za vas. A to sto ima puno ljudi samo vama ide u korist. Ima puno devojaka. Ne znam za vas ali ja bas zato idem tamo. Sta bih radio na nekom mirnom mestu gde vidjas svako vece jedna ista lica... bljak, a sto se mora tice valjda se necete kupati u plicaku gde je bilo gde najprljavija voda:D.
Pa ako neko ide u ovom terminu neka me obavesti.:)))
POZZ
 
Ma same gluposti pricate. Idem u Paraliu vec duzi niz godina... I stvarno je cool mesto. Evo i ove godine od 21.08. Ako hocete cool provod onda je ovo mesto za vas. A to sto ima puno ljudi samo vama ide u korist. Ima puno devojaka. Ne znam za vas ali ja bas zato idem tamo. Sta bih radio na nekom mirnom mestu gde vidjas svako vece jedna ista lica... bljak, a sto se mora tice valjda se necete kupati u plicaku gde je bilo gde najprljavija voda:D.
Pa ako neko ide u ovom terminu neka me obavesti.:)))
POZZ
Aj vodi mene! Ja bih ponovo! Cetvrti put za redom....:lol:
 
Meni se Pralija jako svidja najpre zbog provoda i shopinga... Isla sam pre nekoliko godina i stvarno sam se provela kao nikad u zivotu... Idem opet ove godine
Zna li neko samo kako je malo van sezone tamo, da li ima ljudi i koje su cene?
Ja idem 10.juna?
 
Da li je neko nalazio smestaj na licu mesta u Paraliji ili Olimpik bicu i kakve su cene?
Ja sam pre cetri godine otisao sa porodicom u Paraliju bez rezervacije i jedva smo nasli smestaj..doduse nije bilo los i prosli smo jeftinije nego preko agencije...ali kazem sve je bilo puno...e sad to je bilo jos 2006. neznam kakvo je sad stanje...ali cenim da moze biti i gore jer sad nisu potrebne vize pa vise ljudi putuje u "sopstvenoj reziji":roll:
 
ja ove godine prvi put idem u grcku sa deckom. idemo preko turisticke agencije maestral i idemo u olimpik bic jer je tu jedino bilo slobodno za neku pristojnu cenu. (nismo bas pri parama) odsedamo u vili cosmoc inn. razmisljali smo da tu samo nocimo a da tokom dana zujimo po paraliji. planirali smo ici u solun u akva park i magic park pa me zanima da li je neko bio tamo i kako je tamo? kakve su cene? koliko je prevoz iz olimpik bic-a u solun i nazad?

hvala unapred svima na odgovorima :)
 
Ima li ove godine u Omilosu veče za dame - besplatan ulaz i jedno piće. Kakve su ove godine cene za izlaske?

Da li je bio neko u GOLD ili DALUXE. Ko nije taj je džabe išao u Paraliju, diskoteke su vrhunske.
 

Back
Top