PARALIJA

Misliiim stvaaarno !!??

A šta je onda svrha odlaska u inostranstvo ?

Pa onda treba ostati kod kuće na bilo kom našem jezeru. Mnogo je lepše i čistije.
 
Moze li neko da mi kaze kakve su cene u diskotekama?
Ja idem sredinom jula sa skolom.... kontam da ce biti dobar provod zbog drustva mada sam ja ipak ljubitelj mora i zao mi je sto vidim puno negativnih kritika na vodu :/
 
Moze li neko da mi kaze kakve su cene u diskotekama?
Ja idem sredinom jula sa skolom.... kontam da ce biti dobar provod zbog drustva mada sam ja ipak ljubitelj mora i zao mi je sto vidim puno negativnih kritika na vodu :/


Cene ulaza u neke diskoteke iz 2006.:
Casa (na izlazu ka Kateriniju) - 8 evra
De Luxe (valjda se tako zove, preko puta Case) - 6 evra
Omilos (pored plaze, na vrhu jedne zgrade, ka Olimpic beachu) - 4 ili 5 evra

Ako ides sa skolom i ucenik si, za tvoj uzrast je Omilos glavno mesto,
a ako si profesor, e onda neka od prve dve :hahaha:

Sto se tice vode, jeste da nije kristalno cista, ali daleko od toga da je nepogodna za kupanje. Nisam na licu mesta ni od koga cuo zamerke. Doduse, kupajuci se prosle godine u Haniotiju, nismo mogli a da ne primetimo da je voda drasticno prozirnija i nekako mnogo lepsa od one u Paraliji... :)
 
Još sam zaboravio da dodam da je u cenu ulaznice za diskoteku uključeno jedno piće, sok ili pivo, dok za žestoka pića treba doplatiti (npr. za votku je bilo 2 evra).

Poneko veče je za devojke besplatan ulaz i jedno piće, ali ovo za muškarce može biti loše, jer je jednog trenutka diskoteka prepuna devojaka, a onda za sat vremena nema skoro nijedne, jer su popile svoje besplatno piće i otišle u drugu diskoteku po sledeće besplatno piće :(
 
Ja u Paraliju vec trecu godinu za redom... Danas sam rezervisala.
Nemam pojma... Koliko god ljudi pljuvali po Paraliji meni je to mesto sa najboljim klubovima i nocnim zivotom. Diskoteke im rade do 8 ujutru.Mada,malo kasnije se i izlazi (oko 1 recimo)... Onda spavamo do 12-13h,polako se spremimo i na plazu... Oko 7-8 idemo na veceru,a zatim prosnjucamo po radnjama ili odemo do Katerinija. Vratimo se i opet spremanje za izlazak...Dodjes kuci umorniji nego sto si otisao,ali se zato provedes extra i vratis sa tonom dozivljaja. Naravno to sve samo ako umes dobro da iskoristis svoje vreme. Tunjavim i smorenim osobama koje bi vreme provodile u sobi,nikako ne savetujem Paraliju....
Moram da naglasim da ima i dosta doobrih tipova!
Ljudi su neverovatno pristupacni i ljubazni. Tamo sam stekla brdo prijatelja sa kojima redovno komuniciram. To je jos jedan od razloga zasto i ove godine idem tamo....

Dobar provod svima!!!! Ma gde otisli....:heart::heart::heart:
 
Bu_rek, gde si rezervisala? ja danas zvala agencije i nema mesta za 7. mesec :(
Da, znam..... Sve je vec rezervisano. Imala sam dosta srece. Neki momci otkazali pa mi uletele... Sunny travel u Zeleznickoj. Jesi li probala u Dona Visti u pasazu u Dunavskoj ili u Autoturistu u Katolickoj porti? Oni su imali mesta prosli ponedeljak. Imam negde njihove prospekte,pa ako zelis poslacu ti brojeve...
 
Da li neko zna nazive pesama koje se svako veče po nekoliko puta pustaju u Omilosu - u prvoj pesmi se u refrenu stalno ponavlja na na na na na na na, a u drugoj cus, cus, cus?
 
Paralia je grozna.More je prepuno meduza,ne moze da se pliva.Ja sam pre 12-13 godina bila tamo.Dobra je za zane koje vole bunde jer su tamo jeftine.Zar tal Omilos i dalje radi?bio je aktuelan i kad sam ja bila tamo i secam se da ulaz bio 10dem.takodje je bila aktuelana i diskoteka Atlantida koja je malo dalja,nije u centru.Meni se tamo nista nije dopalo.Ne vredjam ljude kojima se tamo svidja ali ne znam kako plivate pored silnih ljigavih meduza?!Dobra je ako idete tamo da bi izlazili nocu.
 

Back
Top