Kate Bush

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Kate Bush, jedna od ikona 80-tih. Fantastican glas, muzika i pesme. Njena muzika je nesto specificno. Zbog svog eksperimentalnog pristupa ovom polju umetnosti uticala je na mnoge muzicare. Njen debi album Kick Inside je bio jako popularan, a posebno se izdvojila pesma Wuthering Heights, inspirisana cuvenim romanom jedne od sestara Bronte. Napisale smo je zajedno, jer je ona bila odusevljena tim delom. Saradjivale smo i na poznatom hitu "Running Up that Hill" sa albuma Hounds of Love iz 1985. godine i na mnogim drugim albumima. 2005. godine je izdala album Aerial na kome je prikazala svoje muzicke sposobnosti. Da li uopste znate ko je ova vrhunska umetnica? 8)
 
Dobre su pesma Violin,Syphony in blue i preeelepa pesma Wutherig Heights..i Kate mi je ovako slatka...nesto je na foru Bjork sta znam..samo lepsa od nje.Bjork je ruzna. Nije lose njena muzika,moze se reci da mi prija ponekad...moja sestra je obozava...
 
Kako neko moze da ne zna za Kate?Pa ona je jedna od najvecih muzickih ikona.Obozavam je.Sve njene pesme su prelepe.Najvise mi se svidja ''Running up that hill''.E,kad bi Kate dosla u Beograd:))
 
A, jesi li cula da se dame ne pitaju za godine?:cool:

ajooooj, da, kako sam samo mogla da pitam koliko imas godina... :rumenko: ccc
zezam se, nego cula sam za nju, svidja mi se album The Kick Inside, sve
ostalo je obicno s*anje.
i ima jedna pesma koja moze da prodje, nije u tom albumu, zove se sat in your
lap. :)
fenomenalan glas, svidja mi se kad je bila mala veshtica :D
 

Back
Top