TOMA NIKOLIĆ NAPUŠTA SRS?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево ово:

Sam Tomislav Nikolić kaže za Press da će „sve svoje odluke saopštiti javno narodu", ali da zasad nema nikakve planove o povlačenju.

- To bi bilo isto kao da me pitate da li planiram da polažem pilotski ispit, a ja nemam pojma da pilotiram. Ako bih ja odlučio da se povučem iz politike, to bih saopštio javno, pred svima, a ne po nekim kuloarima. Uostalom, ja mislim da je i Boris Tadić na korak od toga da se povuče iz politike ako njegova stranka ne bude uspela da formira vladu. Odluku nisam doneo, ne planiram da osnujem novu stranku i ne znam da mi to neko podmeće... - kaže Nikolić za Press.
 
да нису којим случајем то они извори када си овде поставио теме о Мерцедесу у Баточини и Ламборгинију у Раковици..................................

као и обично ........."поуздано" и "тачно"
 
Ево ово:

Sam Tomislav Nikolić kaže za Press da će „sve svoje odluke saopštiti javno narodu", ali da zasad nema nikakve planove o povlačenju.

- To bi bilo isto kao da me pitate da li planiram da polažem pilotski ispit, a ja nemam pojma da pilotiram. Ako bih ja odlučio da se povučem iz politike, to bih saopštio javno, pred svima, a ne po nekim kuloarima. Uostalom, ja mislim da je i Boris Tadić na korak od toga da se povuče iz politike ako njegova stranka ne bude uspela da formira vladu. Odluku nisam doneo, ne planiram da osnujem novu stranku i ne znam da mi to neko podmeće... - kaže Nikolić za Press.

Pa naravno da u ovom trenutku neće to objaviti dok ne vidi da li će ući u vlast..................A da mu Šešelj odmaže to je potpuno tačno.................Uostalom videćemo posle formiranja vlade...................
 
да нису којим случајем то они извори када си овде поставио теме о Мерцедесу у Баточини и Ламборгинију у Раковици..................................

као и обично ........."поуздано" и "тачно"

A ti da možeš tačno da se setiš šta si juče radio ne bi ovakve gluposti pisao............Te vesti koje sam ja postavljao sve do jedne su bile praćene pitanjem šta mislite o tome..........Dakle ni u jednoj od tih vesti nisam ništa tvrdio...........Čak sam u temi o Mercedesu ja lično pisao kako ne verujem dok ne vidim.............Ajde malo pročitaj nešto pre nego lupiš kojekakve gluposti....................:bye::bye::bye:
 
A ti da možeš tačno da se setiš šta si juče radio ne bi ovakve gluposti pisao............Te vesti koje sam ja postavljao sve do jedne su bile praćene pitanjem šta mislite o tome..........Dakle ni u jednoj od tih vesti nisam ništa tvrdio...........Čak sam u temi o Mercedesu ja lično pisao kako ne verujem dok ne vidim.............Ajde malo pročitaj nešto pre nego lupiš kojekakve gluposti....................:bye::bye::bye:
ја сам јуче учио,па после купио гориво од 108.13 динара по литру па мало трошио гуме,па опет учио.после тога честитао понтиаку унапређење у виши чин и некима рођендан и то је то.
 
да нису којим случајем то они извори када си овде поставио теме о Мерцедесу у Баточини и Ламборгинију у Раковици..................................

као и обично ........."поуздано" и "тачно"

Ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhhhaaaaaahaa!!! Mercedes u Batočini i Lamborgini u Rakovici!! AHAHAHAHAHAHAHAHHhaahahaahahah!!! :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:!!! I ja čuo Porsche u Leskovcu!!! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:: STVARNO SI KRALJ!!! :ok::ok::ok::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:AHAHHAHAHAHAHAHHA!!! A Ferari u Pirotu!!!! AHAHHAHAHHAHAH!!!!:rotf::rotf::rotf: Dobra ispala!!! Svaka čast!!!:super::super::super:
 
srBski politicari ne priznaju i ne razmatraju mogucnost ostavke kao opciju kada kao doticni grobar izgube desetak raznoraznih izbora , sto u direktnom ucestovanju , sto kao stranacki lideri........

Toma je tri puta, koliko se secam izgubio na predsednickim izborima, i svuda na svetu , pa i u najzaostalijim amazonskim plemenima , takav lik se menja , daje ostavku , dobija sut kartu, ili se skrati za glavu.....zavisno od stepena demokratije u doticnoj drzavi ili plemenu.......

Radikali su nebrojeno puta gubili na parlamentarnim izborima....sa istim prepoznatljivim facama na celu tzv "otadzbinske uprave bla bla bla".......i ???

Nema ostavke , nema odgovornosti , i dalje gledamo iskezene mesnate debrecine za koje Aca pichkousti misli da su usta.........i dalje gledamo grobara , koji je depresija u ljudskom liku......o raznim debilima kao sto su Krasic , baba Radeta, nedoyebana Natasa, da ne pricamo.................

Elem, da ne bude greske, slicna ili ista situacija je u svim partijama u srbiji......nase kvazi - politicare mozes seci , peci , cupati im nokte , udarati klince kao malom radojici.....umrece, ali vlast prepustiti nece..............

Jedini svetao primer je Predrag Markovic ( seca li ga se neko ?) predsednik skupstine , kojem se skurchila i politika i politicari....i dao je ostavku uprkos molbama stranke G 17 ciji je osnivac bio........vidjam ga danas , cesto na pijaci ili u prodavnici......nasmejan, normalan.......bole ga kara za politiku......i dalje zivi u istom jednosobnom stanu kao i pre nego je usao u politiku........ali , za njega se prica po srbiji da je lud, jer , eto.."kakva je to budala.....bio na vlasti , a nije se obezbedio za sledecih sto godina"

Kao opozit ovom svetlom i unikatnom primeru coveka sa moralom, imamo , ocigledno obolelog i opijenog kostunicu......noktima se covek, bez blama drzi za premijersku fotelju, iako mu se stranka neumitno smanjuje na nivo gde je bila pre 5. oktobra....a tada su svi zajedno mogli da sednu u omanji putnicki automobil...........

I da zakljucim......ostavka kako moralni cin, je jednostavno opcija koju u srbiji niko ne uzima kao mogucnost ili obavezu.....to je tako od sporta, ekonomije, zdravstva, prosvete.......svih segmenata drustva.......ali politicari su , kao i u svemu drugom , najgori..........svi do jednog........
 
A ti da možeš tačno da se setiš šta si juče radio ne bi ovakve gluposti pisao............Te vesti koje sam ja postavljao sve do jedne su bile praćene pitanjem šta mislite o tome..........Dakle ni u jednoj od tih vesti nisam ništa tvrdio...........Čak sam u temi o Mercedesu ja lično pisao kako ne verujem dok ne vidim.............Ajde malo pročitaj nešto pre nego lupiš kojekakve gluposti....................:bye::bye::bye:

@ opste dobro i risim

Ako ste ludi valjda niste blesavi i ćoravi.......................Vesti su samo navođene u temama bez ikakvih tvrdnji.................:bye::bye::bye:
 
@ opste dobro i risim

Ako ste ludi valjda niste blesavi i ćoravi.......................Vesti su samo navođene u temama bez ikakvih tvrdnji.................:bye::bye::bye:

најважнији су извори "поузданих и проверених " информација......

јуче сам чуо да Аца Вучић иде за Канаду ..напушта политику ......а Воја Коштуница добио посао у Швици

ШИРИ ДАЉЕ
 
најважнији су извори "поузданих и проверених " информација......

јуче сам чуо да Аца Вучић иде за Канаду ..напушта политику ......а Воја Коштуница добио посао у Швици

ШИРИ ДАЉЕ

Ajde malo leči se.....................Tebi stvarno nije dobro....................Ili je to možda frka što će te izgleda popušiti za formiranje vlade.....................Ako je ta frustracija u pitanju onda nema problema.................razumem i tebe i risima.....................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top