PRAVO

To samo ako me bude pitala najdraza mi moderatorka koja je otvorila najtemu na ZK :grin::kiss:
P.S.I daj sjasi, zasto moras da odgovoris na sve sto je 'na tvoj racun'?!
Aha..i meni je najdraza supermoderatorka..a sad se ne uvlaci vec odgovori..zasto si sirovina koja lupeta nesto na moj racun iako sam odgovorio na tvoju temu ne pomenuvsi te?
 
Da znas da se kš kš kš :D
Poslusaj me... reci cu ti sto bar ja najvise volim...
Ovako... Obuj stikle, najlonke sa halterima (crne), korzet, i nabaci onaj crni providni ogrtac
lnr (25).gif
 
Inspirisana jednim postom resih da malo apsolviramo sledecu situaciju:
devojka/zena voli da se obuce 'oskudno' (za neke provokativno), onda se nadje neki lik koji je npr. napastvuje ili cak siluje..
....a onda neko izjavi nesto tipa 'pa sama ga je izaz(i)vala' i tome slicno.. :roll:
Zasto se postupci koji su za osudu pravdaju ovakvim nebulozama?

Ko moze ikome da uskrati to pravo (slobodu) da obuce ono sto sam(a) zeli?

Naravno da ne moze i naravno da "ne" stvarno znaci ne, cak i kada dolazi od osobe u minicu i providnoj bluzici bez brusa... Ali vidis sta kaze Camille Paglia (nemam pojma kako joj se ime izgovara ili pise srpski) koja voli da provocira - parafraziram: ako si samosvesna i nezavisna zena - diluj i sa tom situacijom :) Tj. nemas pravo da se zalis i zahtevas poseban zakon koji ce da te stiti... pravo je jedno, a odgovornost je nesto drugo. Ako umes da se obuces oskudno, cinis to na svoju odgovornost jer vrlo dobro znas da tako obucena palis muskarce koji reaguju na takve signale i mogu biti opasni. Otprilike, nemoj da glumis ludilo i budes iznenadjena, jer vrlo dobro znas da takvim oblacenjem izazivash... e sad, sto neko nema pravo da te smara samo zato sto si ga seksualno uzbudila - tough luck :) Nauci karate :)

A ako si mislila na politiku neke odredjene firme i nosenje odredjene odece - ja se sa tim slazem. Niti je neko duzan da po ceo dan gleda tudj dekolte i sise, ili tudje stomake koji vire ispod kratke majice, ili tudje dlakave noge - za to postoje kafici, parkovi, plaze... firme i javne ustanove su mesta na koja moras da ides, i na kojima zaista nema potrebe pokazivati/gledati tudj pupak ili tetovazu. Ako ti se ne svidja - menjaj profesiju :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top