Da li će Srbija ponovo na ... , i šta ako ?!

Da li će izbori biti ponovljeni?

  • Da biće novih izbora

    glasova: 6 24,0%
  • Ne neće biti novih izbora

    glasova: 19 76,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .

Vanja R.

Aktivan član
Poruka
1.331
b7kmutv8.jpg

Slika govori vise od hiljadu reci.
 
Koliko kostaju izbori ? Ako nije sve u parama !!

Srbija je u proteklih osam godina, od 5. oktobra do danas, u predizbornim kampanjama za predsedničke, parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore provela tačno 640 dana, odnosno godinu, 9 meseci i 2 dana. Održano je 10 raznih izbora, od predsedničkih do lokalnih, kao i referendum za novi ustav, tako ispada da smo u proteklih osam godina svaki peti dan proveli u kampanji...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekonomista Aleksandar Stevanović kaže '' "U Italiji u poslednjih pet decenija imamo učestale izborne cikluse, padale su vlade, ali nisam primetio da im je nešto loše, niti da bi Srbiji bilo loše da ima toliko izbora da građani žive kao u Italiji.

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=99014
 
Poslednja izmena:
Koliko kostaju izbori ? Ako nije sve u parama !!

Srbija je u proteklih osam godina, od 5. oktobra do danas, u predizbornim kampanjama za predsedničke, parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore provela tačno 640 dana, odnosno godinu, 9 meseci i 2 dana. Održano je 10 raznih izbora, od predsedničkih do lokalnih, kao i referendum za novi ustav, tako ispada da smo u proteklih osam godina svaki peti dan proveli u kampanji...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekonomista Aleksandar Stevanović kaže '' "U Italiji u poslednjih pet decenija imamo učestale izborne cikluse, padale su vlade, ali nisam primetio da im je nešto loše, niti da bi Srbiji bilo loše da ima toliko izbora da građani žive kao u Italiji.

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=99014

S tom razlikom sto su Italijani svaki put imali drugu vladu a mi iste ljude samo su pravili rokade . G17+ drzi finansije (od kada je Dinkic upao sa automatom u Narodnu Banku) ... i tako dalje. Njihovi politicari znaju cemu sluze izbori (da losi odu , a lopovi budu kaznjeni) a kod nas kao da sluze da samo sa vremena na vreme provere svoju "snagu" i pregovaracki kapacitet (kod nas , sto si manji to si vredniji :dash: ) i mozda dobili koje ministarsko mesto ili neki odbor bio on Skupstinski ili upravni. Kod nas kao da je sve naopacke .
 
Poslednja izmena:
i ja bih da budem kutijas sto sedim skoro 12 sati 4-5000 zavisi od stranke ...da zaradim mozda nadjem nekoga tamo masnu garavitz aljkusu emotivnu ...pa ne mogu sve one biti dobre ja los !? zar ne :lol:

al mislim da nece onaj seeljak dacic valjda ima mozga kad trguje ne misli mozda da je neki faktor sad !?!?
nece proci cenzus ima penzosi da skapaju na vrucinChini!!!!
 
jel to istina ili su ti Japanci stvarno "roboti"?

ja lično ne vjerujem da oni toliko rade...:whistling:

Код њих је нормално да се ради 12 сати.А,не рачунам путовања по још пар сати од куће до посла и рикверц.

Али,да не грешим душу,имају и они својих предности.Није то класични англосаксонски капитализам.Год њих кад се запослиш то ти,скоро,до краја радног века.Имају изражену културу да фирме брину о запосленима,за разлику од САД,рецимо.
Па,чак су такви,да и децу воде у забавишта која су у склопу њихових компанија.Фирме им праве све потребштине како би што више врмена проводили на радном месту и били везани за њега.

Ја нисам за то.А,ко воли нека се сели у Јапан.
 

Back
Top