muskarci i osecanja..

nezna_i_neizbezna

Primećen član
Poruka
543
:???:Muskarci, koliko vam je tesko ili pak lako da se otvorite ka devojci i kazete joj da vam je do nje stalo, kada to zaista i osecate, a znate da i druga strana nije ravnodusna?

evo ovaj moj kaze da mu je lepo, da mu je stalo do mene, da mu prija moje prisustvo i drustvo a opet svojim postupcima to ne pokazuje, bar ja ne osecam to sto on prica, i onda ja njegovo ne javljanje po cetiri dana, zauzetost, i to sto mi za rodjendan nije kupio ni cvet(nije bitan poklon kao poklon vec kao znak paznje), tumacim i shvatam kao i svako normalan kao nezainteresovanost a on opet tvrdi da nije tako..:roll::dontunderstand:

Ajde pomozite, da cujem sta ovde zapravo ne valja..:???::???::???:
 
Pa i nije zainteresovan.... možda će ti ovo suviše grubo zvučati, ali je tako.

Muškarci itekako znaju da pokažu kad im je stalo do nekog .... nejavljanje, nezainteresovanost i zaboravljanje na tvoj rodjendan samo mogu da ukažu da nisi ''prioritet'' i da je žvaka ''stalo mi je'' samo žvaka kojom te drže uza sebe, dok ne nadju nešto što će ih zaista oboriti sa nogu.
 
:???:Muskarci, koliko vam je tesko ili pak lako da se otvorite ka devojci i kazete joj da vam je do nje stalo, kada to zaista i osecate, a znate da i druga strana nije ravnodusna?

evo ovaj moj kaze da mu je lepo, da mu je stalo do mene, da mu prija moje prisustvo i drustvo a opet svojim postupcima to ne pokazuje, bar ja ne osecam to sto on prica, i onda ja njegovo ne javljanje po cetiri dana, zauzetost, i to sto mi za rodjendan nije kupio ni cvet(nije bitan poklon kao poklon vec kao znak paznje), tumacim i shvatam kao i svako normalan kao nezainteresovanost a on opet tvrdi da nije tako..:roll::dontunderstand:

Ajde pomozite, da cujem sta ovde zapravo ne valja..:???::???::???:
Ima drugu. I ne zajebavam se.
I prestanite više sa tim tripovima o muškarcima koji "ne pokazuju osećanja" više mi dozlogrdilo :roll: evo ja "ne pokazujem osećanja" i pre bih crkla nego rekla nekome da mi je do njega stalo, a zadnji put kad sam proveravala imala sam sise.

Mada, ovaj forumski penis počinje baš da utiče na mene :oops:
 
Hm..... za njega bi valjda trebala biti? I trebao bi to da pokazuje..... Mada..... ne obraćaj pažnju na mene, imam tri ujeda od komarca na licu, jedan na bradi, drugi na korenu nosa i treći na donjoj usni pa sam se malo nadula a i otrovi izgleda utiču :(
 
... neizbežna :shock: vrlo pretenciozno .....

Zašto misliš da su svi oni za koje ti nisi neizbežna, kreteni?

nisu kreteni...i ovo nema veze sa njim...svi u zivotu pravimo svoje izbore i niko nikog ne moze naterati na ono sto nece i ne zeli..ni ti ja ili bilo ko moze biti srecan u odnosu gde samo jedno voli i trudi se...meni je u ovom nasem odnosu stalo do njega do nas ali uvek krivica bude prebacena na mene i ja se sada osecam krivom za to sto sam mu rekla sve sto sam i mislila a on to kapira kao ne razumevanje...
evo vise nisam ni sama pametna:dash:
 
sto bi bilo tesko, majke ti? evo... vas rikan, na primer, svakoj osobi za koju misli da je zanimljiva, to i kaze... a sto se tice situacije kad se zaljubi? ih... pa to se vidi na kilometar... oci sjaje.. zub sija kao disko kugla, posto se stalno smeje... ne razumem sta ljudima treba to skrivanje osecanja i takve stvari? das nekome svu svoju ljubav na dlanu.... celo srce... i ne moze to da se potrosi... nikad... malo ljudi shvata da se srce samo povecava, kad ga dajes svima...
 
sto bi bilo tesko, majke ti? evo... vas rikan, na primer, svakoj osobi za koju misli da je zanimljiva, to i kaze... a sto se tice situacije kad se zaljubi? ih... pa to se vidi na kilometar... oci sjaje.. zub sija kao disko kugla, posto se stalno smeje... ne razumem sta ljudima treba to skrivanje osecanja i takve stvari? das nekome svu svoju ljubav na dlanu.... celo srce... i ne moze to da se potrosi... nikad... malo ljudi shvata da se srce samo povecava, kad ga dajes svima...

ja sam dala svoje srce a on ga gazi...gde je bree, tu pravda..
Molim hitno neki zakon o davanju srca..i odgovornosti, pravima i obavezama osobe kojoj se srce daje...ali to nije moguce...jer ljubav je to...zato patimo barem ja sada..
 
Tako je Rile.

@vlažna_i_neizbežna: 4 dana nema vremena za tebe, ne kupi ti ništa za rođ... Po pisanju
ne izgleda da si klinka (tj. poenta je da nije klinac).
Ako nije klinac a tako se ponaša, ili ima drugu koja mu je intrigantnija, i ne daje mu sve na tacni,
ili prosto čovek ima prioritete u vidu tih drugih obaveza a ti si mu samo lek za stres.
Postoji i treća opcija, da je tenkre po difoltu mada se to može reći i za prva 2 slučaja.
 
evo jedna leepa pesma

Trazio si sve, sve sam ti dala
tebi reci ne nikad nisam znala
citav moj si svet
za druge necu da znam

Zaveo si me, lepo si to znao
ljubila sam te, srce si mi krao
jasno mi je sve
sad kad ostavljas me

Ref.
Ja te volim, od ljubavi sva gorim
paticu i plakacu, al' necu da molim
ja svoje srce i sve sam ti dala
a od tebe ni oprosti, ni hvala

Ja te ljubim, al' znam da te gubim
jos uvek sanjam da srecna se budim
s gorkim suzama, s mukom se bori
umrecu radje, al' necu da molim

Trazio si sve, sve sam ti dala
tebi reci ne nikad nisam znala
citav moj si svet
za druge necu da znam

Zaklinj'o si se, ljubav obecav'o
nadala sam se, snagu si mi dav'o
kao nekad pre
sanjala sam nestvarne sne

Uzeo si sve, lazi si mi dao
izgubila sam sve i nije mi zao
imala sam bar
jedno ludo mastanje i zar

Ref.

Trazio si sve, sve sam ti dala
tebi reci ne nikad nisam znala
citav moj si svet
za druge necu da znam
 

Back
Top