Ko je izvršio strašniji genocid? Hrvati nad Srbima ili Turci nad Kurdima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
moglo je pitanje da se prosiri, npr.sa: srbi nad bosnjacima, ili albanci nad kinezima ili.... ali da ne koplikujem

Pa moglo je. I trebalo bi već jednom napraviti popise, uraditi statistiku (koliko god to gnusno zvučalo) i objaviti podatke jednom za svagda da ne bude i narednih 50 godina prepucavanje oko broja žrtava kao što je slučaj sa Jasenovcom.

Hm, dokle bre vishe... klali oni nas, klali i mi njih... klachemo se opet... kako vam bre ne dokurchi da kukate toliko...

Možda i nije kukanje, a možda bi bilo dobro jednom za svagda "sravniti podatke" kako više ne bi bilo poigravanja sa tim temama i žrtvama.
 
Ne bih znao.
I Hrbi nad Srvatima i Turdi nad Kurcima su izvrshili strashne genocide.
Narochito u poslednje vreme.
U poslednje vreme ga Turdi nad Kurcima bash daju po genocidu...

Pa ja mislim da su tu negde... isti su otprilike...

I što je još bitno... Jermeni su čekali skoro 100 godina da im Amerikanci u kongresu priznaju da su žrtve turskog genocida 1915. (to se desilo pre par meseci), nadam se samo da mi nećemo čekati toliko dugo...
 
Sta Ademe trgujete i sa Kineskim "robom"(bubrezima,Jetrom,srcina... itd.) :twisted: jos malo pa kako ste navalili otvoricete i "radnje" svi organi po 95 din. (1.10e).

ja sam slab prema zenskama, narocito takvim kao ta na tvom avataru. ako zelis odogvor moras promeniti avatar, nastaviti jos malo sa tvojim "istinama" i onda cu ti mozda odgovoriti. do tada lepe snove ti zelim.
ps. kod nas je bilo sve za 1,25 e. sada je spalo na 1 [i slovima jedan e.]
 
Pa za to vam ne treba pozajmica imate ih na slobodi koliko hoćete: Haradinaj, Čeku, Tači...
Ako već neće da rade, mogu da obučavaju mlade naraštaje...

mozda si u pravu, ali ja bih vise voleo da imam ljude sa certifikatom, nekako je sigurnije. a u danasnje vreme ako nemas diplomu.... ili zamisli musterija se zali......
 
Pa ja mislim da su tu negde... isti su otprilike...

I što je još bitno... Jermeni su čekali skoro 100 godina da im Amerikanci u kongresu priznaju da su žrtve turskog genocida 1915. (to se desilo pre par meseci), nadam se samo da mi nećemo čekati toliko dugo...

Ma vi'sh se za'ebavam, ***. :roll:

Shto se tiche Turaka i...khm...(sad da budem politichki korektan...) "iznenadne zhelje da malo vaspitaju po svom ukusu pripadnike neke druge nacije"... Oni su dosta po tom pitanju...hm...iskusni.
Kurdi, Jermeni, Grci, Asirci, da ne govorim o Balkanu...
A i "Mladi Turci" su imali svoje...hm...ispade. Nakon pobede Japana nad Rusijom, 1904. su pocheli da zasnivaju svoj nacionalizam na raznoraznim rasnim teorijama koje su u to vreme bile popularne u Evropi. A i danas su Turci dosta...chudni...da se tako izrazim. Barem su takva moja iskustva sa pojedinim pripadnicima njihovog naroda.
Npr. dosta Turaka sa kojima sam razgovarao ce ti ochi iskopati ako kazhesh da Tamerlan nije bio Turchin i da mu krajnji cilj nije bio ujedinjenje svih Turaka. :dash:
 
Pa gde ćeš veći sertifikat nego čin generala u HV koji ima Agim Čeku...
Pa ne stiče se to na lepe oči nego zna se...

cin generala je uverljiv, ali kao sto rekoh ako nemas dokumenat verivikovan od nadleznih organa, recimo HAG i sl. onda ni cin ne pomaze. ili makar snimljen materijal-dokumenat gde se polagao praktican deo onda....:dash::dash:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top