Shoping o trošku države
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Shoping o trošku države

Zaslužan član
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Shoping o trošku države

Ministarka Milica Čubrilo tvrdi da su stranački kontrolori na izborima u inostranstvu, koji su plaćeni milion i po evra, vreme proveli u šopingu

Većina od 1.630 stranačkih posmatrača koji su u srpskim ambasadama širom sveta kontrolisali izbore i koji su državu koštali milion i po evra više vremena su proveli u šopingu nego na biračkim mestima, upozorava ministarka za dijasporu Milica Čubrilo! U Ministarstvu za dijasporu Pressu je juče rečeno da „nikako nije bilo potrebe" da toliko kontrolora putuje, kao i da se veliki broj naših ljudi u inostranstvu žalio na njihovo ponašanje.

Lečić: Slao sam ih da vide sveta!

Predsednik Pokreta „Moja Srbija" glumac Branislav Lečić otvoreno priznaje da je svoje članove i simpatizere slao da kontrolišu izbore samo zato „da bi videli malo sveta".

I nikom nista , videli svet ,proveli se o trosku naroda, a mi se ovde prepucavamo
    www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=10109 - 45k - Кеширано - Сличне странице

Starosedelac eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1927

Podrazumevano Re: Shoping o trosku drzave

Citat Original postavio karpos Pogledaj poruku
    Ministarka Milica Čubrilo tvrdi da su stranački kontrolori na izborima u inostranstvu, koji su plaćeni milion i po evra, vreme proveli u šopingu

Većina od 1.630 stranačkih posmatrača koji su u srpskim ambasadama širom sveta kontrolisali izbore i koji su državu koštali milion i po evra više vremena su proveli u šopingu nego na biračkim mestima, upozorava ministarka za dijasporu Milica Čubrilo! U Ministarstvu za dijasporu Pressu je juče rečeno da „nikako nije bilo potrebe" da toliko kontrolora putuje, kao i da se veliki broj naših ljudi u inostranstvu žalio na njihovo ponašanje.

Lečić: Slao sam ih da vide sveta!

Predsednik Pokreta „Moja Srbija" glumac Branislav Lečić otvoreno priznaje da je svoje članove i simpatizere slao da kontrolišu izbore samo zato „da bi videli malo sveta".

I nikom nista , videli svet ,proveli se o trosku naroda, a mi se ovde prepucavamo
    www.srpskadijaspora.info/vest.asp?id=10109 - 45k - Кеширано - Сличне странице
    Јаојјјјјјјјј........опет бламажа - џукеле...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Elita
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

A na 93-ću i onoliku pljačku naroda i države od strane političkih pigmeja si zaboravio!

Starosedelac al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

znam nekoliko ljudi koji su prosle godine isli u Kijev,Moskvu ,London i Bech da "posmatraju " izbore , verujem da su i oni isli u soping i razgledanje ,al ne mozemo sad kriviti te sto su isli tamo ako znamo koliko je gradjana Srbije imalo prilike da izadje iz zemlje a kamoli da obidje neke od vecih svetskih metropola .

Zaslužan član
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    A na 93-ću i onoliku pljačku naroda i države od strane političkih pigmeja si zaboravio!
    Ne cemo povratak u 93 ali kvazi demokrate nas uvek vracaju

Pljackali su tada pljackaju i sada

Zaslužan član
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    znam nekoliko ljudi koji su prosle godine isli u Kijev,Moskvu ,London i Bech da "posmatraju " izbore , verujem da su i oni isli u soping i razgledanje ,al ne mozemo sad kriviti te sto su isli tamo ako znamo koliko je gradjana Srbije imalo prilike da izadje iz zemlje a kamoli da obidje neke od vecih svetskih metropola .
    Niko njih i ne krivi, nego drzavu koja je to dozvolila, da zbog 100 ili hiljadu glasaca neko ode u Kanadu ili Australiju.
    Kao da ti glasovi nesto odlucuju, nek uvedu elektronsko glasanje pa imace vise biraca i glasova.
    Ovako jedni te isti putuju

Starosedelac Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    304

a zasto salju posmatrace,zar nema dovoljno ljudi u dijaspori koji bi mogli time da se pozabave?
    ko da oni misle o tome,i onako nije njihov novac...
    you make me sick because i adore you so

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio WEISHAUPT Pogledaj poruku
    koju pljacku ne lupaj gluposti,opet neke tvoje teorije zavere......a i da je bilo to je 93 pa normalno da ce da zaboravi,sad i u kraljevinu da se vratimo ko je sta krao....a i da je neko krao to ne daje drugom za pravo POGOTOVU ako oni nekog drugog nabedjuju onda su 2 puta gori od njih...

Starosedelac Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1204

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    a zasto salju posmatrace,zar nema dovoljno ljudi u dijaspori koji bi mogli time da se pozabave?
    ko da oni misle o tome,i onako nije njihov novac...
    Zato sto su posmatraci clanovi stranaka.

Starosedelac al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Citat Original postavio karpos Pogledaj poruku
    Niko njih i ne krivi, nego drzavu koja je to dozvolila, da zbog 100 ili hiljadu glasaca neko ode u Kanadu ili Australiju.
    Kao da ti glasovi nesto odlucuju, nek uvedu elektronsko glasanje pa imace vise biraca i glasova.
    Ovako jedni te isti putuju
    Pa kad je zakon takav imas i po Srbiji biracka mesta po nekim zabitima gde ima 10 glasaca pa opet svaka od 20 lista ili koliko ih je bilo ima pravo da predlozi po dva ili vise clanova BO ako hoce makar da uzmu i tih 2500 dinara ,a ista je stvar i u dijaspori samo sto su nagrada i troskovi veci ,u sustini to je komplikovano ukinuti ili promeniti posto bi onda ceo zakon morao da se menja ili da se potpuno ukine glasanje u inostranstvu .

Starosedelac Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1204

Bilo bi pametno da se uvede glasanje postom, kao sto glasaju Ameri u inostranstvu. Ovo sa konzulatima je farsa.

Zaslužan član
    Učlanjen
    03.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Pa kad je zakon takav imas i po Srbiji biracka mesta po nekim zabitima gde ima 10 glasaca pa opet svaka od 20 lista ili koliko ih je bilo ima pravo da predlozi po dva ili vise clanova BO ako hoce makar da uzmu i tih 2500 dinara ,a ista je stvar i u dijaspori samo sto su nagrada i troskovi veci ,u sustini to je komplikovano ukinuti ili promeniti posto bi onda ceo zakon morao da se menja ili da se potpuno ukine glasanje u inostranstvu .
    Nije isto biti posmatrac u nekoj zabiti za 1000 dinara ili otici u svet, i uzeti devizne dnevnice
    I ja sam bio dva puta posmatrac, iako nisam clan ni jedne partije u BG za 100O din. i cekao sam tri meseca da mi plate
    Jednom sam bio za bivseg socijalistu Ivkovica a drugi put stranka Dijaspore!

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

У Србији је најбоље бавити се политиком зато нико неће у производњу већ у државно-бољшевичко-административни апарат.Србија има више људи у бирократији него Француска и Немачка заједно..зато је крив ДС и Г - 17

Primećen član
    Učlanjen
    10.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Shoping o trošku države

Како не знате... па крив је Слоба :-)

Elita
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Победоносцев Pogledaj poruku
    Bilo bi pametno da se uvede glasanje postom, kao sto glasaju Ameri u inostranstvu. Ovo sa konzulatima je farsa.
    slazem se.

za ljude preko treba uvesti ONLINE glasanje.

znaci izidjes na sajt , ukucas svoj maticni broj i broj licne karte, kliknes i to je to.

samo treba dobro odraditi program da se sprece zloupotrebe u okviru sistema

ovo konzularno je farsa u 99% slucajeva glasaju samo konzularni radnici i clanovi njihovih porodica.

opšte dobro nije na forumu
    купујем половну жирафу до 50.000 пређених километара
    Buduća legenda
    Učlanjen
    22.02.2008.
    АКО ЈЕ РЕГИСТРА МОДЕРАТОР,ДАДА ЈЕ ЗА ВИБРАТОР
    Reputaciona moć
    0

већина наших људи тамо није убележена у спискове

коме то не иде у прилог?????

зна се ДС и Г -17 ..ствар јасна

Domaćin
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio iznenađenje Pogledaj poruku
    Како не знате... па крив је Слоба :-)
    neko mi je sinoc izbusio gumu....mamu mu ebem znam ko je......

Slične teme

1. Grad Niš sahranjuje 32 Bebe o svojem trošku!
    Autor tu tu tu u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008., 01:37
  2. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.03.2008., 11:37
  3. shoping u Italiji
    Autor kastelece u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.05.2006., 16:11
  4. online shoping kod nas?
    Autor loop u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 8