Jugoslovenski pasoš

Postavljaču teme, meni sve to užasno smeta i iritira me, ali budi ubeđen da će uskoro krenuti srpski pasoši. Lične karte Republike Srbije se već izdaju. Jugoslovenski pasoši se ukidaju 1.1.2009. Samo malo strpljenja i videćemo im leđa za sva vremena, mislim Jugoslovenima.
 
To je zato sto nije promenjen zakon o javnim ispravama. On pak ne moze da se promeni dok se ne formira vlada i u okviru nje radna grupa . postoji idejno resenje za novi pasos ali zakonska procedura je takva. sta ima veze uzmes pasos i pare i putujes.
 
Ja sam živeo u Jugoslaviji od 1976. (kad sam rođen) pa sve dok nije prdeknula i naravno da mi ništa ne znači, jer imam državu i ta država nije Jugoslavija. Kad svi imaju dokumenta svojih država, zašto mi da imamo od nepostojeće države?!
 
Sa obziurom koji teror nad gradjanima sprovodi SUP Novi Sad u poslednjih par meseci vec sad me hvata muka od pomisli na promenu pasosa ,ni licna karta ne znam gde mi je vec 2 meseca ,a ne usudjuem se da se upustim u avanturu vadjenja nove,po cenu jos koje prekrsajne prijave :neutral:
 

Back
Top