Galopirajuce obezvredjivanje?

Intenziviran

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
Razgovor u troje
, upoznas 2 tebi bliske osobe.
Kad jednu pitas nesto ona kaze:
"Pa mislim da njega to ne zanima" ("ne zelim da pricam sad o necemu sto njega ne zanima") i sa time zavrsi spisak razloga, i zaista ni pitanje ne ispostuje, pa ti ne odgovori.


Znaci li to da moj frend/ica ne zeli da mi posveti paznju jer ima precih ljudi za njega? Da mu/joj je osoba sa kojom se tek upoznase sad toliko znacajna da ne zeli da "gubi vreme" na moja pitanja niti razgovor samnom kao samnom? Da je to sto ja sad zelim da sa tom osobom pricam o necemu sto mene zanima odjednom toj osobi postalo nevazno u odnosu na to koliko su joj vazna interesovanja ove osobe sa kojom sam je upoznao? Da odustaje od svake radnje koju planira samnom radi tog razgovora u troje koji je poceo pre 4 minuta recimo?
 
ti njoj nisi interesantan ;) intrigantan poebes i dovidjenja .kako je meni pre 2 godine pisala goldfish ili mica-maca shirila i svima govorila moje ime i ostalo na gugletu trazila koliko je pukla za mnom

prijatelju ono sto si cuo od starih kakve su pre bile ne vredi deca ulaze u sexualne odnes ranije no ikad
naci chistu devojku je trazenje igle u plastu sena
nevinu i pre braka ima,ima i takozvanih dobrih ali se iskvare
.treba naci dobru al koja je do kraja takva a ne hvalisava ,ljubomorna posesivna :roll: i sta ti ja znam ....do tada zezaj se ako os ako ne tvoj izbor.neke su manje neke vece lude trazi po dzepu ako je brak ako ne radi kako ti volja - iskreno voleo bih da se menjam sa tobom da nemislim o bolidu i prodanoj suvoguzi vec da zivim normalno da mi se vrati stari zivot a bludnice i ostala sranya bolesti hiv/psiha ,skot/domino..sto dalje od mene ,sve dok ti nju ne vencas dobro je moze ona da prica ali ces uvideti da je to skot nepodnosljivi kasnije uvek se zali uvek cmizdri i misli da moze po njenom! a da je pustis ne bi opstala!
za
 
To znachi da je tvoja shta god vech kulturna osoba i ne zzeli da izkljuchi trechu osobu iz razgovora da se ne bi osechala kao 13-to prase.
I znachi da si ti bezobziran i ljubomoran....

Nego sta treba, ako smo krenuli na bilijar pa usput sreli druga koji ne voli bilijar treba da menjamo plan pa da idemo da skacemo iz hilihoptera jer to volimo svo troje?
 
Ako se toj osobi ne ide na bilijar iz razloga sto joj se ne ide na bilijar to je okej, al ako joj se ne ide na bilijar samo zato da bi otisli nedje dje oce i ovaj moj drug koga smo neplanirano sreli onda to znaci... da mi taj prijatelj/ica nije prijatelj ili prijateljica.

Ti sad vidi ko je tu nekulturan.
 
Sta je tu kulturno u tome da ne uradis nesto sto si i zeleo i planirao sa prijateljem samo zato da bi se neko koga vidis vec 4 minuta u zivotu i poznajes osecao kao da ti znaci jednako kolko prijatelj, i to jos vise, jer zbog njega prekidas svoje i prijateljeve planove... ?
 
Znaci ako je upoznam zenu sa prijatelejm i pozelim da odemo od njega nasoj kuci ili nedje dje smo i planirali a ova kaze "necu" kad ja kazem "idemo" ona je tu kulturna, a ja sam bezobrazni seljak i treba da ceo zivot ostanemo kod njega dok nas on ne potera praveci se da nemamo svoje planove ili sta vec?
 
Znaci ako je upoznam zenu sa prijatelejm i pozelim da odemo od njega nasoj kuci ili nedje dje smo i planirali a ova kaze "necu" kad ja kazem "idemo" ona je tu kulturna, a ja sam bezobrazni seljak i treba da ceo zivot ostanemo kod njega dok nas on ne potera praveci se da nemamo svoje planove ili sta vec?

Ne, to znaci da je ta osoba nekulturni, bolesni bezobrazni seljak i da treba hitno da se uputi u najbilizu psihijatrijsku ustanovu zatvorenog tipa, gde je lekari i medicinsko osoblje cekaju rasirenih ruku
 
Razgovor u troje
, upoznas 2 tebi bliske osobe.
Kad jednu pitas nesto ona kaze:
"Pa mislim da njega to ne zanima" ("ne zelim da pricam sad o necemu sto njega ne zanima") i sa time zavrsi spisak razloga, i zaista ni pitanje ne ispostuje, pa ti ne odgovori.


Znaci li to da moj frend/ica ne zeli da mi posveti paznju jer ima precih ljudi za njega? Da mu/joj je osoba sa kojom se tek upoznase sad toliko znacajna da ne zeli da "gubi vreme" na moja pitanja niti razgovor samnom kao samnom? Da je to sto ja sad zelim da sa tom osobom pricam o necemu sto mene zanima odjednom toj osobi postalo nevazno u odnosu na to koliko su joj vazna interesovanja ove osobe sa kojom sam je upoznao? Da odustaje od svake radnje koju planira samnom radi tog razgovora u troje koji je poceo pre 4 minuta recimo?


Ja ništa nisam ovde razumela.
 

Back
Top