HITNO potreban Web Dizajner sa iskustvom

esd

Početnik
Poruka
3
Electronic Software Development
Vuka Karadžića 7a, III sprat
Beograd, 11000
tel/fax: +381 11 328 5924
e-mail: office@esd.rs
Posetite nas na/Visit us at http://www.esd.rs/
i-lab – internet laboratorija na http://www.esd.rs/ilab/


KOMPANIJA ESD JE U POTRAZI ZA NOVIM KOLEGOM ZA POZICIJU
WEB DIZAJNER

ESD je firma čija je osnovna delatnost Web dizajn i development, na domaćem i inostranom tržištu.
Naše osnovne karatkeristike su kreativnost, profesionalnost, pouzdanost i brzina reakcije. Naše metode i procedure razvoja su precizno definisane. Atmosfera u firmi je opuštena i prijatna.

Tehnologije u kojima radimo:
XHTML
Css
ASP.NET 3.5
Microsoft SQL Server 2005
PHP / MySQL
JS / AJAX
Flash

Za poziciju web dizajnera potrebna osoba sa iskustvom i poznavanjem rada u:
XHTML
Css (tabless)
Photoshop / Illustrator

Tražimo komunikativne kandidate koji su sposobni da se uklope u naš tim, ali i da samostalno rade na pojedinim projektima.
Nudimo fleksibilno i opušteno radno okruženje.

CV sa obaveznim portfoliom slati na hr@esd.rs
 
Nisam imao prilike da radim u sve navedene programe ali znam u neke. Posedujem svoj sajt tako da imam odredjena znanja u vezi toga. Naravno neznam java i fles programiranje (mada ne verujem da ima na stotine u Srbiji koji to znaju) ali ne verujem da se to ne moze nauciti za par nedelja (bar osnovno) Verovatno su i ti, meni za sada nepoznati programi, sablonski pa ih nije tesko provaliti. Ako je nadoknada novcana povoljna za poslove bio bih zainteresovan.
 
@Trazim_curu_zabrak
Neces se tu leba najesti.

Traze coveka koji radi istovremeno u PHP i ASP, MySQL, MSSQL, a pri tom je i Web dizajner (Css tabless, Photoshop / Illustrator). Pritom "fleksibilno i opušteno radno okruženje" u najvecem broju slucajeva znaci radno vreme od 9 do beskonacno. Sve to verovatno za trocifrenu platu u €.

Izvinjavam se unapred ako se neko uvredio, ali jos da napomenem da je ovaj posao >=1200€/mesec i to bez dolazenja u 9:00, ali sa efektivnih 10h rada dnevno
 
@Trazim_curu_zabrak
Neces se tu leba najesti.

Traze coveka koji radi istovremeno u PHP i ASP, MySQL, MSSQL, a pri tom je i Web dizajner (Css tabless, Photoshop / Illustrator). Pritom "fleksibilno i opušteno radno okruženje" u najvecem broju slucajeva znaci radno vreme od 9 do beskonacno. Sve to verovatno za trocifrenu platu u €.

Izvinjavam se unapred ako se neko uvredio, ali jos da napomenem da je ovaj posao >=1200€/mesec i to bez dolazenja u 9:00, ali sa efektivnih 10h rada dnevno

Covek a sta ti si njihov portparol? Nisi morao da prepisujes te programe pa umemo i gore da citamo. I nije mi jos uvek jasno sto si mog uzimao u usta (da ne pomisle bezobraznici mislim na moj nick kad kazem usta :) )
 
Poslednja izmena:
Vidim hoces da se prijavis, pa rekoh da ti kazem tarife da ne bi radio za kikiriki.

Uopste, nemoj da te neko lozi kako ces raditi za sitnu lovu, ali ces ispeci zanat. Kod domacih Web majstora neces ispeci zanat, jer su vecina njih tzv. Google programeri (kad nesto ne znaju da izprogramiraju odu na Google i potraze PHP/ASP skriptu). Zato bolje za pocetak i ti budi Google programer (vidim vec si skunuo on top listu), ali se potrudi da proucis kako to radi.

Hint:Obavezno radi i na PHP&MySQL i na .NET platformama i jos Flash ako zelis da dobijes dobro placen posao
 
Traze coveka koji radi istovremeno u PHP i ASP, MySQL, MSSQL, a pri tom je i Web dizajner (Css tabless, Photoshop / Illustrator). Pritom "fleksibilno i opušteno radno okruženje" u najvecem broju slucajeva znaci radno vreme od 9 do beskonacno. Sve to verovatno za trocifrenu platu u €.

Za google programera:
"Za poziciju web dizajnera potrebna osoba sa iskustvom i poznavanjem rada u:
XHTML
Css (tabless)
Photoshop / Illustrator"

I jos da dodam - kriterijumi su veoma visoki.
Hvala.
 
Jesu tako mi Boga!

ESD_Portfolio>Voja Electronic Company, pa pogledaj kako ti se vidi horiz.meni na http://vojaelectronic.co.yu/ iz Firefox-a, Opera-e i Safari-ja!

A sto se tice Google programiranja ESD Internet laboratorija je tipican primer za to. No, nisam hteo da vredjam vec samo da kazem da vrlo cesto moze biti vaznije da si u toku sa Web tredovima i da znas da implementiras fancy stvarcice na koje ce klijent pasti. Ja sam mislio drugacije dok mi par klijenata nije insistiralo da im odradim sajt u WordPress-u. Tek tada sam shvatio da je besmisleno da razvijam svoj CMS, jer niti mogu da razvijem onoliko plugin-ova niti mogu da tvrdim da ce moj CMS sa gledista sigurnosti biti jaci.
 
Poslednja izmena:

Back
Top