Turističke destinacije

Da vas pitam da li ste bili u ovom mjestu i mozete li mi reci nesto o njemu.Dobila sam ponudu da idem na more ali sam cula da je mjesto samo za starije da nema nikakvih mjesta za provod i da nema omladine.Zanima me i koliko je udaljeno od Tivta?Ajde ljudi pomagajte,pisite ako ista znate o mjestu,a da naglasim da mi je do provoda i do omladine(crnogoraca););)
 
Seljanovo je bas lepo, bila sam tamo prosle godine, do tivta dodjes peske 'ladno...
MAda nikad nisam bila na plazi ni jednoj u tivtu, cini mi se da je prljavo...stalno sam na plavim horizontima...to je prava plaza, super je, otvoreno more, cisto...mmmm...
I nema neki nocni zivot, mada imas gomilu kafica na obali...ali mislim da nema diskoteka...ne znam...
Mada, meni licno, tamo nista vise ni ne treba, sasvim mi je dovoljno samo to sto sam na moru :)
 
Ma to Seljanovo ti je rupa nevidjena,veruj mi sta ti kazem jer sam zivela bas u Seljanovu,par km od Tivta a i u Tivtu od frajera bas ako hoces face nista!Odvratno mi je bilo tamo,radila sam u Tivtu 2005 ili 2006 ne secam se sad tacno bas.Ali Kotor ti je blizu pa i Budva tako da ako zelis dobar provod eto te tamo za oko pola sata.
 
Na seljanovo imas Crnogorce i narkotike.Dve stvari koje ne smes da spajas !
Ja sam bio na letovanju kod rodjka i sve ludaci, jedna ulica u CG ima vise ludaka nego citav BG.Nemozete verovat.

Kaze su U SELJANOVU.
Seljanovo nije mnogo poznato po provodu,vec po tome sto mozes stvarno da se odmoris jer je mirno i fino mjesto,tako da nije potrebno da siris lazne informacije sto se tice narkotika i ludaka.
 
Kaze su U SELJANOVU.

Kaže se na Seljanovu.


Ne radi ti link.

Ja sam bio na letovanju kod rodjka i sve ludaci, jedna ulica u CG ima vise ludaka nego citav BG.Nemozete verovat.

Ti si bio u pogrešnu ulicu, vjerovatno u Ruljinu. A vi u BG ste svi normalni... kako da ne

HERCEG NOVI izabran.Jedva cekam!!!!

Totalni promašaj. Ajde barem da si u Budvu pošla na par dana, a ne u HN. U HN je odličan provod samo za alpiniste, jer imaš stepenica više nego stanovnika.

Seljanovo je bas lepo, bila sam tamo prosle godine, do tivta dodjes peske 'ladno...
MAda nikad nisam bila na plazi ni jednoj u tivtu, cini mi se da je prljavo...stalno sam na plavim horizontima...to je prava plaza, super je, otvoreno more, cisto...mmmm...
I nema neki nocni zivot, mada imas gomilu kafica na obali...ali mislim da nema diskoteka...ne znam...
Mada, meni licno, tamo nista vise ni ne treba, sasvim mi je dovoljno samo to sto sam na moru

Ajde barem neko da je pohvalio Seljanovo. U Tivtu jesu prljave plaže ali na Seljanovu imaš par lijepih plaža, mada su Plavi horizonti ljepši. Što se tiče provoda, otvorena je nova diskoteka i ima par finih kafića.

SELJANOVO
kakav naziv za selo ***

Bez komentara propalico najgore vrste.

Pozdrav od Seljanovca.
 

Back
Top