druzenje sa bivsim devojkama?

ni ja ne praktikujem... isto k'o kameni... samo sto ja to ne ne praktikujem zbog sebe... nego one ne praktikuju to zbog rikana... salim se... al'... nesto sto je zavrseno, zavrseno je... a nikad se ne zna da li ce emocije proraditi kad se ljudi opet vide... ipak je tu vreme provedeno zajedno... bilo kakva vrsta emocija, mislim... kao kad se Bata Mirkovic vratio u Partizan... pa igrao odma' u prvom timu... to vam je slicna situacija...
 
Nemam bivse devojke. :mrgreen:

znaci, polako, nano... sve to forum okrene... posto su ovde ljudi sirokih shvatanja na razlicite nacine... a devojke slobodne... kao sto ima jedna serija... one su drugarice, 3-4, i sve su neudate... srednjih godina... i menjaju stalno momke... majke mi vam kazem... gledao jednom rikan vas... i fore su im bile toliko glupe da sam se pokajao sto sam izgubio 15 minuta poluvremena druge nemacke lige... ima onaj na sport klubu komentator... svasta zna o toj ligi... dobar je...
 
ni ja ne praktikujem... isto k'o kameni... samo sto ja to ne ne praktikujem zbog sebe... nego one ne praktikuju to zbog rikana... salim se... al'... nesto sto je zavrseno, zavrseno je... a nikad se ne zna da li ce emocije proraditi kad se ljudi opet vide... ipak je tu vreme provedeno zajedno... bilo kakva vrsta emocija, mislim... kao kad se Bata Mirkovic vratio u Partizan... pa igrao odma' u prvom timu... to vam je slicna situacija...

u pravu si rile. :D
ja ruku mogu da dam da ce i dejan stankovic odma` da zaigra u prvom timu crvene zvezde...
chim pre...

stara ljubav, ipak, zaborava nema.
 
sad sam hteo da kazem da ne znam ko je ta njuska, al' se setih onog gola sto je dao Partizanu, kad je igrao za lacio... pa, rek'o, bolje da cutim... :) nego, maki... sta mislis ti? jel treba staviti pare da hrvatska ne prolazi grupu?
rile...
da ti kazzem...
ja sam bash juche rekla kako bih sve pare stavila na slavena...
chovek je, onako, persona.
i on prvi treba da udje u kafanu .:D

i ima mindjushice...
i oblachi se vrhunski...
i pricha shmekerski...

i potpuno sam subjektivna....
jerbo, ne mozze se porediti sa ovim nashim shto je vodio onaj tim u kojem je 18-to godishnji momak kapiten...
mislim, gde mozze dete da bude kapiten...
 
kad se slaven sa cetom tad skupi... pa mu poljska dva-tri gola lupi... niko kranjcar mu sedi na klupi... tada haos preti da nastupi... kad navijac sve ljude sakupi... eto deseterca... e, da je vuk ziv... svakakve bi umotvorine mog'o da zapise... i dobije panini album pride...
p.s. maki, jel se on bese skidao na aerodromu uz one muzicare?
 

Back
Top